Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Dorota. My w tym samym kierunku tylko kilka kilometrów dalej. Mogę Ci z czystym sumieniem polecić elektryka - solidny, niedrogi, zgodny, służę namiarem na hurtownię ( na zachętę proponują dobre rabaty ). Generalnie w poszukiwaniu niedrogich składów zalecam obrać kierunek przeciwny do W-wy. Jeśli jesteś zainteresowana, skontaktuj się na priva.

Napisz na jakim etapie Twoja budowa.

Pozdr. B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Warszawska sledze juz od dawna, ale dzis postanowilam wreszcie sie przylaczyc. W tym miesiacu stalam sie posiadaczka dzialki w gminie Ozarow, a na razie mieszkam w gminie Stare Babice. Czesc z Was znam juz troche z grupy kampinoskiej, ale mam nadzieje, ze tu tez znajde znajomych. Pozdrawiam :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Jakie fajne ożywienie na grupie warszawskiej. Przez moment prawie nas zepchnęło na drugą stronę. Pewnie wszyscy się rzucili do budowania. Cieszę się, bo już chciałam założyć nowy odłamek tj. podgrupę Grodziską(bo te lokalne podgrupy funkcjonowały dużo żywiej). Pozdrawiam świeżą krew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj mbz !

 

A ja się jeszce raz pochwalę nowym "forumowiczem" (na razie dość mało aktywnym na Forum ale w innych sprawach jest baaaardzoooo aktywny !). Już się raz chwaliłem na nowym forum ale się nie przyjęło i powtarzam na starym !

Oto portret naszego synka jak miał 30 godzin:

http://www.szalega.com/Zdjecia/jan-maciej-szalega.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę skończyć jeszcze jak lato będzie. Do końca przyszłego tygodnia mam mieć położoną dachówkę, podbitkę i obrobione ściany szczytowe. W czerwcu montuję okna a potem już tylko jakieś wykończenie zostaje. Dzisiaj pierwszy raz nie widziałem nieba stojąc w domu bo pojawiła się folia na dachu :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...