Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Marcinie,

zapraszam do obejrzenia domu na żywca.

Żeby było ciekawiej wczoraj zdaliśmy sobie sprawę,że nasi sąsiedzi zbudowali ten sam dom.Zmyliła nas zmiana w oknach klatkowych, ale bardzo nam się wydawał podobny.No i teraz już wiemy,dlaczego taki nam się wydawał. :wink:

Masz więc dwie wersje do obejrzenia.Różnicące się.U nich jest dostawiony garaż 2 stanowiskowy i trochę innych rozwiązań.Świetne do porównania.

Zapraszam.

 

Pisz na priv.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do polecania miejsc na Mazurach:

Jest taka wieś koło Mrągowa - Zyndaki. Tzw. agroturystyka - mieszkania wakacyjne, czyli każde z oddzielnym wejściem, łazienką, wyposażoną kuchnią. Widać, że ludzie pomyśleli jak to urządzić. Dom na skraju wsi, między dwoma jeziorami (dostęp do jednego z podwórka). Kąpać się można, opalać też, łowili też niektórzy ryby (ja nie należę do miłośników tego sportu), więc pewnie można. Jak się nie chce gotować, to trudno w Zyndakach coś obiadowego zjeść. Myśmy byli zadowoleni z pobytu. Telefon (89) 742 94 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Czy mogę liczyć na przyjęcie do grupy?

Starzem to moze i ja z Was wszystkich najstarsza i już kiedyś na forum Muratora bylam tyle, że tak dawno temu to było, że i nicka zapomniałam i hasło. Dlatego teraz jestem w nowym wcieleniu :p

Teraz kilka słów o sobie:

- mieszkam w Kiełpinie

- nadbudowa domu ale prawie jak budowa bo w górę poszło piętro i bardzo wysokie poddasze. Stan surowy zamknięty.

- mogę polecić: ekipę murarzy i ekipę która położyła mi blachodachówkę

- moge odradzić mojego architekta, firmę z której brałam okna i która mi je wstawiała brrrr, zgroza.

- teraz będę ocieplać i tynkować dom jeśli macie jakąś godną polecenia ekipę to uśmiecham sie do Was gorąco, bo jestem na etapie podejmowania decyzji.

pozdrawiam Gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...