Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Nie było mnie na forum dosłownie chwileczkę a tu taki ruch :p

Mapki jeszcze nie zdążyłam obejrzeć ale na pewno nie będę miała uwag 8)

Dzięki za zaproszenie na grupę kampinoską, przyznam się że już was sobie wcześniej troszkę podczytywałam a teraz to i z większą śmialością coś napiszę, chociaż ja po mojej stronie Kampinosu jestem samotna.

Następna sprawa; Ktoś pisał o cenie położenia blachodachówki. 8 zł za metr wydaje mi się niedrogo. Ja kładłam dach w zeszłym roku i nie chcę skłamać bo nie mam przed sobą faktury ale płaciłam chyba 12 PLN za m2 z obróbkami. Oferty miałam od 5 do 15 PLN za metr więc rozpiętość cenowa spora kiedy jednak prosiłam każdą ekipę o zrobienie kosztorysu na mój dach to różnice w cenie się zmniejszały. Ekipa, na którą się zdecydowałam i tak na sam koniec chciała mnie skubnąć na 1600 pln ekstra ale się nie dałam :lol: Trzeba im jednak przyznać, że do jakości pracy nie mialam najmniejszych zastrzeżeń.Od tamtej pory zawsze proszę o kalkulację na całą robociznę a nie wycenę z metra.

Ktoś się pytał o okna to odpowiadam na priv bo chyba na forum jest w złym tonie tak publicznie szafować nazwami, ale może się mylę ?

Pozdrawiam Gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak, Stara Miłosna to też Wesoła, tylko jej jakby druga część - bliżej szosy lubelskiej. I prawdę mówiąc nie wiem jak tam z dojazdem. Na pewno jeżdżą tam jakieś prywatne linie autobusowe (w kierunku Mińska Maz.). My mieszkamy w Wesołej - Centrum. Do pracy w Warszawie dojeżdżam najczęściej autobusem z przesiadką w Marysinie albo pociągiem. Samochodem rzadko, bo jeździ nim głównie mąż :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, trochę przerobiłem tę mapę. Mam nadzieję, że teraz tylko za pierwszym razem będzie się wczytywać długo a potem (na tym samym komputerze) powinno już być bardzo szybko. Dla mnie również będzie o wiele łatwiejsza i szybsza aktualizacja.

 

Tylko nie jestem na 500% pewny czy dobrze będą miejsca oznaczone więc na razie proszę tylko o sprawdzenie tego i komentarze:

 

nowa mapa TEST: http://www.szalega.com/Forum/mapa_nowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna mapka: zanim pokazało się cokolwiek innego, to było widać tylko mnie! :lol:

Troszkę mnie Maco przeprowadziłeś: moje miejsce jest tuż nad wsią Błędowo, między białą a żółtą szosą 8)

I...jeżeli mogę coś zasugerować...czy nasze, niewątpliwie piękne imiona (nicki) nie powinny być ciut mniejsze? Na moim pustkowiu to nie przeszkadza, ale tam gdzie Was dużo to się bałaganik mały zrobił.... :(

Sorry, Mistrzu Maco, ale nie mogłam się powstrzymać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Jagna !

 

Trochę się przejąłem tym przecunięciem Ciebie. To chyba niestety znaczy, że mój świetny pomysł nie do końca działa i mimo, że u mnie na ekranie Twoje miejsce jest dokładnie w tym samym punkcie co na "starej" mapie to na Twoim ekranie chyba jest inaczej...

No niedobrze... :(

 

A jeśli chodzi o wielkość czcionki to właśnie o takie komentarze mi chodzi. I zapewniam Cię, że nie odbieram tego źle !

Zmniejsze czcionkę naszych nicków.. :)

 

Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...