Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Alicjanko,

Ojej !!!! Ale błąd !!! :oops: :oops:

Przez cały czas mylnie myślałem , że jest tam "T"...

Przepraszam !

 

Poprawiłem.

 

I podłączyłem Twój dziennki do Twojego miejsca na mapie. To nie spowalnia mapy.

 

Nie wiem czemu siebie nie widzisz, może musisz odświerzyć czy co ?

Ja widzę wszystkie zmiany, które dzisiaj naniosłem....

 

Czy dalej siebie nie widzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mapa super!

Nie skacze i jest grzeczna. A ile na niej ludzi!

A co do przekręcania nicków, to rozumiem Maco: sa takie nicki, które ja zawsze "widzę inaczej"! Albo jak przychodzi na maila powiadomienie o odpowiedzi od "w.jukowski", to ja zawsze myślę sobie "O, WUJKOWSKI napisał" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he, to dobrze, że nie tylko ja mam takie..eee...przewidzenia. Starość nie radość :roll:

Co do ukrywających się, to myślałam na przykład o Karolinie i zupełnie nie rozumiem dlaczego nie budowała się blisko mnie...w Karolinowie! :wink: :D

A widzicie jak blisko mam Złotopolice? Ha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo Warszawska, Nie było mnie kilka dni. Nie wiem, czy opis drogi do fajnych miejsc nad jeziorem uda mi sie zamiescić na forum, czy znów zobaczę: "Invalid session". Obiecuję więc wysłać każdemu kto wyraził zainteresowanie maila z dokładnym opisem na prywatny adres. Ponieważ posługiwanie się komputerem nie należy do moich mocnych stron, prosiłem zięcia żeby rozwiązał techniczny problem moich ułomnych postów. Wierzę, że mu się uda.

Obejrzałem mapkę bombowa!! Bardzo fajne odnośniki do zdjęć. Chałupy marzenie. Gratuluje wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I koniec z wysłaniem następnego postu! :cry: Dziale Techniczny wstydź się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Ja tez chce byc na mapie, co prawda jestem na etapie projektu ( horror :)), ale w przyszlym roku pewnie zaczne a forum sledze juz dobre pare miesiecy

 

Buduje sie w Swidrze ( Otwock) . Pomiedzy napisami Jozefow i Otwock na mapie, gdie jest mala kwadratowa biala plamka przy rzecze Swider.

Prosze o zaznaczenie 5mm w lewo skosnie w dol od tej plamki

 

Pozdrawiam wszystkich

Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco,

 

Dzięki bardzo na ostatniej mapie się widzę! W sprawie nicka to prawie wszyscy się mylą w ten sam sposób, choć mnie się wydaje najbardzardziej naturalny nick od Alicji - Alicjanka. Jedna osoba zrobiła nawet ze mnie Galicjankę! :lol: Nie ma problemu to tylko nick.

W Grodzisku jest natomiast przynajmniej trzech forumowiczów: Rafer, EM i ja. Ponieważ EM się już wprowadził i ja też, to jakby mniej nam już po drodze wpadać na Forum. Rafer ma chyba jeszcze sporo roboty z domem ale chyba wolno mu idzie.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Alicjanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Pewnie, ze nie mam nic przeciwko przylaczeniu, przeciwnie jestem dumny, ze dolaczylem do tak szacownego grona.

Anula- fajnie by bylo gdyby Twoja siostra zaczela w przyszlym roku - byloby razniej.

Wlasnie dzi ide do kolejnego architekta, moze ktos dysponuje dobra umowa z tym "fachowcem"

Pa Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...