Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

Anula, dzięki.

Zaczynamy za 2-3 tygodnie z fundamentami (albo raczej z fundamentem...) :)

 

Emil, chodziło mi raczej o "przyłączenie" innej strony www do Twojego "nicka" na mapie (tak jak ma na przykłąd am, czy ckwadrat czy Jezier,...).

Ale pojmując z Twojego pytania o architekta to raczej jeszcze nie masz za bardzo czego pokazywać...

 

Czy szukasz architekta do projektu indywidualnego ?

Ja moge polecić jedengo z Celestynowa ale on (a właściwieona) mi robił projekt zagospodarowania terenu. Ale ma uprawnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Maco, daj namiary na ta pania z Celestynowa jesli mozna.

Wiem, ze chcesz budowac w szkielecie. Czy wiesz juz z kim?

W celestynowie jest firma Celbud, bylem nawet w ich odmu modelowym.

Kolega zas juz zaczal budowe z Budostolem ( buduje pod grodziskiem 1 km od domu Alicjanki)

EMil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeej, pozrawiam wszystkich. GW ożywiła się ostatnimi czasy i to baaardzo :) Przypuszczam że za sprawą mapy :)

Maco, mapka jest super, chociaż we mnie nie dojrzała jeszcze decyzja o umieszczeniu swojego "punktu"

Co do "przejęzyceń" to mi się tak skojarzyło że ostatnio, ilekroć patrzę na słoiczek "Gerbera" widzę tam napis "Gebauer" :p :lol:

Emil, jeśli wybór projektu jest horrorem to już teraz zacznij przygotowywać swą psychikę na następne "atrakcje" :D

 

Pozdr. B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Becik-u, z tym horrorem to troche przesadzilem, po prostu trudno sie na cos zdecydowac. Zapewne masz racje, ze to "male piwo" w porownaniu z tym co mnie czeka.

Co do Twojego miejsca na mapie, to na forum jest duzo rzeczy :wink:

Takze wiem gdzie budujesz i co :)))

WIELKI BRAT CZUWA :o

Serdecznie pozdrawiam

EMil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, ja zacząłem budowę kanadyjczyka. Miałem ofertę z Celbudu i kilku innych firm. Jeżeli jesteś zainteresowany, to podam ceny jakie udało się wynegocjować i kto zrobił na mnie korzystne wrażenie (oczywiście na priva). Firma, która mi buduje (na razie umówiłem się na stan surowy otwarty, jak się sprawdzą, pociągną dalej) ma pojęcie o tym co robi. Po 5 dniach stoją ściany parteru i strop. Do końca przyszłego tygodnia mają skończyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do Maco, maluszka, MarcinaM, Jagny i *marty* proszę o kontakt na mój e-mail jesli ktoś nie otrzymał.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...