Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale fajnie !

Coraz więcej ludzi !!!

 

Pat70,

witamy. określ dokładniej (jeśli chcesz) gdziejest Twoja udowa to Cię umieścimy na mapce !

 

ROBINSON, napisz dokładniej gdzie budujesz to Ciebie też na mapce zaznaczymy !

 

Iwoo, czy wystarczy na mapce kwadracik koło Czeczotki, czy chcesz dokłądniej określić gdziej jest Twoje miejsce na ziemii :) ?

 

Jola_, z wielką chęcią Ciebie umieścimy, tylko napisz gdzie to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Coz po paru miesiacach grzebania w liscie trafilem na Grupe Warszawaska.

Maco - ja tez chcialbym zaistnieć na mapie budujących.

 

Buduję na książkowej tuż przy Mehoffera (w zasadzie zaczynam za tydzien ale majac to p...... pozwolenie chyba juz moge powiedzieć ze buduje, bo teraz to chyba na wiecej rzeczy sam bede mial wpływ).

 

Dla statystyki podam że walczyłem o kwit od października:((((

 

Teraz szukam barakowozu/ kontenera czy czegos podobnego jak ktos ma a chce spieniezyc to prosze o kontakt.

 

Fugas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, właściwie chyba tak to ważny krok, lecz cholera mnie brala na ludzi ktorzy decyduja o Twoim pozwoleniu i tym kiedy masz budowac a tak na prawde moglem tam zlozyc Pana Tadeusza w okladce projektu i tez by poszlo. Oczywiscie bylo cale mnostwo zastrzezen do wielu innych zalacznikow ktore w pewnym momencie zostaly blyskawicznie rozwiane.

 

Krótko mówiąc jestem za prywatyzacją wszystkich urzędów jak i Sejmu bo to co sie wyprawia to na pewno nie pomoc branzy budowlanej i przedsiebiorczosci. Przynajmniej zasady byłyby czytelne a nie jakies widzi mi sie i czlowiek musi z siebie idiote robic ze niby rozumie i wspolczuje tak ciezkiej pracy w urzedzie ;))

 

Przynajmnie teraz jasne zasady przede mna co za ile itp. Bo juz intwerencjoznizm (przynajmniej do odbioru) mam za sobą.

Juz nie moge sie doczekac a tu jeszcze jakis urlop (cały en) i chyba nie da sie z tego wykrecic ;( bo obiecałem Żonie.

 

A moze wiesz Jola skad wziąć dzwig i ciężarówke do przewiezeinia takiego baraku?

 

Fugas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...