Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam! :p

 

Dzisiaj - mam nadzieje - zamontują mi drzwi wejściowe !!!!!!!!!!! wreszcie!!!!

 

Juz nie bedę ogrzewać kuli ziemskiej

 

To znaczy ,że temperatura znów spadnie o parę kresek!!!! :evil: :evil:

Tak na marginesie to gratuluje!! 8) :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrówka! :D

 

Mikołaj1

temperatura nie spadnie!

Drzwi niestety nie zamontowali. Nie dojechały, bo ich jeszcze nie pomalowali. Ponoć było za zimno, żeby rozpalić w piecu :o :evil:

 

Nic z tego nie rozumiem, jednym słowem musimy nadal czekać i palić ostro w kozie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

....

Funia posiadam styropian F20 w ilości ok. 23 paczek 8 cm grubości.

Jeżeli ta grubość ci odpowiada możemy porozumieć się co do ceny jak i dostawy

...

Tadek56

 

Tadku Kochany

my potrzebujemy gruby 5 cm. Może byśmy zdecydowali się na 8, po jakiś przyjemnych negocjacjach, ale część już mamy zakupioną, więc teraz raczej zmiana grubości nie wchodzi w grę.

Mimo wszytsko serdecznie dziękuję. :D

 

Ps - ja też z niecierpliwością czekam na wiosnę bo trzeba posadzki wylewać. :D

No i czekam na zwrot VATU - przy okazji serdecznie pozdrawiam Panie z Urzędu Skarbowego w Drezdenku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mają wreszcie przyjechać drzwi wejściowe, jutro montaż - teraz ponoć na 100%. Mam nadzieję, że to juz ostatni termin, bo znowu nadchodzą mrozy. A bilans strat po ostatnim ataku zimy był następujacy : uszkodzony zawór główny !!!, wodomierz, filtr wody :evil: :evil: :evil: . Całe szczęście ocieplenie nie było zbyt gwałtowne, więc unikneliśmy zalania.

 

A zatem trzymajmy się ciepło i ..... byle do wiosny :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurrrra!

 

Drzwi dojechały i właśnie są zakładane. Ufff

 

Mikołaj1 - uwaga w najblizszych godzinach będzie można zaobserwować ochłodzenie. A od poniedziałku przyjdą siarczyste mrozy, bo przestaje palić kozą!!!!!!!! :D :D :D :D :D

 

 

A tak serio to mam nadzieję, że prognozy się nie sprawdzą i zima w następnym tygodniu obejdzie się z nami łagodnie.

 

 

Poza tym pomalowaliśmy już całą górę i klatkę schodową! W sobotę gruntowanie podłóg i zabieramy się za łazienkę. Płytki już wybrane, trwa dyskusja nt ceramiki. I schodzimy z bałaganem na dół.

 

Wybrałam też płytki na cały dół - gres polerowany - mąż jest za ( :o :o ) wiec mam nadzieję, że wybór jest ostateczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam całe forum lubuskie, ucieszyłam się że jest tutaj tylu ludzi budujących.

Jesteśmy z Gorzowa.Dom ma stanąć w Wawarowie.

W okolicach wiosny zaczynamy budowę domu z pracowni pana architekta Konrada Matuszewskiego M-137 (http://www.konradmatuszewki.prv.pl)jesteśmy otwarci na wszelkie informacje dotyczące opini na temat projektu oraz będziemy prosić o rady w trakcie, wszystkich którzy mają to za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi dojechały i właśnie są zakładane. Ufff

 

Mikołaj1 - uwaga w najblizszych godzinach będzie można zaobserwować ochłodzenie. A od poniedziałku przyjdą siarczyste mrozy, bo przestaje palić kozą!!!!!!!!

 

SUPEROWO!!! :D :D :D Gwiazdko!

 

"Fala uderzeniowa"-siarczystych mrozów jeszcze nie dotarła w okolice Zbąszynka! :wink:

 

Gratuluję utęsknionych drzwi! :lol:

Ten gres ,to też fajna sprawa pod warunkiem ,że na podłogówkę! :wink:

 

Pozdrówka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz

 

DOBRY WIECZÓR WSZYSTKIM LUBUSKIM BUDOWNICZYM!!

jeżeli ktoś z Was może polecić firme (może być jakiś "fachman") do stanu surowego to gorąco się polecam! jeżeli ktoś z Was (moi drodzy może podzielić się ze swoją wiedzą gdzie i za ile (bk, stal, drewno itd)) ma chwilkę czasu i może mi pomóc w wyborze dostawców i wykonawców z okolic z.g. będę (będziemy) bardzo zobowiązani!

 

z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam całe forum lubuskie, ucieszyłam się że jest tutaj tylu ludzi budujących.

Jesteśmy z Gorzowa.Dom ma stanąć w Wawarowie.

W okolicach wiosny zaczynamy budowę domu z pracowni pana architekta Konrada Matuszewskiego M-137 (http://www.konradmatuszewki.prv.pl)jesteśmy otwarci na wszelkie informacje dotyczące opini na temat projektu oraz będziemy prosić o rady w trakcie, wszystkich którzy mają to za sobą.

 

Hej :D Hej :D

 

Witajcie w klubie!!

Miło poznać sąsiadów zza miedzy :lol: Jak Gwiazdka zaprasza to my też, wszak budujemy sie blisko Gwiazdki :D

 

Gwiazdko, dobrze, ze juz macie drzwi. Trzeba bedzie obadać, czy są ładne :wink:

 

Darlias, drzewek szkoda, ale jedni mają za dużo, a drudzy mają łyse pole :D

 

 

Pozdróweczka dla WSZYSTKICH :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe powitanie.

-Funia co do Wawarowa to rzeczywiście udało się nam, ponieważ jednym z warunków jakie sobie stawialiśm szukając działki -była taka odległość aby jedno z nas miało blisko do pracy . Jeśli wszysto uda się i wybudujemy dom to ja będę miała do pracy jakieś 3-4 km a mąż pieszo dojdzie.

-Darials my też właśnie ma działce mamy stare piękne śliwy rosną sobie w rzedzie i będziemy musieli 2 wyciąć.

-Aniu dziękuję za zaproszenie jak będę kiedyś w okolicy to może się spotkamy.

-Gwiazdka Ty będziesz społecznym kierownikiem budowy :D więc bez zaproszenia bedziesz mogła wpadać.

Pozdrawiam wszyskich.

P.S Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć nasz projekt i podzielić się uwagami to będzie mi miło. http://www.konradmatuszewski.prv.pl/

M-137

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Gorzowianki. mam pytanie. Co sadzicie na temat firmy kominkowej przy ulicy Poznańskiej 24. Może miałyście kontakt z nimi lub coś wiecie dobrego lub zlego. Poznalam goscia ktory u nich wykonywał kominek z obudowa i zmieścił sie w cenie 5200,0- kominek KFD i obudowa. Firma przy rondzie pierwszym , dojazd od strony Świebodzina.W tym miejscu wykonuja tez ogrodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj1

Dzięki za gratulacje. A gres tylko na podłogówkę! Oczywiście :D

 

Aniu!

Drzwi piekne! :D :D Zapraszam do obejrzenia.

 

R>H

A co na moją funkcję kierownik budowy? :wink:

 

Acca5

To jest firma Hajduk. Tak mi sie wydaje. Słyszałam rózne opinie, ale więcej pozytywnych. NO i ponoć kominki dość drogie - jakość/cena. Niestety to tylko czyjeś opinie. Nie miałam z nimi osobistego kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj1

Dzięki za gratulacje. A gres tylko na podłogówkę! Oczywiście :D

 

Aniu!

Drzwi piekne! :D :D Zapraszam do obejrzenia.

 

R>H

A co na moją funkcję kierownik budowy? :wink:

 

Acca5

To jest firma Hajduk. Tak mi sie wydaje. Słyszałam rózne opinie, ale więcej pozytywnych. NO i ponoć kominki dość drogie - jakość/cena. Niestety to tylko czyjeś opinie. Nie miałam z nimi osobistego kontaktu

Mam Hajduka, gdyby kogos interesowala opinia uzytkownika to stoje do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej. Witam po długiej przerwie. Mrozy trzymają ale w domku cieplutko. Na stawie utworzył nam się lodowiec. Wygląda pięknie. Jak wywołam zdjęcia to Wam pokażę. Oprócz lodowca urósł mi jeszcze wielki brzuch :wink: ale tego już Wam nie pokażę :wink:

 

Co do kominków na Poznańskiej to raczej nie są to kominki hajduka - hajduk sprzedaje w Deszcznie i na ul.Strażackiej no i ma zdecydowanie wyższe ceny. Acca5 sprawdź przede wszystkim jakie mają wkłady kominkowe bo skoro cena jest tak niska to mogą być to jakieś najgorsze z castoramy. Nie sugeruj się tylko ceną bo może cię to drogo kosztować później (okopcone ściany, zimno w domu).

 

Gres polecam jak najbardziej - u nas się sprawdza. Co prawda na podłogówkę już nie wystarczyło ale da się żyć. Goście chodzą w butach, pies biega po domu, dziecko bawi się zabawkami i zarysowań nie ma. Łatwe w utrzymaniu czystości. Czysta woda bez środków myjących i lśni (nawet jak jest brudna).

 

R>H projekt super. Bardzo podoba mi się układ pomieszczeń. Wygląda na bardzo duży ale jak spojrzałam na metraż okazało się że jest mniejszy od mojego.

 

Pozdrawiam Malinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie

planuję rozpoczęcie budowy na wiosnę, mam już zamówioną ekipę i przymierzam się do zakupów materiałów.

W związku z tym pytanko, jakie hurtownie w Gorzowie polecacie? Gdzie da się najwięcej wytargować. A może ktoś się pochwali za ile kupował np porotherm.

Czy kupując np cegły już teraz z dostawą na maj dostanie się niższą cenę niż kupując w pełni sezonu budowlanego? Pytam, bo coś takiego zasugerował mi jeden z wykonawców.

 

pozdrowienia

xoq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...