Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chyba wiosna idzie, bo grupa lubuska się przebudziła :D

 

 

Ja postanowiłam, że się wprowadzam 23 czerwca :D (zaczynam urlop :D :D :D ),

u nas tez takie plany

zobaczymy co z tego wyjdzie :D

 

Funia

Musi sie udać. A jak nie to i tak na czas urlopu wprowadzam się. Bedzie biwak!!!! :D

 

 

Aniu

 

My mamy Robena - kasztanka - jest naprawdę piękny. Polecam. Pozostali posiadacze chyba to potwierdzą. Mając do wyboru dachówkę ceramiczną i cementową, prawie w tej samej cenie, wybrałabym oczywiście ceramiczną.

Co do drogi to my tez chcielibysmy ja oddać. Ale gmina tak bardzo sie nie kwapi do przejęcia. Poza tym my chyba sami zrobimy ją szybciej. No i ten sam dylemat - zaraz rozkopią, bo będą robić gaz, za rok moze dwa - kanaliza- znowu rozkopią. Rok temu zrobilismy wycenę utwardzenia nawierzchni - pas jezdny ok 3-4 m szerokości - cena 10 tys. :evil: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem z Gorzowa i jak mrozy trochę osłabną planuję zakończyć budowę domu, który obecnie jest w stanie surowym otwartym. Proszę doradźcie mi dobrego, dobrych i za rozsądną cenę fachowców do tynków, poszukuję również fachowców do ocieplenia dachu, kogoś sprawdzonego do montażu kominka i instalacji płaszcza wodnego. Jedynie elektrykę wykonam sam, poza tym wszystkich pozostałych fachowców do wykończenia domu. Ale jedynie sprawdzeni i uczciwi mnie interesują, już jedna ekipa przy budowie mnie oszukała i podchodzę ostrożnie do fachowców. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Wszystkich Pań a budujących Lubuszanek w szczególności Wszystkiego Najlepszego Wiosny Słońca i Radości by wszystkie Wasze Marzenia się spełniły i nie drogie ( ach te koszty) były (ale mi się rymło) z okazji 8 Marca życzy Mario5 i (chyba też ?)reszta Panów Pozdrawiam

 

Dołączam się do życzeń!!!!! :D :D :D :D

Mario5

Ale się wyrwałeś chłopie!!! 8) .......rozumiem ,chciałeś być pierwszy! :wink:

 

Pozdrówka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za zaproszenie :D :D :D

Wczoraj byliśmy w J. ale Was nie było :cry:

A kiedy planujecie wizytę w J. ? :D

 

Pozdrawiam :D :D :D

 

Bylismy w niedziele ale od ok. 13-14 i jeszcze z przerwą na wypad do lasu. Szkoda, ze sie nie spotkalismy. Jesteśmy codziennie, ale w godzinach trudnych do określenia. Napewno będę w sobotę. I zapewne na trochę dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Wszystkich Pań a budujących Lubuszanek w szczególności Wszystkiego Najlepszego Wiosny Słońca i Radości by wszystkie Wasze Marzenia się spełniły i nie drogie ( ach te koszty) były (ale mi się rymło) z okazji 8 Marca życzy Mario5 i (chyba też ?)reszta Panów Pozdrawiam

 

Dołączam się do życzeń!!!!! :D :D :D :D

Mario5

Ale się wyrwałeś chłopie!!! 8) .......rozumiem ,chciałeś być pierwszy! :wink:

 

Pozdrówka! :D

kochane chłopaki :wink:

 

dzięx serdeczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za zaproszenie :D :D :D

Wczoraj byliśmy w J. ale Was nie było :cry:

A kiedy planujecie wizytę w J. ? :D

 

Pozdrawiam :D :D :D

 

Bylismy w niedziele ale od ok. 13-14 i jeszcze z przerwą na wypad do lasu. Szkoda, ze sie nie spotkalismy. Jesteśmy codziennie, ale w godzinach trudnych do określenia. Napewno będę w sobotę. I zapewne na trochę dłużej.

 

Jak będziemy w J. to na pewno zajrzymy :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, a gdzie najtaniej polbruk,

bo kostka brukowa, to chyba straaasznie droga.

Dajcie znać co u siebie na podwórkach kładziecie.

Funia proponuje przeanalizowac i sprobowac sprowadzic caly transport kostek granitowych ze Strzegomia czyli prosto z kamieniolomow. Aby bylo oplacalne nalezaloby sprowadzic caly transport. W zaleznosci od potrzeb mozna akcje przeprowadzic we dwoch albo trzech inwestorow. Mysle ze cena bedzie porownywalna z polbrukiem a granit to granit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...