Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy korzystał ktos z firmy ogrodzeniowej w Starym Kisielinie, siatke lesna maja w cenie 155zl/mb brutto. Interesuja mnie systemy podmorowek betonowych i stóp pod budowę ogrodzenie siatki. moze ktoś znał te firme i czy warto .

 

 

Witam chyba juz wiosna

 

ACCa 5 ja właśnie korzystam z tej firmy zamówiłem tam ogrodzenie Panelowe dla psa bo skubaniec na niego niema mocnych teraz nawet już sie wspina po siatce odziwo jeszcze nie pokaleczył sie, wiec to ogrodzenie co mam teraz z siatki już prawie nie istnieje mam nadzieje ze z pretów ogrodzenie panelowe jakoś go powstrzyma ale kto to wie. A w rudgorzewicach patrzyłaś ????

 

Karol co do drzwi z szybą to niby posiadają szyby anty włamaniowe ale kto to wie w jakim stopniu one powstrzymują włamywaczy

 

Pozdrawiam udanego dnia życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARi w Rudgierzowicach byłam i mam oferte na 330m w cenie 10tys.!!!, bez robocizny ,robocizna dodatkowo 15zł plus He He vat bo to mnie tez interesuje. Ale nie maja betonowych paneli miedzy siatke a takich szukam. Obecnie znalazłam wszystko nawet bardzo przystepnie- porównywalnie z gruchą, dalej mam problem z wykonawstwem tego ogrodzenia. I mam dylemat własnie taki- robić bo mogę tym co mam z Rudgierzowic- czyli bez podmurowek czy szukac dalej może znajdzie sie gdzieś chetny do zrobienia tego z podmurówka betonową?. 330 mb to ogrodzenie z trzech stron, czolo zostawiam na totalna prowizorke budowlaną.

Moze więc znacie kogoś kto móglby w przystepnej cenie wykonac to ogrodzenie ??Nawet mam dolownik do wykopywania dziur w ziemi pod slupki.

A jesli chodzi o siatkę lesna- to w cenie 150 zł znalazlam w Sebanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wital wszystkich lubuszan. budujący się w Gorzowie i okolicach, poradźcie dobrego fachowca na tynki wewnetrzne, posadzki i kogoś do wykonania podbitki dachu. Pozdrawiam. Moja budowa mieści się w Kłodawie.

Mariusz

od tynków miałam suuuuuuuuuuuper fachowców

wyszły gładsze od regipsów, namiary wysyłam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam wszystkim chętnym ale dopiero w czwartek bo jak zaczną wszyscy dzwonić to facetowi się w głowie poprzewraca i gotów podnieś cenę mnie ma załatwić w czwartek 8 kamazów a potem będzie Wasz jeszcze raz przepraszam ale myślę że mnie zrozumiecie.Kto chce dostać namiary to podam na priv chyba że facet wyrazi zgodę to podam na naszym forum 8) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam wszystkim chętnym ale dopiero w czwartek bo jak zaczną wszyscy dzwonić to facetowi się w głowie poprzewraca i gotów podnieś cenę mnie ma załatwić w czwartek 8 kamazów a potem będzie Wasz jeszcze raz przepraszam ale myślę że mnie zrozumiecie.Kto chce dostać namiary to podam na priv chyba że facet wyrazi zgodę to podam na naszym forum 8) Pozdrawiam

 

To czekam cierpliwie do czwartku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...