Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dobrych wiadomoci cišg dalszy. :D

 

Od 18-ego kwietnia zaczynajš budować gazocišg. Jak wszystko dobrze pójdzie w pištek podłšczš nas do sieci :D :D :D :D :D :D Boże jak ja sie cieszę!!!!!!!

Witam , a gdzie budujesz?

Dziś dostała oferte na protherm 25 za 3,71 netto , lepszej oferty nikt w Gorzowie nie dostałam na ceramike noi klasa 150

 

My budujemy dom w Janczewie - już wykańczamy (również siebie :wink: ) Jest duze prawdopodobieństwo, ze na koniec czerwca juz zamieszkamy. Nie bedzie całkowicie skonczony ale codzienne powroty do Gorzowa juz nas męczš ,poza tym ograniczymy koszty - benzynka znowu idzie do góry.

 

Funia

 

Nie zazdroć ,MOW bardzo szybko podłšcza gaz. My niestety bylimy skazani na monopoliste. I czekalismy ponad rok.

Ja tez wsadziłam pare badyli - 7 jabłonek- mam nadzieję, że jaka sie przyjmie. Drzewka juz kilkuletnie, więc wieksze ryzyko że padnš.

Poza tym na tarasie pięknie kwitnš bratki, wschodzš tulipany. Och, niech ta wiosna "buchnie majem."

 

 

WSZYSTKIM FORUMOWICZOM ŻYCZĘ WESOŁYCH WIĽT WIELKANOCNYCH

 

http://www.gify.com.pl/albums/wielkanoc/t_wielkanoc_18.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już wszystko przygotowane ,teraż fundamenty . Zostały mi jakieś odpady z płaskownika , Gosć od ogrodznia mówi że coś zklece , zobaczymy jak będzie w praktyce. Ale ogólnie jestem zadowolona .

JUTRO ZACZNE SZUKAĆ KOPARKI do wykopów pod te fundamenty ogrodzeniowe , umówię się juz po świętach.A apropo ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWYCH SPOKOJNYCH WESOŁYCH SWIĄT.

POZDRAWIAM

mój Misiek na namiary na jakiegoś fajnego koparkowego

wieczorem dam znać na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazociagu zazdroszcze szczerze. :D

 

ps. mnie cieszą inne nowosci na budowie - posadziłam jezynę :D

 

Funiu, skoro zazdrościsz gazociągu to może ucieszy Cię wiadomość, że MOW na "poświętach" planuje spotkanie w Ulimiu dotyczące możliwości budowy gazociągu w tej miejscowości.

 

Do grupy: przedstawię się przy okazji jako przyszły inwestor, a obecnie właściciel działki budowlanej leżącej kilkaset metrów za granicą Gorzowa, na etapie załatwiania formalności do warunków zabudowy. Pozdrawiam sąsiadów :)

Kochany Suwałku - to jak prezent od Zajączka

przywracasz mi wiare w ludzi (albo raczej w ciepłą zimę :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupe Lubuska!!! Mam nadzieje ze Swieta byly dla kazdego udane.

Czy moglibyscie mi polecic fachowcow doslownie do wszystkiego? Poczawszy od wykopow na fundamenty, skonczywszy na wykonczeniu wnetrza?

Oczywiscie chodzi mi o kilka ekip a nie jedna do wszystkiego Domek mamy zmiar budowac kolo Gorzówka naszego kochanego a dokladnie w Karninie. Mam nadzieje ze zaczniemy jeszcze w tym roku. Narazie zalatwiamy papierologie i rozgladamy sie za ekipami.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupe Lubuska!!! Mam nadzieje ze Swieta byly dla kazdego udane.

Czy moglibyscie mi polecic fachowcow doslownie do wszystkiego? Poczawszy od wykopow na fundamenty, skonczywszy na wykonczeniu wnetrza?

Oczywiscie chodzi mi o kilka ekip a nie jedna do wszystkiego Domek mamy zmiar budowac kolo Gorzówka naszego kochanego a dokladnie w Karninie. Mam nadzieje ze zaczniemy jeszcze w tym roku. Narazie zalatwiamy papierologie i rozgladamy sie za ekipami.

pozdrawiam

Karnin to blisko mnie :D

Namiary mogę dać na super fachowców, ale z tego co wiem na razie (i chyba do końca lata zajęci), ale nigdy nic nie wiadomo, wiec namiary wysyłam na priv.

 

Ps. Witaj na Lubuskiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piekny dzionek.

Karnin Ulimia blisko. My mamy zamiar domek postawic w Karninie kolo Żwirowni. Piekne widoki bedziemy miec:)

Oczywiscie wszyscy odradzaja nam te tereny bo wody gruntowe wysokie, radiescete trzeba wziac, w stawach bedzie lupac...:)itd. Ale wiem Funiu, ze Tobie tak samo mowili i Ty postawilas na swoim i ja mam zamiar rowniez chociazby dlatego ze widoki ladne, slup wysokiego napiecia na dzialce nie stoi i cena dzialki ok a nie tak jak w Klodawie czy Chwalecicach. (Pan z Gminy mowil ze akurat na tych terenach wody gruntowe ok ale rodzina nie chce sluchac- w szczegolnosci dziadkowie co sie pod Chwalecicami wybudowali-madrale:)) Jestesmy pelni zapalu ale droga przed nami dluga.

Najgorze to te wszystkie papierki...ale jakos przebrniemy:)

Pozdrawiam i milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po świętach.

Dziś kolejne podejście do humusu skączyło się fiaskiem następny tydzień czekania , ciekawi mnie jeszcze jak dłudo ?....zaczynam być zła :x

Jestem uparta i nie odpuściłam chociaż...zato udało mi sie zrobić wykopy po fundamenty ogrodzeniowe na trzy strony. koparka skasowała mnie za 3,5godz z dojazem 280 wtym dojazd w dwie strony 80zł. wynajęcie szlunków 0,70gr za m2.

Za samą robociznę za fundamenty mam zapłacić 2800,00+jeszcze koszt wynajecia szalunków noi gotowy beton .Myślałam iż mniej mnie to wyjdzie .No a teraz niewiem jeszcze jak to będzie bo działkę mam z lekkim spadem a chce ogrodzenie mieć proste wiec więcej betonu pójdzie.

Zastanowiałam się jak wyliczyć ile betonu m3 jet potrzebne na m2?

kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...