Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Dzisiaj dzwonilam do Gminy i Pan od inwestycji powiedzial, ze wody gruntowe to ok. 1-1,5m tam w Karninie ale do konca nie jest pewny i bla bla. Nie wiem sama juz czy mam sie tym faktem denerwowac czy nie. Czy brac geologa czy nie zeby mi sprawdzil? Czy przy wyborze projektu wymagaja opini geologa (przypuszczam ze tak skoro maja okreslic jakie fundamenty)?? Jak uwazacie powinnam wziac tego geologa zanim podpisze umowy kupna dzialki?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

casandra -kontakt na garaz- 0684532922 lub 505320302

Poroton 24 istnieje , ja go ocieplam 15cm wełną.

Witaj

Dzieki na namiary . Sory ale się pomyliłam ja buduje z prothermu , a poroton to co innego a ta cena to netto czy brutto co podałas,pytam się bo dostałam oferte wczesniej na poroton 25 za 2,6 netto. Ja ocieplam na styropian .

Dziś dzień na działce ..oj działo się był kierownik budowy i geodeta , chodzi o fundamenty pod ogrodzenie bo działkę mam jak się dzis okazalo ze spadkiem 1,10m zależy mi natym by ogrodzenie było równe nie schodkowe , muszę wypoziomować działkę , oj te fundamenty pochłoną mi troche kasy... W poniedziałek trzecie podejście do humusu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poroton cena brutto.

Z powodu spadku na działce w miejscu ogrodzenia ja tez musiałam dac trochę ziemi aby go wyrównać, dlatego zdecydowałam o robieniu ogrodzenia prowizorycznego bo ziemia tam musi sie ułozyć. Stąd fadroma byla mi potrzebna. Dzis sie dowiedzialam,ze najwczesniej prad bede miala dopiero ok.10 maja. Cholerka wszystko sie przesuwa. Ludzie buduja az wre a ja nie moge zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwoniłam z tym blaszakiem , musze się szybko zdecydowac bo do końca kwietnia jest promocja, tak się zastanawiam czy taki duży jest mi potrzebny? mam w bryle domu gar. a póżniej co znim zrobie, jak budowa się skończy? co do ena to nawet niewiem dokładnie kiedy będzie zasilenie placu budowy ale wiem że będzie ..jak sześciu właścicieli działek wpłaci zaliczki , to dość skąplikowana sytuacja , będą budować transformator, walcze z nimi od 9mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poroton cena brutto.

Z powodu spadku na działce w miejscu ogrodzenia ja tez musiałam dac trochę ziemi aby go wyrównać, dlatego zdecydowałam o robieniu ogrodzenia prowizorycznego bo ziemia tam musi sie ułozyć. Stąd fadroma byla mi potrzebna. Dzis sie dowiedzialam,ze najwczesniej prad bede miala dopiero ok.10 maja. Cholerka wszystko sie przesuwa. Ludzie buduja az wre a ja nie moge zacząć.

Ja tez nie mogę zacząć tak szybko jakbym chciała , ale czy prąd jest problemem na samym początku budowy ? Myślę że nie , rozglądam sie za jakimś agregatem ..niedrogim jak ktoś będzie słyszał to prosze dać znać.

acca5 czy napewno dobrze robisz z tym prowizorycznym ogrodzeniem? masz troche metrów nie to co umnie ...Nie lepiej wykonać raz a dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo ogrodzenia umówiłam się z majstrem,że w trakcie wolnych przestojów bedzie robił podmurówkę, bo nie warto samej siatki do ziemi, dlatego ogrodzenie tymczasowe. nie moge zdobyc żerdzi do ogrodzenia-u leśniczego brak chwilowy w lesie. Pomocy. W tartaku koszt 600zł/m3.

Może ktoś ma żródło dostawy- transport by się znalazł?Potrzebuję ok.160 żerdzi 2m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu tempo. :D :o

 

U mnie roboty ruszyły pełna parš. Gaz skończony, jeszcze czekamy na mapki i mozemy robic odbiór - gazu oczywicie.

 

Ja chwilowo jestem wyłšczona ze wszystkich działań, bo dziecie ma anginę. Siedze w domu i trafia mnie. Zaplanowałam juz dwa tygodnie temu, ze w tę sobote, niedziele, poniedziałek zajmuje się trawnikiem, wyszło jak zwykle. :evil: :evil: No ale cóż " kto ma dzieci ten ma ........" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Wszystkich :D :D :D

 

Chciałam sie pochwalić, że jutro zaczynamy murowanie ścian naszego domku :D :D :D Nie myślałam, że zaczniemy tak szybko, myślałam, że dopiero w wakacje, a to już.... :D :D :D

 

 

 

Pozdrawiam Wszyskich :D :D :D

Wielkie serdeczne gratulacje :D

 

U nas w tym tygodniu mają wchodzić posadzkarze.

Czekamy na dostawę drzwi.

 

No i przygotowuję kolejne sadzonki na żywopłot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Wszystkich :D :D :D

 

Chciałam sie pochwalić, że jutro zaczynamy murowanie ścian naszego domku :D :D :D Nie myślałam, że zaczniemy tak szybko, myślałam, że dopiero w wakacje, a to już.... :D :D :D

 

 

 

Pozdrawiam Wszyskich :D :D :D

Wielkie serdeczne gratulacje :D

 

U nas w tym tygodniu mają wchodzić posadzkarze.

Czekamy na dostawę drzwi.

 

No i przygotowuję kolejne sadzonki na żywopłot :D

 

 

 

Dziewczyny wielkie gratulacje :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...