Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Gwiazdko :D :D :D

Pierwsza noc we własnym domku 8) suuupeeerrr :D :D :D

Nasz dom będzie miał nr 65, a oprócz tego jeszcze jakaś literka- jeszcze nie wiem jaka :roll:

 

 

 

Pozdróweczka :D :D :D

 

 

Wiem że nasz bedzie miał 66 i tez jakaś literka. Ze wstepnych kalkulacji wynika że "e" lub "i". Sasiedzi dwa domy dalej mają " g".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Mam już wylane fund. pod jedna strone ogrodzenia z zalaniem słupków.

Oj ciężki był to dzień ...Grucha wyciągana z pola innym autem ...Coto za ziemia do diabła? nie chce ni wząb schnać.Jestem podłamana nie mogę zrobić drogi dojazowej.. Geodeta ma wejść 10 maja nie zależnie odtego czy ściągne humys czy nie .Nie mogę już dłużej czekać..czas mnie nagli . Będę miała trochę czasu to napewno dołącze zdjęcia .

I ta aura co przeschnie to znów pada i tak naokrągło :evil: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tylko montuja garaz na wczesniej przygotowane podloże. W twojej gestii jest jak go przymocujesz, mozesz wylac plyte betonowa jak chcesz lub plytki drogowe z dezabilu- ja tak mam. Oni poziomowali na tych plytkach.

Witaj proszę podaj mi swój email ..wyśle Ci fotki jutro, narazie samych fun i słupków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ja własnie wróciłam ze swoich ugorów i wkopywałam tuje na rozsadniku aby sie przyzwyczaiły do miejsca i ziemi i trochę urosły bo sa malutkie, nie nadają sie na miejsce docelowe.

 

Acca5 nie jestem dobra w tych tematach :o

możesz wyjaśnić mi- dyletantce, o co chodzi z tymi tujami?

 

Mam ochotę już coś posadzić na działce, ale wiem, że nie mogę, zanim nie będę miała domu w stanie chociaż surowym otwartym...

 

Ale może mogę już coś tam posadzić, choćby z tyłu działki... np choinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...