Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

A to ci france!! :-? :( Muszki znaczy się.

Casandro. Dziekuje za ogrodzenie, byłam , wstępnie się umówiłam. :D :D , mam nadzieję,że bedzie tak jak mówisz, zamawiam wpierw słupki, na 200mb.

Acca5 zapomniałam powiedzieć powiedz Mu by przyspawał Ci kotwy do tych słupków .to ułatwia wmurowanie ich umnie niestety tego nie zrobił i miałam problem ..to napewno ułatwi sprawę murarzą ..ale sama zdecyduj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasi@ i Ania67

 

Mąż dzisiaj jest holowany do domu, razem z autkiem. :wink:

 

Co do budowy.... Może ktoś się ulituje i pomoże. Wszytko kupione i czeka ...... i bedzie nas "trafiać coś", że nie kończymy. Jedyna pozytywna stona tego wszystkiego to to że posiedzi "trochę" :lol: w domu.

 

Aniu widzę, że możemy sobie podać rękę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdko łapkę mozemy sobie podać, bo będziemy mieć polamańców w domu :lol: :wink: Swoją drogą, to mój mąż też miał nogę w gipsie, ale sam dojechał do domu, z bolącą nogą- fakt nie było to złamanie :-?

Ogromnie Tobie współczuję Gwiazdko :cry: :cry: :cry:

Jak bym umiała wykańczać, to bardzo chętnie bym Wam pomogła, po sąsiedzku :wink: :roll:

Ps. Aha,mąż już ma pracę :D :D :D

 

Pozdrówka :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casandro- Gosciu sam wspomnial o tych kotwach do wmurowywania słupkow , więc uczył się na błędach, Czy możesz zdradzić ile cię kosztował orientacyjnie materiał na jeden słupek i całe przęsło. Słupek to koszt materialu ok.16,5 plus 8 zl za robotę, zmieniam tylko te kulki bo za drogie na coś prostszego- grot lub co innego. Nie liczyłam przęseł bo dopiero zamawiam słupki a przęsła dużo później, na jesień najwcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdko łapkę mozemy sobie podać, bo będziemy mieć polamańców w domu :lol: :wink: Swoją drogą, to mój mąż też miał nogę w gipsie, ale sam dojechał do domu, z bolącą nogą- fakt nie było to złamanie :-?

Ogromnie Tobie współczuję Gwiazdko :cry: :cry: :cry:

Jak bym umiała wykańczać, to bardzo chętnie bym Wam pomogła, po sąsiedzku :wink: :roll:

Ps. Aha,mąż już ma pracę :D :D :D

 

Pozdrówka :D :D :D

 

 

Tomek też chciał sam samochodem wrócić do domu !!!!!!! :o

Dzięki za chęci pomocy :D . Chyba ja się wezmę do pracy (może pomocy). Juz w swoim zyciu położyłam kilkanacie metrów płytek. Trzymajš się do dzi. Fachowcy ocenili że całkiem , całkiem.

 

Gratulacje dla męża :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

No właściwie to czemu kobitka ma sobie nie poradzić z płytkami :D

Właśnie

przecież jesteśmy dokładniejsze :D

wprawdzie płytek nie kładłam,

ale panele i owszem, do tej pory służą :lol:

 

ps. posadzki mają czas schnięcia (choć jak dla mnie są już suche :roll: ), a Misiek zrobił obudowę z regipsów do stelaża pod kibelek.

Powoli, powoli,

ale do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupie tłuczeń (drogowy,kolejowy) w okolicach Zielonej Góry..potrzebuje go dość sporo bo na okolo 100m drogi i pewnie z 150ton tego pojdzie..

A może ktoś wie gdzie moge kupić gruz betonowy z kruszarek lub nie koniecznie zeby na poczatek usypac droge tym gruzem zebym nie musiał az tak duzo tego tłucznia kupowac?

Z góry dzieki za namiary..i ewentualnie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casandro- Gosciu sam wspomnial o tych kotwach do wmurowywania słupkow , więc uczył się na błędach, Czy możesz zdradzić ile cię kosztował orientacyjnie materiał na jeden słupek i całe przęsło. Słupek to koszt materialu ok.16,5 plus 8 zl za robotę, zmieniam tylko te kulki bo za drogie na coś prostszego- grot lub co innego. Nie liczyłam przęseł bo dopiero zamawiam słupki a przęsła dużo później, na jesień najwcześniej.

Witam Cię bardzo Serdecznie..

za jeden słupek wołał odemnie 7,00zł - za robocizne-tylko międzynami ..targuj się jeszcze ..to kupe metrów ...dwa razy tyle co umnie ...tylko psss

Co do kosztów za ... za 110mb za materiał z robocizna wyszło mnie 8tys zczymś małym,każde przęsło 200/150.Targuj się, to sporo metrów i jeszcze raz -bądz przy zakupie materiału , i o ile to możliwe przelicz ile płaskownika wchodzi na jedno przęsło.I niech załatwia materiał coś na lewo ..Ja mam już na podmurówce połozone płytki jak znajdę chwilke wyślę Ci zdjecia ,wygląda super ..postaram sie jutro..

Co do kulek to wyszło mnie jakieś 350 zł za 52 szt - ale warto super wyglądaja , prześle jeszcze fotki Sama ocenisz...

A umnie robię drogę dojazdową 100/300 , będzie mnie kosztować 3tys.

budynek wytyczony,Cegła zakupiona protherm 3,55 netto za szt

ekipa od budowy wchodzi w poniedziałek -czy się sprawdzi ? zobaczymy-są ze Skwierzyny..

Co dokładnych kosztów prześlę Ci razem ze zdjęciami , bo wszystkie papierki mam w mojej firmie...

Pozdrawiam jak coś to proszę zadzwonić-poradzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholirka, malo sie targowałam, ale potarguję przy przęsłach ostro, bo on juz bedzie zaintersowany bo juz wykonal slupki..Zapomnialam dodac ,że obecnie do jesieni bede robic tylko 200mb, reszta dużo później.

No to tak jak umnie ale przesła mam zakupione i schowane ..nich czekaja na podmurówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...