Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu

Dzięki za informacje o domku.

 

Co do męża to pęknięta jest koć strzałkowa prawej nogi. Gipsik tymczasowo lekki. W połowie tygodnia ma ić do kontroli. Zobaczymy co tutaj powiedzš. Mam nadzieje, że wszystko będzię ok. Pierwsza pomoc była (tak sšdzę) bardzo fachowa.

 

Wykończeniówka niestety musi poczekać. Czyli przeprowadzka w bliżej nieokrelonej przyszłoci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kogo już zaczeły wkużać muszki i komary co sie pojawiają po godzinie 16.

 

Ps mój pies robi parapetówe bo juz od 2 dni mieszka w nowej zagrodzie bo starą to zdewastował, mam nadzieje że tą co teraz ma bedzie nie do zniszczenia. Czy to prawda że pies powinien mieć w zagrodzie podłoge drewnianą a nie tylko sam beton gdyż bedzie puźniej chorował, mój ma skrawek podłogi drewnianej ale bedzie trzeba jeszcze mu zrobić wiecej

Dobra to na tyle pozdrawiam tych co budują i tych co grilują

To byłem ja ARi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kogo już zaczeły wkużać muszki i komary co sie pojawiają po godzinie 16.

 

oj mnie :-?

 

usiłowałam ostatnio lekko oczyscić okolice mojego żywopłociku i coś podosadzac, ale te małe france mi nie dały. :evil:

ale co tam, wkrótce je wytrują, wtedy dam radę :D

 

ps. chwilowo nic sie nie dzieje bo funduszy brak, była komunia chrześnicy, sporo wydatków zawodowych, ale i tak jestem optymistką 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas bedzie gaz :D

 

wprawdzie pociagnie nas to mocno po kieszeni i znów papierologia, ale trudno :D

 

Będziecie placić za gaz? My będziemy płacić tylko za podłaczenie do domu, za gaz w drodze nie płaciliśmy nic.

 

Ja dzisiaj walczyłam z chwaściorami ufff A jutro przyjedzie ekipa rodzinna do murowania :D Już mamy zaznaczone okienka :D

 

 

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas bedzie gaz :D

 

wprawdzie pociagnie nas to mocno po kieszeni i znów papierologia, ale trudno :D

 

Będziecie placić za gaz? My będziemy płacić tylko za podłaczenie do domu, za gaz w drodze nie płaciliśmy nic.

 

gaz w drodze to inwestycja gminna,

my będziemy płacić od drogi do domu. :D

ale i tak nie wyjdzie mało,

znaczznie więcej niż woda, a przyłączenie tej kosztowało coś ok. 1.500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casandro, czy możesz na priv podac cene za material na przęslo jedno lub ile przęsłeł ile zaplacilać za materiał, chciałabym szacunkowo obliczyć cenę jednego przęsła

Czy kupowałas tez gosciowi farby do malowania-podkladowa i zewnetrzną i jakie??

Witaj

na 110m2 za materiał wyszło jakieś 4800,00 wychodzi jakieś 87,00zł tylko iż jest to cena ze słupkami bez kulek,Bądż przy zakupie, poprostu umów się znim do tej hurtowni, negocjuj cene ..a mają dobre ceny , byłam unich dzis i dostałam dobrą cenę na zbrojenie pod fundamenty o 300 przeszło zł taniej niz w HMB z transportem do Santocka .Sory miałam wysłac na priv, Rozpędiłam się nie mam czasu ostatnio pisać i maiłam wysłaac zdjecia ...ten czas.. zastanawiam się tylko jak radza se ludzie pracujący ? ..... :-? co do energi właśnie dostałam umowę na zasilenie placu budowy ... :D

Acca jak będziesz miała pytania zadzwoń jak trzeba to pomoge jak nie znasz zabardzo Gorzowa zadzwoń pomogę 607 870 999,jeśli chodzi o farby to było to jakeś pół napół i kupował sam

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

umnie studnia już jest

2tys od całości pracy wykopania a metrów było 14 moje kręgi u kowaleskiego najtaniej 1200 na 1,5m ocieplone wełna . hydrofor na na 80l i rury zapł 1000,tys noi filtr 160zł .

razem z materiałem mój koszt 2360,00+100 za ocieplenie kręgów 2460,00-nieżle :D -no ale troszke po znajomości było :lol:

fundamenty zalane jutro ściągają szalunki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...