Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f5c57b58d897a6f.html

No pięknie

widać, że naprawdę się buduje :D

 

GRATULACJE

 

ps. jak zobaczyłam swoje fundamenty, to byłam przerażona, że ten nasz domek będzie taaaaaaaaaki malutki :roll: - czy też masz to samo?

No ja też tak myślę jak tam stoię ale to takie złudzenie ..zniknie jak bedą już ściany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kochani Lubuszanie tylko tak dalej. Powodzenia.

8) Karol N

 

 

HEJ wszystkim i Karolowi

 

Dawno tu Ciebie niebyło moze Ty wiesz gdzie można dostać CEGŁY STARE z czoła budynku żeby miały cemny nalot, może w Twojej okolicy gdzieś sie rozwala budynek potrzebuje kilkanaście sztuk starej ciemnej cegły w dobrym stanie

 

To na tyle pogoda super aż za super za goraco

Pozdrawiam ARi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

No to pięknie Casandra75 :D :D :D Niedługo mury :D :D :D

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6bdd118b320ef932.html to nasz domek z dn 1.06. Od tego czasu urósł 8) :D nieco :wink:

 

Dzisiaj miałam drugą jazdę ( robie prawko)-super się jeżdzi- nie wiedziałam, że to taki przyjemne 8) :D

 

Pozdróweczka :D :D :D

 

Aneczko

chatka pięknie rośnie

kiedy parapetówa :wink:

no dobra - chociaż budowlany grill?

 

 

Ps. w ostateczności herbatka u nas :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim :D

Dzięki za miłe słowa pod adresem naszego domku :D :D :D Tym bardziej, ze domek buduje mój mąz z teściem :D

 

Casandra budujemy z silikatów, z podpiwniczeniem nie bylo rzadnych problemów, wszystko poszło gładko i sprawnie :D Cieszę sie że podoba się Tobie nasza okolica :D

 

Funia nie będziemy czekać aż do parapetów :D Zapraszamy kiedy tylko :D Teraz wprawdzie trudniej nas spotkać razem, bo mąż rzedziej przyjeżdża do domu, ale dla chcącego :wink:

Miło by było się spotkać( jakby co to jesteśmy jutro po południu i w sobotę :D :D :D )

 

 

Pozdrawiam Wszystkich :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia nie będziemy czekać aż do parapetów :D Zapraszamy kiedy tylko :D Teraz wprawdzie trudniej nas spotkać razem, bo mąż rzedziej przyjeżdża do domu, ale dla chcącego :wink:

Miło by było się spotkać( jakby co to jesteśmy jutro po południu i w sobotę :D :D :D )

 

 

Pozdrawiam Wszystkich :D :D :D

 

Nad sobotą pomyślimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D :D :D

 

Funia zapraszamy :D 8)

Adres znacie 8) :wink:

 

 

 

Mniej wiecej :wink:

jakbym nie mogła Was znaleźć to bedę krzyczeć :D

 

 

:lol: krzycz ino głośno :D

Przed tablicą w lewo, skręcacie przed rózowym domkiem, z płaskim dachem, bo troche dalej to skręcisz do Gwiazdki :D pierwsze nowe i dopiero budujace się domki po lewej stronie. Przed naszym domkiem będzie stał czerwony nissan 8) Aha, a ja będę od ok 12

 

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Funiu i Aniu ja również zapraszam :D Do nas jak Ania napisała - za różowym domkiem. Znak rozpoznawczy niebieskie "reno" lub srebrny golf. Bedziemy dzi napewno, choć nie wiem od której.

 

Dzisiaj mamy zamiar kupić drzwi na pięterko. Mšż je jeszcze chce montować :o :o :o a nadal porusza sie o kulach!!!!!! Czas nas troche nagli bo w czwartek kładš panele.

 

Nareszcie jekie postępy, bo zaczęłam popadać w beznadzieje budowlanš.

 

Pozadrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdko, dopiero teraz zajrzałam do internetu :roll: długo Ciebie tu nie było :roll:

Miałam zamiar zrobić Tobie niespodzianke i przyjść z Funią, ale niestety Funiątka do nas nie trafiły :cry:

Bidny ten nasz sąsiad :cry: ale pracowity, nawet kule mu nie przeszkadzają w pracy 8) Pozdrowienia dla miłych sąsiadów :D :D :D

I dla Wszystkich budujących :D :D :D

Aha, dzisiaj zamówilismy cieslę i dekarzy, na 15 wrzesnia hurrra :D

 

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...