Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Gwiazdko, dopiero teraz zajrzałam do internetu :roll: długo Ciebie tu nie było :roll:

Miałam zamiar zrobić Tobie niespodzianke i przyjść z Funią, ale niestety Funiątka do nas nie trafiły :cry:

Bidny ten nasz sąsiad :cry: ale pracowity, nawet kule mu nie przeszkadzają w pracy 8) Pozdrowienia dla miłych sąsiadów :D :D :D

I dla Wszystkich budujących :D :D :D

Aha, dzisiaj zamówilismy cieslę i dekarzy, na 15 wrzesnia hurrra :D

 

 

:D :D :D

 

 

Dzięki za pozdrowienia :D Zaproszenie nadal aktualne. Widziałam wczoraj jak dzielnie murowalicie ciany. Brawo, już sporo widać.

 

Mšż nadal chce montować drzwi :o :o choć nie wiem jak to zrobi. Jednak jest uparty, więc pewnie obmyił już plan jak tego wyczynu dokonać. Poza tym kupilimy farby do pokoju syna , więc zabieram się za malowanie. Do pištku chcemy zrobić dwa pokoje, podłšczyć wanne i kuchenkę (takie minimum potrzebne do egzystencji), i......... zamieszkać :o :D :D . I powoli robic reszte. Ja za tydzień zaczynam urlop, mšż jeszcze przez jaki czas będzie na zwolnieniu, dziecko ma wakacje, więc nie musimy wracac do Gorzowa. Będš oszczednoci na czasie i paliwie. No i wreszcie wymarzona poranna kawa na tarasie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moi kochani Lubuszanie tylko tak dalej. Powodzenia.

8) Karol N

 

 

HEJ wszystkim i Karolowi

 

Dawno tu Ciebie niebyło moze Ty wiesz gdzie można dostać CEGŁY STARE z czoła budynku żeby miały cemny nalot, może w Twojej okolicy gdzieś sie rozwala budynek potrzebuje kilkanaście sztuk starej ciemnej cegły w dobrym stanie

 

To na tyle pogoda super aż za super za goraco

Pozdrawiam ARi

Czesc, gdzie niegdzie widac rozlatujace sie stare domy, ale czy cegla z nich jest do sprzedania to nie wiem. Widze, ze acca ma cos na oku i moze sie uda.

Powodzenia Lubuszanie ci starzy i ci nowi jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam zamiar zrobić Tobie niespodzianke i przyjść z Funią, ale niestety Funiątka do nas nie trafiły :cry:

Funia po prostu nie dojechała :oops: :oops: :oops: :oops:

pojechała do babci na działkę, gdzie był grill i wigilia :roll: imienin Miśka, więc już mnie nigdzie nie puścili :-?

 

ale obiecuję to nadrobić :wink:

dziś trafiliśmy, ale gospodarzy nie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

 

Funia gospodarze wpadli jak po ogień, ok 17, zerwalismy truskawki i szybciutko do domu, bo mąż wyjechał dzisiaj do pracy :cry:

Funia wybaczam- babci nie można odmówić, ale następnym razem.......czekamy! Dam cynk, kiedy mąz wróci ( bo ja niezmotoryzowana jestem i póki co bez prawna, ale juz niedługo 8) - mam nadzieję) i wtedy będzie tydzień w domu, to napewno nas upolujecie 8)

 

 

Gwiazdko, wczoraj ekipa szła jak burza, ale niestety tylko jeden dzień murowali we dwóch. Teść jednak od czasu do czasu przyjedzie i muruje sam.

Ale masz super, poranna kawusia na tarasie mnniam :p

Dzięki za zaproszenie, wybiorę się przy najblizszej okazji :D :D :D

Milusiego pobytu w domku WAM życzę :D :D :D

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
U nas panele w gabinecie prawie położone - prawie, bo brakło kilku sztuk :oops: i trzeba jeszcze położyć listwy wykończeniowe 8)

 

Super Funia :D :D :D

Czekam na zdjęcia 8)

 

A my zastanawiamy sie na dachówką- Euronit, czy Koramic 8)

Euronit 9 300-wycena z lutego( gość powiedział, że cena mniejsza nie będzie, bo on nam juz policzył z rabatem- a euronit obniżył cenę dachówki w kwietniu)

Koramic 11 091- wycena świeżutka, dzisiejsza, może jeszcze do utargowania 8)

Ale różnica w cenie tak niewielka...Zobaczymy 8)

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia, Wasz dach jest bardzo ładny. Jak decydowalismy sie na Euronit, to wlaśnie Wasz dach był naszym pierwowzorem :wink:

Ciągnie nas do dach. ceramicznej ze względu na "małą" różnicę w cenie 8)

 

 

eeeeeeeeeee,, no jeśli Koramic jest ceramiczny to całkiem inna rozmowa :D

mnie też by ciągnęło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale czy byście nie mogły sobie pogadać na priw.Zdominowałyście cała listę i już tu mało kto zagląda a szkoda bo mogliśmy WSZYSCY z lubuskiego wymieniać się doświadczeniami itp. 8) Pozdrawiam

 

Szanowny Mario

 

czegoś tu nie rozumiem,

sam prawie nie piszesz na tym forum, pojawiasz sie raz na ruski rok, po to by zadac jakieś pytanie, nie za wiele masz do powiedzenia albo nie chcesz sie z nami wymieniać swoimi sukcesami, doswiadczeniami itp., a przeszkadza Ci, ze my to robimy.

 

Z tego co wiem klub budujących jest właśnie po to by budujący mogli sobie porozmawiać - i to właśnie robimy.

A wysyłanie na priw?

Pewnie, jeśli wiadomość adresowana jest do konkretnej osoby, a nie do grupy osób - bo jeśli mamy ochote spotkać się większą paczką, to chyba najstosowniej jest rzucić hasło na forum.

 

 

Ps. zamierzam dalej informować wszystkie zyczlilwe mi osoby o postępach budowlanych i liczę na wzajemność.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ps. zamierzam dalej informować wszystkie zyczlilwe mi osoby o postępach budowlanych i liczę na wzajemność.

Pozdrawiam.

 

 

Brawo!!

 

to ja dodam, ze wlasnie ukladam z tesciem plytki, w polowie lipca zdun ma robic piec kuchenny z piecem chlebowym, w lipcu jeszcze czeka mnie zabudowa poddasza plytami GK i malowanie, moze na przelomie sierpnia i wrzesnia sie wprowadze :p

 

Pozdrawiam wszystkich budujacych z woj. lubuskiego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ps. zamierzam dalej informować wszystkie zyczlilwe mi osoby o postępach budowlanych i liczę na wzajemność.

Pozdrawiam.

 

 

Brawo!!

 

to ja dodam, ze wlasnie ukladam z tesciem plytki, w polowie lipca zdun ma robic piec kuchenny z piecem chlebowym, w lipcu jeszcze czeka mnie zabudowa poddasza plytami GK i malowanie, moze na przelomie sierpnia i wrzesnia sie wprowadze :p

 

Pozdrawiam wszystkich budujacych z woj. lubuskiego!!!

zabudowa poddasza też przed nami

teraz warto skorzystac z promocji w Nomi, bo wełna ok. 10 zł a regipsy ok 13 zł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...