Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Witam

Ja z tych co juz nie klikają ale jeszcze zaglądaja od czasu do czasu

Wszystkich budujących pozdrawiam i tych co juz sie wybudowali

 

Czy ktoś przeliczał jak to wychodzi cenowo wykonanie podłogi na strychu z OSB lub z deski normalnej jednostronnie cheblowanej noi jakie grubosci trzeba by było zastosować.

 

Pozdrawiam z upalnego Świebodzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Podgladałam Was sobie :oops: i postanowiłam się zalogować, bo podoba mi sie forum i poprosze abyscie nie słuchali pana mario, bo mówicie tutaj o waznych rzeczach :wink:

Ja z moją połową jestem na etapie kupowania działeczki, zaliczka wpłacona a teraz czekam na warunki zabudowy(kurcze trzeba czekać aż 1,5 mca)bo musze wiedzieć czy w ogóle bedę mogła tam się wybudować zanim ja kupię. działka (rolna jak na razie)jest nawet duża, ma 11ar, ale minusem jest to że jest wąska, z jednej strony jest "szersza" ma 16m i tak gdzieś od 1/3 sie zwęza do 15m a długa jest gdzies tak 65m.

Więc na razie musze czekać, nawet moze lepiej bo dozbieramy kaski do działeczki.

Domek bedziemy budować sami, bo mój michu jest budowlańcem, ma taką malutka firmę budowlaną, obecnie pracuje w Niemczech, a ja pracuję u mojego taty i mam dużo wolnego czasu, więc szukam projektu wymarzonego domku :D

To na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwalę,że u mnie wreszcie ruszyło :D , mam prąd :D -wreszcie po dlugich bojach i sporych kosztach- kabel-135mb, robocizna, przepchniecie na szybko w enei -4800zł( w tym IIrata dla Enei), i obecnie murują mi ściany fundamentowe. W ławy wlazło aż 26m3 betonu??!!! :cry: Zdjęcia wkrótce. Jakiś taki mały ten dom ale podobno to tak zawsze jest takie wrażenie. Pozdrowka dla wszystkich. :D :D

 

A przy okazji czy ktos z was wie gdzie w lubuskim mozna kupić takie okrągłe szalunki kartonowe ze zbrojeniem . Chodzi o kolumny okrągłe typowe-3m wys i 30 średnicy.Cena o ok. 40 zł drozsza niz zwykłe szalunki a lepsza jakośc kolumn. Zwykłe sa wszędzie- np Castorama koszt ok 91 zł.za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie budujące kobiety :lol:

I ja dopowiem kilka słów :wink: po walce z ziemią na wiosne a była to prawdziwa walka z gliną i nie tylko ..przebrnełam przez fundamenty domu i ogrodzenia bez wielkich problemów póżniej przez ściany też było ok :D

teraz strop .. w projekcie byly płyty ale dałam się namówić na terive podobno lepsza niż płyty a iż dostałam wycene dobrą to też się zdecydowałam ...już byłam pełna euforii gdyby nie to iż nagle okazało się iż brakuje kilka belek i trzeba domówić :wink: koszty wzrosły :evil: sprzedawca twierdzi iz nieumiejetnie polożone a wykonawca że żle policzone..a nadodatek wszystkiego spadły trzy belki i 40 pustaków bo niebyło podstęplowane o chryste załamka ... :x mało tego wykonawca twierdzi iż tak czasami bywa i nie poczówa sie do poniesienia dodatkowych kosztów... :wink: nie zapłace i już :-? a mialo być tanio ..i dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casandra75

 

Ładne kwiatki :evil: i komu tu wierzyć :evil: uważam, że jeżeli komuś tzn ekipie powierza się materiał, to ekipa ma szanować naszą własność, a już napewno podszalować tak, aby nic nie spadało :evil:

Ja też bym niezapłaciła :roll:

 

 

Casandra, czy cena za więżbę 650 to brutto, czy netto :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

casandra ładny ten Twój domek :D jestem na tym samym etapie :D

z tym dachem to prawda.Wyceniałam Euronit cementowy 9 300 i to była wycena od gwożdzia do... dachówki. Wyceniałam Koramic 10 091- tanio, ale wycena nie obejmowała wszystkiego.

Dobrze, że mam swoją rodzinną ekipę :roll:

A dało się tak bez problemu bez faktury 8) , czy masz jakies znajomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 255m2 i wycenę na orgialna ceramikę naturalna czerwień za 14tys ale ze wszystkim wyceniali mi na Słowiańskiej W hurtowni budowlanej tam gdzie ściany ...Może znasz lepsze hurt w Gorzowie?

Z ta ekipa co umnie buduja mam podpisana umowę do więżby ,

ale potrzebuję namiary na solidna ekipe do położenia samej ceramiki jak masz jakies namiary to będę wdzięczna.

Moje plany to zamknięty dach na koniec wrzesnia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilam wycenę w CMB, Zwolbecie( niepełna) i jest jeszcze fajna hurtownia obok Starostwa w gorzowie Raab karcher .

Namiar na dekarzy też mam. Podobno bdb i polecani, też ich zamówiłam.

A moje plany to dach na koniec pazdziernika :D

Namiar na ekipę na priva 8)

 

A dachówka to jakiej firmy :roll: tez koramic :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło starostwa to na słowiańskiej to oni mi wyceniali za 14,tys i unich kupowałam ściany sa naprawdę konkurecyjni ale chcę ich porównać z innym hurtowniami a co do Zwolbetu to troszkę się zraziłam z powodu tej terivy a ceramika z Wienerberger. KROMIC oczywiście :D

Daj namiary na dekarzy bębę niodzownie wdzięczna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...