Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

ARi - Bardzo dzięki :)

 

Siateczka ma być powlekana, w żadnym przypadku od złodzieja.

(Nie licząc zasad zawodowych :wink: czy w ogóle jakiś tam moralnych - to dziś ja kupię od złodzieja, a jutro on sprzeda co mi ukradł :evil: , - o nie, dzięki bardzo)

 

Zastanawialiśmy się wprawdzie nad leśną, ale potrzebujemy jej 170 m, więc trochę żal nam kasy na siatkę tymczasową.

 

Po prostu na razie zrobimy z 3 stron z siatki (bo tak będzie docelowo) a z przodu cokolwiek, bo potem i tak na przód przyjdzie coś z metaloplastyki.

 

Ps. czy jak się ma tylko fundamenty i blaszak, to już można jechać oblewać, tzn. na grilla? :wink:

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Normalnie to nie miałabym żadnych wątpliwości. Tyle, ze nasza działka jest w środku wsi, jak na tacy.

I tak wzbudzamy sporą sensację każdą wizytą (ale za to dzięki nam wszytskie gospodynie o kwiaty dbają - co jesteśmy to każda do okien i kwiaty podlewa :wink: )

 

Ale w końcu - wolnoć Tomku ... - no nie?

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sytuacja Funia z tymi kwiatkami :wink:

Malinka każdy powód jest dobry co nie ?? Ja u siebie na budowie niemam czasu na Grilowanie grilowałem tylko jak była WIECHA tylko chyba raz i raz było ognicho :lol: bo trzeba było spalić gałęzie hmmm kiełbaski były super :wink:

Dziś pojechałem do sklepu i przeżyłem szok :o kupiłem tylko listwy pod tynkowe 24 szt 2 m dwa worki wapna i pret żebrowany i zapłaciłem 130 zł gdzieś ja zobaczyłem ile kosztuje Pret żebrowany fi 10 bo kupiłem 12 m i zapłaciłem 35 zł to przeżyłem szok ale STAL jest droga dobrze że już jej zabardzo nie potrzebuje bo kiedyś to pare ton sie kupowało bo tyle domek pochłonoł stali teraz to byłby majątek że fiu fiu żeby 12m kosztowało 35 zł ja nie moge :roll: WSPUŁCZUJE WAM mi tylko był potrzebny pret do kanału do ławy noi już go niema prawei bo go już zalałąem betonem :wink:

POZDRAWIAM ARi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Tam postepy na budowach umnie tynują nadal i juz gipsują a ja ocieplam z zewnącz mecząca robota przy takiej pogodzie jak wieje już mi sie niechce ocieplać ale chce założyć parapety wewnęczne noi musze najpierw założyc parapety zewnęczne roboty jest przy tym że szok i jeszcze czeba od czasu do czasu zaglądać na fachowców i na bieżąco robić zmianki a to otwór na drzwi zrobił sie mniejszy i trzeba wyciąć a to puszka jest zagłeboko :wink: ALE ROBOTA IDZIE DO PRZODU :wink:

 

Pozdrawiam trzymajcie sie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie cisza jak na kempingu a nie jak na budowie. Zrobilam kilka grilików, działka zawalona bloczkami, cegły w hurtowni czekają, zatrudniam pilnowaczy nocnych a budowlańcy stwierdzili, że utknęli na innej budowie i zlądują u mnie w lipcu jak dobrze pójdzie. :evil: :evil: :evil: Z Wigilii w moim domku to już chyba nici, nawet pisać mi się nie chce i w ogóle mam wielkiego doła z tego powodu. :cry: :cry: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka nie łam sie

Ciekawe czy jest taka opcja że jak ktoś nie dotrzyma terminu to kara płaci napewno tak jest MALINKA przy płaceniu wypomnij im to niech jakieś konsekwencje poniosą z tego powodu a nie tylko ty A POZATYM JAK TAM KOLEJKA stoimy jeszcze w niej :lol:

 

ALE SIE DZIŚ WKUŁEM chodzi o tynkarzy tym razem nażekali na hydraulika i powidzieli że jakiś tani hydraulik bo powinien wiecej wypuścić rurki i jak dziś wparowąłem do łazienki górnej to coś mi niegrało. co sie okazało zatynkowali mi wyjście na kran do wanny ale jazda a najgorsze było nie że mi zatynkowali podłączenie do kranu ale ich gadanie "POUCZAJĄCE" w stylu oni wiedzą najlepiej :x :x a tak pozatym jakoś leci

 

Pozdrawiam MALINKE i reszte bandy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka nie łam sie

Ciekawe czy jest taka opcja że jak ktoś nie dotrzyma terminu to kara płaci napewno tak jest MALINKA przy płaceniu wypomnij im to niech jakieś konsekwencje poniosą z tego powodu a nie tylko ty A POZATYM JAK TAM KOLEJKA stoimy jeszcze w niej :lol:

 

ALE SIE DZIŚ WKUŁEM chodzi o tynkarzy tym razem nażekali na hydraulika i powidzieli że jakiś tani hydraulik bo powinien wiecej wypuścić rurki i jak dziś wparowąłem do łazienki górnej to coś mi niegrało. co sie okazało zatynkowali mi wyjście na kran do wanny ale jazda a najgorsze było nie że mi zatynkowali podłączenie do kranu ale ich gadanie "POUCZAJĄCE" w stylu oni wiedzą najlepiej :x :x a tak pozatym jakoś leci

 

Pozdrawiam MALINKE i reszte bandy :wink:

ARi co ty za ekipe masz? Miesiac tynkuja i jeszcze nie skonczyli. :o U mnie w dwa dni robocze szafneli. Jeden dzien przyklejanie naroznikow drugi dzien wlasciwe tynkowanie i po robocie. Jeszcze po drodze mi jedne drzwi wstawili. za polowke. Usmialem sie bo na koniec roboty za wprawienie drzwi tak jak wspominalem polowke a druga ta jak sie wyrazili "to tak od siebie" czyli ode mnie :D Nastepnie z cala powaga spryskali te tynki wodka coby nie spadly. Tak mysle, ze ta wodka to musiala byc bo tynki nie pospadaly. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moi są jacyś marudni i widocznie wolni :lol:

MAM TERAZ DYLEMAT naco dać parapety zewneczne czy na klej czy na pianke wspomne że są stalowe

Pozdrawiam ARi :wink:

 

:wink:

ARi lepsza bylaby pianka ze wzgledu na mostki cieplne tylko czy ta pianka nie wybrzuszy tych parapetow. Moze by tak na nie polzyc plasko deski i dobrze zaprzec o gorna krawedz wneki/otworu okiennego. Ja Tobie powiem to jest problem :lol:

Na parapetach na piance nie powinien tez bebnic deszcz.

ARi jestem na wyjezdzie i martwie sie o roslinki. Padalo moze pada albo zanosi sie na padanie w okolicy Swiebodzina.

 

Karol N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,a biedna Funia tylko Wam zazdrości.

Nie ma pieniążków na budowę.

Co tam na budowę - nawet na to żeby budowlańców rozpijać. :(

 

Ale za to jak juz ruszę to ....

 

 

No coż,a na razie to życzę wszytkim powodzenia.

 

Malinka, my wigilię spedzamy u rodziców (u siebie to dopiero za rok), więc jak trzeba to i Ciebie przygarniemy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka, my wigilię spedzamy u rodziców (u siebie to dopiero za rok), więc jak trzeba to i Ciebie przygarniemy. :wink:

 

Z tą wigilią to u mnie tak, że co roku domaga się cała rodzina o to by u nich spędzic wigilię. Więc w ciągu jednego wieczoru obskakuję trzy wigilie. No i mam tego dość. Chiałam zrobić u siebie wszystkich razem zebrać i juz nigdzie nie jeździć, tylko po kolacji usiąść w fotelu przy kominku i przy choince i posiedzieć w spokoju. Oh rozmarzyłam się :wink: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM LUBUSZAN ŁADNIE MNIE ZROBILIŚCIE TO JA TU CZEKAM NA JAKIES CIEKAWE HISTORIE NA STRONIE GORZOWIAN A WY SIE WSZYSCY SCHOWALISCIE TUTAJ :lol: . zA TYDZIEN W PIĄTEK MAM MIEĆ POZWOLENIE I JAK TYLKO OTRZYMAM DZIENNIK RUSZAMY PEŁNĄ PARĄ. NIE WIEM NA ILE STARCZY NAM FUNDUSZY ALE ZAWSZE BYŁAM OPTYMISTKĄ. BARDZO ZAZDROSZCĘ TYM CO TO IM MURY PNĄ SIĘ DO GÓRY.

FUNIA NIE MARTW SIĘ MOŻE ICH JESZCZE DOGONIMY.

 

BUDUJĘ DOM NA 102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...