Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć dla Wszystkich Lubuszan.

Wstępuje do Waszego klubu.

Chcę wybudować C77a.

Jestem na etapie załatwiania kredytu.

Kupiłem działke budowlaną w Prądocinie.

 

PS. Wydaje mi się, żę pani Renia33 już chyba zamieszkała nawet w C77a.

Jeżeli nie będzie problemu, bardzo proszę o0 przesłanie kilku zdjęć tego domku.

[email protected]

Pozdrawiam serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie poszukujemy ładnej ziemi na wymarzony domek.

 

Jak znacie coś ładnego, wolnego w Waszym otoczeniu - prosze dajcie znać.

Podobają nam się działki na wzgórzach nad wartą w stronę Santoka - oglądaliśmy kilka ale szukamy dalej, problem że ładne wzórza nie wiadomo do kogo należą no i marzenie to uzbrojona działka na szczycie nie na stoku. Lub każda ładna, najlepiej w okolicy lasów (np. Wawrów, Czechów, Kłodawa, itp.)

 

Z góry dziękujemy za informację najlepiej na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jacyś Panowie. Witamy nowych i gratulujemy tym co sie już wprowadzają.

Casandro ja też planuje kominek z płaszczem i butle gazowa wkopaną, ale nie mam widoków na gaz w przyszłości niestety.

Witam Cię Acca ...już podjełam decyzje nie będzie wkopanej butli .. za rok ma być gaz z sieci ...więc ten rok sie przemecze na kominku ..i tak przecięż nie bede mieszkać tylko wykańczac więc chyba nie będzie tak żle jak u mojej matuli.. :) Nawet kupiłam juz kominek MERKURY 32 po okazyjnej cenie 4tys, a instalację gazową zrobię w tym roku.

 

oBECNA WYCENA NA INSTALACJE CO:

1.-DÓŁ 100M2 OGRZEWANIE WODNE PODŁOGOWE MIESZANE Z GRZEJNIKAMI

 

2.-GÓRA SAME GRZEJNIKI- 60M2

 

3- INSTALACJA WDNA I KANALIZACYJANA

 

RAZEM Z MATERIAŁAMI 14TYS :D :D w CENIE JEST KOCIAŁ WSZYSTKO OD A DO Z JESTEM ZADOWOLONA :lol:

A JAK NARAZIE NADAL CZEKAM NA POŁOZENIE WIĘŻBY :-?

 

 

ANIU WYKONAWCA DOGADAŁ SIE Z CHOJKĄ I ON BĘDZIE KŁADŁ WIĘŻBĘ :lol: I DACHÓWKĘ ALE NADAL CZEKAM NA TERMIN ..

ROZGLĄDAM SIE TEZ ZA OKNAMI DACHOWYM ...MAM ICH W PROJEKCIE AŻ 12 TOPRZECIEŻ MAJATEK :oops: :roll: SZUKAM TANICH OKIEN FARKO ALBO INNYCH ...

 

I OCZYWISCIE WITAM NOWE OSOBY KTÓRE CHCA MIEĆ SWÓJ DOM :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Auza zadzwoń pod ten nr. P. Grzesiak 606 404 913 działka w Santocku napewno nie będzie tania i nie wiem kiedy chca ja sprzedać ale jest super i kołomnie..poprostu czekaja jak wzrośnie jej wartośc..pod samym lasem koniec roku budowa transformatora ...a jak narazie mam swoja studnie i planuję oczyszczalnię jeszcze w tym roku..

Moze Ci się uda ją kupić :lol: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu

Tak chciałabym nieć ta upragniną dachówke ale nadal czekam :roll:

A i tak codziennie jestem na budowie nie potrafie tam nie być :lol:

 

Moja dachówka dopiero w pazdzierniku :cry: ma być :roll:

Ja niestety nie moge być codziennie na dzialce, bo nie mam prawka :cry: ale niedługo egzamin :D 8)

 

Cena za instalację super, a kto Tobie bedzie robil instalację :roll:

Mój mąz wprawdzie zajmuje się budowaniem i wykończeniówką, ale może nie będzie miał czasu :roll:

O okna spróbój zapytać w CMB. Nam wyceniali Veluxa 78/ 140 to było ok 1000, a Fakro może być taniej.12 okien to faktycznie niemało, a jaki wymiar okien masz?

Może przy takiej ilkosci, to jakis rabacik by sie należał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie poszukujemy ładnej ziemi na wymarzony domek.

 

Jak znacie coś ładnego, wolnego w Waszym otoczeniu - prosze dajcie znać.

Podobają nam się działki na wzgórzach nad wartą w stronę Santoka - oglądaliśmy kilka ale szukamy dalej, problem że ładne wzórza nie wiadomo do kogo należą no i marzenie to uzbrojona działka na szczycie nie na stoku. Lub każda ładna, najlepiej w okolicy lasów (np. Wawrów, Czechów, Kłodawa, itp.)

 

Z góry dziękujemy za informację najlepiej na [email protected]

 

Witaj.

Wolne działki są jeszcze w karninie i prądocinie.

Mam namiary jak coś ;)

Cena za 12 arów w okolicach 20 tysiaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...