Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

JA za 17ar dałam 18tys-nie uzb pozdrawiam

 

To cena bardzo dobra.

Byłem w Janczewie oglądać działki 2 lata temu, ale głupi cymbał nie kupiłem jak facet proponował 20 arów po 19K.

Wjeżdzajac do janczewa od gorzowa po prawej stronie na wzniesieniu.

My 3 lata temu

24 tys. za 18arów

 

a kredyt wprawdzie tylko na 15 lat - ale okazało się nieco za mało :roll:

ale i tak pełni desperacji już mieszkamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszyskich :lol: nowych i starych :lol: :lol: klubowiczów

Aniu

Okna 78/140 W mojej hurtowni tam gdzie dachówka i ściany Na UL Słowiańskiej koło strostwa RAB....er..

Aniu Janczewotez mi sie podoba ..Ja też lubie mieć wszystko wcześniej dograne ale z doświadczenia wiem iż tak się nie da bo i tak sa zawsze jakieś poślizgi .. :-? miesięczne :cry: :x wtedy jestem zła bo nie poszło tak jak planowałam . Tak jak teraz więżba dopiero za 3tygodnie a gdzie jeszcze dachówka... :cry: o zgrozo ..mam watpliwości czy dam radę w tym roku z instal.i tynkami :evil:

 

FUNIA może warto się dokredytować?-na wyposarzenie np.:wink: albo zrefinansować? :D -to całkiem realne ...jeśli kredyt jest na 15 lat to wziasć więcej i na dłuzszy okres...no tak wszystko zalezy od wielu czynników ..to nie takie proste wiem... 8)

 

 

Ja wziełam 250 na 30 lat i obawiam sie iz może mi brakowac , bo dom dość duzy 200m2 z poddaszem - i kosztorys ciulowo zrobiony-dopiero teraz to widze :wink: ale tak jak wspamniałam prawdopodobnie będe dobierac maksymalnie duzo , bo juz więcej nikt mi nie da takiego kredytu . :cry:

 

 

Acca ile masz kominów w projekcie i ile ci wyszło za całośc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casandra mi tam wycenili okna Fakro 78/120 cos powyzej 900 :roll: moze dali Tobie rabat 8) A tak w ogóle, to troche mnie rozczarowali :-?

Tyle razy musiałam dzwonic aby zamowić pustaki went. a to wysiadły komy i pani sie nie mogła dowiedzieć- to rozumiem.A innym razem miała zadzwonic za 10 min i minęły już 3 tygodnie i nikt nie zadzwonił. Miałam zrobiona wycene dachówki i miałam u nich kupić i do dzisiaj się nie zainteresowali. No coż zakupy za 10 000 co to za klient :wink:

No i wygrało CMB a tam dachówkę kupiłam o 300 tanszą :D

 

A z tym dogadaniem wcześniejszym to masz rację. I tak zawsze ktos wześniej, czy póżniej zawali, nie odbierze telefonu itd. Dobrze, że mój mąż sam buduje i być może będzie kładł tynki i wykańczał dom, bo nie wiem, czy by mnie to nie przerosło :roll:

 

 

 

Funiu zdesperowana :wink: jak tam sie mieszka 8) a jak sasiedztwo i dzieci sąsiadów :evil: :wink:

 

 

POzdróweczka :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie:)

 

Długo mnie nie było - wyjechaliśmy na urlop, dziekuję za odpowiedzi.

Niestety u nas teraz wszystko robimy w szybkim tępie jeżeli chodzi o decyzje. Bo z budową to bardzo powoli się rozkręcamy, niestety nie mamy jeszcze prądu :-? . Do tego spadła na nas mozliwość wyjazdu na rok i będziemy musieli budować na odległość. Więc to co można było na spokojnie teraz trzeba szybko wybierać. Oczywiście musimy też komuś oddać w opiekę naszą budowę, a że mam za sobą lekturę forum to dołożył mi się kolejny czynnik stresogenny :o . Z drugiej strony jak będziemy daleko to bezpośrednio nie będziemy uczestniczyć w zmaganiach (mniej nerwów).

A teraz kolejne pytania

- gdzie można kupić tanio siatkę na ogrodzenie wstępne (leśną?),

- czy ktoś z Was miał gotowy "chudziak" pod ławy ( koszty),

- ile czasu można stawiać więźbe - dach 320 m

Pozdrawam.

Mona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casandro płotek wyszedł bardzo ładnie, ale poniewaz nie robiłam podmorowki schodkowej to niestety w jednym miejscu mam lekko sfalowany plot- udaje,że nie widze tego bo by mnie trafiło jakbym musiała to wszytko poprawić- 9 przęseł dokladnie. zasadze rosliny i po klopocie, załuje tylko ,że pan od płotu nie powiedzial mi tego kiedy montował , jak przyjechalam po pracy zobaczyć dzielo to bylo juz po sprawie a panowie spakowani-tak to bym nie pozwoliła na montaz, sprawy pilnował moj mąż i powiedzial panu,że mu sie podoba. no cóż. Męża sie wybrało to się ma takiego. Nie mogłam mu tego powiedzieć bo inaczej w niczym by mi nie pomógł. Więc jest oky i nie ma sprawy. Ale ogolnie jest dobrze. mam tylko pare zdjęc na fotosiku. zostało mi do pomalowania tylko przęsła i ciagle nie mam kiedy.

 

http://images1.fotosik.pl/142/cacd514c7850f14cm.jpghttp://images3.fotosik.pl/133/92aa8db519ee59e3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casandra75 polecam okna firmy OKPOL są to polskie okna dachowe, ja je użytkuję na swoim poddaszu już 4 lata i jestem zadowolona, nawet bardzo, działaja bez zarzutu. :wink:

 

Dzisiaj odebrałam warunki zabudowy z gminy, ale bedą musieli je troche zmienić , musze napisać podanie, bo dom jednak chcemy z garażem(domek D82)

 

Teraz zastanawiam się co dalej, na pewno do notariusza podpisać umowę, ale musze wziąć najpierw geodetę aby wytyczył działeczkę. :roll:

 

My za swoją działkę rolną(którą na szczęście nie trzeba przekształcać)za 11 arów zapłaciliśmy, tzn zapłacimy 25 tys. zł. i to jest u nas tanio. Sąsiad obok sprzedał dwie działeczki, każda po 7 ar , jedną za 35tys, drugą za 30tys.

 

Po notariuszu musze poszukać taniego architekta, bo nadal się zastanawiam, czy kupić gotowy projekt czy robic indywidualny. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acca, bardzo ładne masz to ogrodzenie :D 8)

 

Mycha, super, ja też przyjrzę sie tym okienkom 8)

 

Funiu niezdesperowana :wink: napewno wszystko sie ułozy- w wiadomych sprawach 8)

To dobra wiadomosć, ze w sprawach zawodowych, i kasowych 8) , będzie lepiej. A i sam doł narazie Wam wystarczy, bo nie jest malutki 8)

 

Casandra, czekam na fotki 8)

 

W dalszym ciągu zapytuje o rynny, bo niedługo muszę podjac decyzję :roll: Jakie, gdzie i za ile :-? :roll:

 

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

 

Ps Mieliśmy zrobić jakieś forumowe spotkanko :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać 3 kominy stoją a dachówka nadal czeka Castorama nie jest taka tania okno okapi 140/78 892,00zł z kołnierzem.

Więc najtaniej dostałam 850,00 zł mbrutto z kołnierzem i transportem od firmy gdzieś z polski namiary mam jakby co, zreszta bede jutro dzwonić i jeszcze może coś urwę..napisze co i jak :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...