Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu odpowiem Tobie w poniedziałek tak jak Accy5...

Wiesz zastanawiam sie nad kolorem tych okiem za sprawa Accy...w projekcie mam białe to i drzwi i bramę garażową powinnam mieć białe prawda? Nie moge se jakoś wyobrazić moich drzwi wejściowych białych , a skoro okna będą białe a drzwi w kol. drewna to jakoś nie tak? musze to przemysleć może zrobie tak jak Acca wszysto w kolorze drewna :wink: :roll: pmyślę

Funia współczuje :-? Geodeta i geolog to najbardziej opłacalne zawody :wink: Monopolisci :evil: Mie skasował geolog na 500,00zł za badanie gruntu a zrobił tylko 3 nawierty...byłam pod wrażeniem jak szybko można zarobić.

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casandra, ja też nad tym sie zastanawiam :-? :roll:

Okna na pewno biale, a drzwi i brama :roll: Najpierw miały być biale, potem jakis brąz, a ostatnio znowu myslę i białej bramie i drzwiach...

Sąsiedka ostatnio stwierdzila,że wszystko do wykonczenia biale i w jasnych kolorach jest tansze... coś w tym chyba jednak jest :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w pracy na dyzurze więc piszę sobie.

Świetnie wyglada ciemniejsza elewacja lub z białymi drzwiami i oknami, ale naprawde białe drzwi nie sa praktyczne.

Ja kupię drzwi zew. plastikowe i beda okleinowane, przynajmniej mam nadzieje sie nie wypatrzą.

We wnetrzach w dziale elewacje można popatrzeć jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casandro, wiem,że drewniane maja i klimat i potrafia super wyglądać w końcu to drzewo ale poczytaj jak niektorzy klna na drzwi drewniane, zwłaszcza jak sa słabo osłoniete np. wiatrołapem- po mroxnej zimie niejednemu sie wypaczyły, rozeschły, popuszcza klej, widać szron na drzwiach i tego sie boję. płacisz a tu po zimie lub w trakcie niespodzianka. dlatego wybieram bezpieczniejsze plastiki lub ostatecznie okleinowane. Jeszcze mam czas. Na szczęście. :)

Ale fotki oczywiscie pokaż z checi a popatrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacusiowa powodzonka w zakupie działeczki :wink: :D

 

A mozecie zdradzić, gdzie budujecie lub zamierzacie budowac 8) :D ???

 

działeczka kupiona - za 10 dni notariusz

budować się będę w Świebodzinie, na osiedlu Południowym

całkiem możliwe, że niedługo przybędzie (a może już są) forumowiczów budujących właśnie tam

gmina sprzedaje tereny pod osiedle domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...