Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Witam

Acca

Z rynnami pcv jest tak iz niczym szczególnie sie od siebie nie różnią :wink: tylko nazwą firmy - słyszałam ich wiele nie sposób spamiętać.

A wiec tak dach system 2485,00 z transportem -niby zaopatruja sie unich hurtownie takie jak np. zwolbet :wink: 8)

 

hmb-* 2500,00 bez transportu

 

noi cmb 2088,00 bez transportu :lol: :lol: :lol: - brawo pobili wszystkich - a transport mam swój dam rade.

 

Co do kominów to płytka robena kupiona w promocji w hmb jakies grosze juz wcześniej pisałam ile to było - miedziana.

Jesli chodzi o transport to nie pomoge - mój ma maximum 3,5mb

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najwięcej wychodzi robocizna 12tys :-? więżba i dach

i jak mam pomyśleć iż za ocieplenie poddasza mam zapłacic tyle co za połozenie dachówki 25zł za m2 to dostaje dreszcze :wink: :-?

Już dziś czytam co popadnie o ociepleniu - wezme kogos do pomocy i dam rade to zrobic nie za takie pieniadze 8) 7tys to duzo za tą kase albo za większa połowe będe miała super kuchnie o jakiej marze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu

Przepraszam Cię bardzo ale ostatnio mamy nawał w pracy i nie sposób mi złapać oddechu 8) tak jak widziałas z zegarkiem w dłoni . Jak będe miała chwilke zadzwonię napewno. Jak tam filarki wszystko ok?

Pozdrawiam :lol:

 

Nie ma za co :wink: :D Rozumiem 8)

Będzie mi bardzo milo jak zadzwonisz :D

 

 

Z filarkami wszystko w porządku :D Czekają na więżbę, tak jak i cały domek :D Wszystko już przygotowane i wybudowane.

Wczoraj mąż murował murek oporowy, jest już prawie skończony- tzn murek a nie mąż :lol:

 

Mój dach będzę mnie kosztował ok 28 500, a robocizna ok 8 500.

wczoraj mąz rozmawiał z dekarzem, radził aby wziąść rynny tytan-cynk.

Zobaczymy. Jeżeli cena plastkików będzie niewiele nizsza, to się zdecydujemy na tytan-cynk.

 

 

Acca dobrze, że masz juz te bele :D

 

 

 

Pozdrawiam Wszystkich :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do rynien to polecam abyscie pochodzili po domach które były budowane niedawno tzn kilkanascie lat temu już nawet z 5 lat temu bo rynny tanie to ja bym sie zastanowił gdyz można mieć rynny napoczatku brązowe a po paru latach szare :) Nam jak sie budowaliśmy polecili rynny PCV brązowe "Nicol" raczej nie widać odcieni żeby wyblakło ale tak dokładnie nie ogladałem

Pozdrawiam ARi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do rynien to polecam abyscie pochodzili po domach które były budowane niedawno tzn kilkanascie lat temu już nawet z 5 lat temu bo rynny tanie to ja bym sie zastanowił gdyz można mieć rynny napoczatku brązowe a po paru latach szare :) Nam jak sie budowaliśmy polecili rynny PCV brązowe "Nicol" raczej nie widać odcieni żeby wyblakło ale tak dokładnie nie ogladałem

Pozdrawiam ARi

My też mamy Nicol

 

Przez rok - czyli odkąd sa zamontowane - nie straciły nic na właściwosciach i jak na razie wyglądają i spełniaja swoje funkcje bez zarzutu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez mamy Nicol............. od roku. Do dzisiaj nie zauważyłam radykalnych zmian koloru.

 

 

Wreszcie w naszym domu będą wszystkie parapety. Dzisiaj ,mam nadzieję bez problemu, zamontujemy parapet w naszym wykuszu. Wczoraj do północy mierzyliśmy i wycinaliśmy szablon.

 

No i przymierzamy się do kupna kuchni. Pomiary i wyceny już porobione. Jeszcze rozglądamy się za sprzetem. Mam nadzieję, że do końca przyszłego tygodnia już zamówimy meble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gwiazdka proszę powiedz kto robił Ci wycenę kuchni?

Pytam się dlategi iz mam zamiar tez zamówić sobie kuchnię ale taką prawdziwą z prawdziwego drewna nie taka z płyt z timbexu gdzie wszyscy stolarze się zaopatrują :)

Napatrzałam sie na te kuchnie i salony zrobione w stylu dzisiejszym trendy głatkie czekoladowe blaty podłoga z której można jeść-salon jak poczekalnia u dentysty- to nie dlamnie chce miec wiejski domek z zapachem drewna i taki by wszyscy czuli sie jak w domu 8) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...