Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

To współczuje ,że nie masz pradu, mi enea tez prad podłączyła późno- wstrzymalo mi to roboty na 3 msc, tak to bym była juz po oknach, miała wyschniete tynki, i elektryke a hudraulik by sobie teraz grzebał w rurkach i może zrobiłabym wylewki, a na wiosne wykonczeniówka. teraz jestem w kropce z leksza, poprzestane na eklektryce, obrzutce i oknach z alarmem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej!

Tak ,alarm na pewno dobra sprawa ,tylko do tego chyba jest potrzebny prąd, Enea się grzebie i jestem wciąż bez zasilania.

Tu pozdrawiam MARCINA_U ,bo alarmy to chyba jego specjalność!! :p

 

Jeśli chodzi o ubezpieczenie , to wprawdzie bramę garażową będę miał ,ale drzwi wejściowe to jednak prowizorka w pełnym znaczeniu tego słowa.

Nie wiem czy zechcą ubezpieczyć???

 

tak prad potrzebny do alarmu..ale w twoim przypadku(blisko mieszkasz) mozna jechac na akumulatorach. taki akumulator np 7Ah kosztuje od 35zł wiec mozna kupic 2szt i podmieniac co 2-3dni...i ładowac zwyklym prostownikiem.A zawsze bezpieczniej.

 

Dzieki za pozdrowienia..i rowniez pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lubuszan. Jestem tu nowy i mam nadzieję, ze jeszcze skorzystam z Waszych rad. Zaczynam nieco nietypowo, bo nieczęsto spotyka się kogoś kto chce się budować i sprzedaje działkę. Ja tak zaczynam - sprzedam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę. Szczegóły tutaj:

 

http://www.gratka.pl/dom/tresc.phtml?id_og=4148293&id_podrubryka=3&id_rubryka=1&id_region=5&miasto=&dzielnica=&rodzaj_dzialki=1&metraz_od=&metraz_do=&id_jednostka_pow=1&cena_od=&cena_do=&id_waluta=1&slowa=&ulica=&dojazd=0&z_dnia=-1&inte=on&gaze=on&biur=on&search=&szukaj=Szukaj&nr=6&key_unique=45bf103e1d38e0eb62d1deae3701b6f0&region2=5

 

A budował się będę gdzie indziej, ale o tym innym razem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasi@

Jak tam postępy na budowie??????Może niedługo Was odwiedzimy?

 

Malinka

witaj po dłuzszej przerwie . To niesamowite jak ten czas ucieka. :o :evil:

 

Ania67

no to nie macie już wyjscie. Jak tam wycena okien?

 

A u mnie?

 

We wtorek przyszły nasze mebelki kuchenne. Niestety jeszcze trochę muszą poczekać w sklepie. :( :( Ale juz niedługo . Wytrzymam.

 

Pozdrawiam Wszystkich ciepło.

 

Gwiazdka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie szlag jasny trafia

od 4 tygodni facet z MOWu mi oczy mydli, ze podłączenie gazu najpóźniej do końca listopada, a dzis gdy dodzwoniłam sie do innego to usłyszałam, ze jestesmy wpisani w harmonogramie na .......................30 kwietnia 2007 !!!!

 

Czy oni w ogóle wiedzą, ze zima idzie??????

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie szlag jasny trafia

od 4 tygodni facet z MOWu mi oczy mydli, ze podłączenie gazu najpóźniej do końca listopada, a dzis gdy dodzwoniłam sie do innego to usłyszałam, ze jestesmy wpisani w harmonogramie na .......................30 kwietnia 2007 !!!!

 

Czy oni w ogóle wiedzą, ze zima idzie??????

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

 

A ja myślałam, że tylko gazownia to relikt przeszłości i zazdrościłam tym którzy mogą mieć gaz z MOW-u.

:lol: :lol: :lol:

Człowiek już taki stary, a jeszcze naiwny.

 

A propos gazu. Dzisiejszej nocy samodzielnie uruchamiałam ogrzewanie. I chyba działa. :o :o :o .......I ciepło w nóżki. Ale przyznam się, że nie spałam pół nocy czy nie będzie jakiegoś "buuuuum".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, :D dzis w tym zimnie sadziłam resztę krzaczków- :cry: musiałam bo zamarzło prawie wiaderko z wodą, w ktorym stały- berberysy, szkoda mi ich było. Ale za to piję teraz gorącą herbatkę z cytryną i się cieszę ,że to posadziłam- najpierw musiałam haszcze popielić. :D

 

Mikołaj i Casandro- czy możecie zmienic rozmiar zdjęć bo strona bardzo rozwleczona?? Proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ogladałam prognozę pogody- :evil: czarne chmury do poniedziałku- a ja jutro mam spotkanie z elektrykiem- 3 godziny chodzenia po domu i malowanie kredą puszek i gniazdek, chyba ubiorę czapkę, a chciałam jeszcze posadzić daglezje bo jeszcze sie bidulki ostały i stoja w tym nieszczęsnym wiaderku w garażu blaszanym. :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚ LUBUSZANIE

WITAM EXTRALIGOWĄ ZIELONĄ GÓRĘ I PIERWSZOLIGOWY GORZÓW ( W PRZYSZŁY ROKU MOŻE BĘDZIE ODWROTNIE).

ZACZYNAM WALCZYC NA BUDOWIE Z PROJEKTEM M05A -NIEWIELKI

:lol: CZY KTOŚ GO BUDUJE ???

 

A MOŻE BUDUJECIE PARTEROWE Z PODDASZEM UŻYTKOWYM PODPOWIEDZCIE-JEST JESZCZE CZAS NA ZMIANĘ.

POZDRAWIAM 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

 

Juz jestem :D :D :D Mam podłaczony internet-nareszcie 8)

Prawie sie wypakowałam :roll: i juz zaczynam dochodzić do siebie po przeprowadzce 8) :D

 

Okienka juz wybrane 8) całkiem przypadkiem znależlismy przyzwoite okna w przyzwoitej cenie :wink: A w przypadku zakupu okien będziemy mieli też bramę Krispol w cenie hurtowej 8)

Casandra dzieki za chęć pomocy :lol:

 

R>H

Chyba wiem, który to Wasz domek 8)

 

Wiesiek2

Witam kolejnego sasiada z Janczewa :D :D :D

 

Gwiazdko

Jak tam mebelki :roll: I mam pytanko-co robicie z Waszą kozą, czy jeszcze ja potrzebujecie???

 

Suwałek

Nie mozemy sie z Toba skontaktować, bo podczas przeprowadzki zawieruszył sie Twój numer tel. :roll: :-?

 

 

Pozdrawiam Wszystkich :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych klubowiczów , szczególnie nowych sąsiadów w J.

 

R>H i co ze zdjęciami? :D :D

 

Aniu

Co do kozy to póki co spełniała funkcje kominka :o :o :evil: :evil: :lol: :lol: , jak widziałaś zresztą. Teraz już uruchomilismy piec, wiec nie wiem jakie będą jej losy.

Mebelki kuchenne już dojechały do Gorzowa, dzisiaj ma dojechać mąż :lol: :lol: , więc myślę, że w czwartek-piatek będzie montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...