Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiesiek2

Jest nas coraz wiecej 8) :wink: U nas woda ok 2 400 ( z doprowadzeniem na nasza dzialkę, a prąd coś ok 2 500, gaz w drodze na koszt gazowni. Ceny pisze z głowy i nie sa b.dokladne.

 

Casandra

namiar na okienka na priva 8)

 

Funiu

kciuki poszły w górę :D :wink:

 

Jesteśmy w trakcie poszukiwań drzwi.Nie mozemy trafić na skrzydło 100. Mieliśmy też nadświetle górne, ale chyba przyjdzie nam z niego zrezygnować-stasznie podraża nam koszt.Potrzebujemy też drzwi przy garazu- do piwnicy.Jakby co to trzeba edzie zrobic 90.

Co sądzicie o drzwiach firmy KMT :roll: ?

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich.

Okazuje się że są tutaj ludzie, którzy będą sasiadami z sąsiedniej wsi

( jak to fajnie brzmi) i ludzie na tym samym etapie budowy co my.

To cieszy.

Bardzo bym chciała pochwalić się fotkami niestety nie potrafię tego zrobić, ale potrzeba mi kilka dni na naukę....i wkleję stan obecny a teraz mój pierwszy albym niestety stary i nieaktualny.

Zaznaczam są w nim tylko zdjęcia działki

http://foto.onet.pl/0,szukaj.html?qw=nasz+m-137

Aniu rzeczywiście możesz widzieć nasz dom. :D Jeśli mogę poprosić o namiary na okna bo właśnie też będziemy lada chwila zamawiać.Wiesiek -oto nasz projekt http://www.konradmatuszewski.pl/ m-137

Gwiadko wklejenia zdjęć jeszcze nie zgłebiłam.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R>H

BYŁEM ZAINTERESOWANY TWOJĄ DZIAŁKĄ JAK DOBRZE WIDZĘ NA ZDJĘCIACH JAKIEŚ DWA LATA TEMU ALE JAKOŚ TAK WYSZŁOO ŻE NIE KUPIŁEM OD PANI JANC...., BO JĄ TRZYMAŁA DLA KOGOŚ -MOŻE DLA CIEBIE??? :evil:

MOŻECIE POLECIC KOGOŚ DO ADAPTACJI PROJEKTU I DO WYKONANIA INWESTYCJI DOBRYCH ZAUFANYCH FACHOWCÓW!!!

 

:D :D :D :D :D

JAK POTRZEBUJECIE DRZWI ANTYWŁAMANIOWYCH DOBREJ KLASY(wysokie B), oraz okien każdego typu to polecam się I :p :p :p :p :p mogę załatwic dobre okna i drzwi z dobrymi upustami, bardzo-dobrej klasy--SPRAWDZONE U MNIE I W RODZINIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKNA PLASTIKOWE, DREWNIANE MACHOŃ MERANTI(super z firmy braci kowalskich), drzwi angielskie hardy ( bardzo dobra cena)

OSOBIŚCIE ICH NIE SPRZEDAJĘ ALE POMOGĘ - :p :lol: :p POLECAM

 

No to poprosze o jakiś namiar na priva 8)

Okna mam wprawdzie wycenione, ale nie podpisałam jeszcze umowy 8) a drzwi też usilnie poszukuję 8)

 

 

 

Pozdróweczka :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dzięki za namiary okien. Dachówka z jakiejś tam promocji ale podoba mi się, cieśle też się postarali to fakt.

Wiesiek- rzeczywiście działkę kupiliśmy od pani J.; podobała nam się bo blisko od Gorzowa ( będę miała do pracy bliżej niz teraz mam )mąż będzie chodził do pracy pieszo) a po drugie te drzewa pięknie wyglądają i nie jest to taka pustynia tylko mini sad. Minusem była szerokośc działki i słup.

Co do adaptacji projektu to mąż zlecał te prace w biurze na ul.Szkolnej i był zadowolony.

Co do wykonawcy to nasz prawdopodobnie ma cały przyszły rok zajęty, (ale mogę podać kontakt może akurat) wykonawcę mogę polecać z czystym sumieniem budowanie z Nim domu to sama radośc i przyjemność.

Proszę o kontakt firmy z oknami i drzwiami. Przez zimę chcemy wiele rzeczy pozamawiać aby wiosną szybko wystartować.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...