Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam i pozdrawiam :D :D

Dzięki, dzięki ARi, mam nadzieję,że ja również bedę mogła jakoś się zrewanżować. O ile się nie myle budujesz w Świebodzinie? Wczoraj przejeżdżałam tamtędy i widziałam super domki przy wylocie na Sulechów, wyrastają jak po deszczu.

 

Witam :wink:

Ja w Świebodzinie mieszkam teraz a domek jest 15 km od Świebodzina na wsi. W Świebodzinie zabardzo dzkiałeczek fajnych już niema żeby był wmiare duże a pozatym ziemnia jest groga :(

 

Wczoraj były opijane tynki dziś mi kleją regipsy jakoś sie kreci na budowie

Pozdrawiam Wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam wszystkich. Muszę się pochwalić. Dzisiaj odebrałam pozwolenie na budowę. Myślę. że pomimo tego iż w mojej gminie nie moga na mnie już patrzeć ( bo odwiedzałam ich prawie codziennie) to załatwili mi wszystko w niecałe dwa miesiące. Uważam to za sukces. Także warto ich męczyc telefonami. :D :D :D :D :D Od poniedziałku ruszamy z budowa więc jestem bardzo szczęsliwa. Zyczę powodzenia tym którzy zaczynają i kończą. Dobrej pogody!!!!! Bo tylko tego nam teraz trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :lol: ,

u mnie na budowie "kocioł" aż miło,zaczynam sie powoli "gubić' :wink: a to dopiero początek ,jutro mają zalewać ławy fundamentowe.Miłego budowania,życzę :D

P.S. Oczywiście już na początku nie obyło sie bez zgrzytów-fachowcy chcieli zrobic fundament "po swojemu"-cały lany z betonu i bez żadnej izolacji,nawet przeciwwilgociowej :o Musiałam sie "nagdać" aby zmienili zdanie,póki co robią tak jak ja chcę-ciekawe jak długo :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :lol: ,

u mnie na budowie "kocioł" aż miło,zaczynam sie powoli "gubić' :wink: a to dopiero początek ,jutro mają zalewać ławy fundamentowe.Miłego budowania,życzę :D

P.S. Oczywiście już na początku nie obyło sie bez zgrzytów-fachowcy chcieli zrobic fundament "po swojemu"-cały lany z betonu i bez żadnej izolacji,nawet przeciwwilgociowej :o Musiałam sie "nagdać" aby zmienili zdanie,póki co robią tak jak ja chcę-ciekawe jak długo :-?

Tak dlugo jak bedziesz kolo nich stac :wink:

Karol N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :lol: ,

u mnie na budowie "kocioł" aż miło,zaczynam sie powoli "gubić' :wink: a to dopiero początek ,jutro mają zalewać ławy fundamentowe.Miłego budowania,życzę :D

P.S. Oczywiście już na początku nie obyło sie bez zgrzytów-fachowcy chcieli zrobic fundament "po swojemu"-cały lany z betonu i bez żadnej izolacji,nawet przeciwwilgociowej :o Musiałam sie "nagdać" aby zmienili zdanie,póki co robią tak jak ja chcę-ciekawe jak długo :-?

Tak dlugo jak bedziesz kolo nich stac :wink:

Karol N.

 

Karol,dobre :lol: :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie bede gorszy POZDROWIENIA Z BERLINA mam zamiar siedzieć tam od piątku do poniedziałku lub do wtorku zalicze jeszcze psełdo LOVE PARADE bo jak wiecie :( niestety niema imprezy oficjalnej jak co roku jest protest http://www.fightthepower.de/ albo dyskoteki np na lotnisku :)

a co na budowie hmmm nadal biegam po rusztowaniu ten mój aneks mi duzo czasu pochłania ale jakoś idzie a co dalej szpachluja nadal już efekt widać nawet :lol: :lol: :lol: to na razie tyle trzymajcie sie i klikajcie co słychać

http://www.loveparade.de/portal/start/start_pict/teaser/loveparade/big/lopa_logoteaser_olivgif.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D :D :D

U mnie też się wlecze budowa, ponieważ budujemy sami a mój mąż ma teraz duuużo pracy. Tak jak pisałam, czekamy na stropy,( raczej stropy czekają na nas) nie zrobiliśmy nawet szalunków , które też już mieliśmy na dniach wylewać. Jak tylko coś zaczniemy działać to dam znać,

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Martini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też powoli ruszamy, na razie geodeci wytyczyli miejsce pod dom co trwało kilka dni, bo trwał twardy spór o zebranie humusu. W końcu stanęło na tym, że humus zdjęliśmy i geodeci przyjechali. Czeka nas jeszcze podłaczenie wody. Może ktoś z was wie ile kosztuje przekopanie pod drogą z rura wodną i kto to robi,bo nie możemy znależć fachowców z odpowiednim sprzętem.

 

 

Buduję DOM NA 102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też powoli ruszamy, na razie geodeci wytyczyli miejsce pod dom co trwało kilka dni, bo trwał twardy spór o zebranie humusu. W końcu stanęło na tym, że humus zdjęliśmy i geodeci przyjechali. Czeka nas jeszcze podłaczenie wody. Może ktoś z was wie ile kosztuje przekopanie pod drogą z rura wodną i kto to robi,bo nie możemy znależć fachowców z odpowiednim sprzętem.

 

 

Buduję DOM NA 102

Ja mam co prawda studnie ale mysle, ze trzeba by uderzyc do wodociagow czyli firmy zarzadzajacej tymi sprawami tak jak energetyka zarzadza np. pradem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po urlopie 8)

 

W końcu coś sie ruszyło, wyjechałam nad morze i jak wróciłam zobaczylam pięknie wylane ławy :D :D :D Tak się zastanawiam, czy fachowcy specjalnie nie przychodzili, tylko czekali aż wyjadę. Czyżby się bali kobiety na budowie :wink: Wróciłam wczoraj wszystko pieknie wygląda, nawet polewać nie trzeba bo pada :wink: Fachowców przez tydzień brak, pewnie czekają aż wyjadę :D :wink:

 

Ari kolejka coraz bliżej :D

 

Pozdrawiam

MALINKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po urlopie 8)

 

W końcu coś sie ruszyło, wyjechałam nad morze i jak wróciłam zobaczylam pięknie wylane ławy :D :D :D Tak się zastanawiam, czy fachowcy specjalnie nie przychodzili, tylko czekali aż wyjadę. Czyżby się bali kobiety na budowie :wink: Wróciłam wczoraj wszystko pieknie wygląda, nawet polewać nie trzeba bo pada :wink: Fachowców przez tydzień brak, pewnie czekają aż wyjadę :D :wink:

 

Ari kolejka coraz bliżej :D

 

Pozdrawiam

MALINKA

Sadze ze sie narazilas ARi´emu i go wyprzedzilas z rozpoczeciem nowej strony. On zawsze tego tak pilnowal az strach pomyslec co bedzie jak wroci z Berlina. :wink:

Karol N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...