Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Ma za adaptacje projektu płąciliśmy 2.000 + opłaty za geologa, strazaka itp.. (ale to było - o zgrozo - 3 lata temu)

 

 

 

 

A teraz dobre nowiny: gaz podłączony do budynku, dziś rozprowadzaja mi instalacje po domku. Jak wszytskie pieczatki będą ok to w przyszłym tygodniu ciepełko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej :D

 

 

Wiesiek2 my cykamy po kilka stówek :wink: :lol: ale nie mozemy narzekać, bo sąsiad-kolega jest ok 8)

 

Czekamy na warunki z gazowni ( pierwsze nam wygasły) musielismy drugi raz robić mapki :cry:, czekamy juz miesiąc.Gaz juz w drodze jest, sąsiedzi mają a my czekamy...a gazowni sie nie spieszy :roll:

 

 

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, wczoraj osiagnęłam stan surowy zamknięty.Okna złoty dąb obustronnie-schucco. Czy tę folę ochronną należy teraz zerwać? Czy może zostać. Teraz przerwa do nowego roku i dalej- elektryka, tynki , hydraulika, wylewki. Plan taki aby do 1 maja się wyrobić.

http://images3.fotosik.pl/277/54f1bc88f9f74da3m.jpg

http://images4.fotosik.pl/233/ac9a00208778e161m.jpg

http://images3.fotosik.pl/277/91dcc6581b41adf8m.jpg

 

 

Acca folia nie moze byc za dlugo na ramach szczegolnie od slonecznej strony. Pozniej trudno ja usunac. Dotyczy to szczegolnie ram plastykowych ale mysle, ze tez drewnianych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo.

A u mnie plany zmieniły się o 180 stopni :wink:

Podpisałem umowę przedstępną na zakup domku poniemieckiego 80m2 + poddasze do adaptacji na działce 1h :p za dobre pieniądze.

To jest to miejsce, jakie mi się śniło.Domek po generalnym remoncie.

Przypadki chodzą po ludziach.Miałem już prawie wszystkie papiery do pozwolenia na budowę.Ale tamta działeczka niech sobie wartości nabiera, no chyba, że ktoś będzie chciał kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Poszukuję działki budowlanej lub rolnej w okolicy Gorzowa. Preferowany kierunek Poznań (oś. poznańskie, Karnin, łagodzin, Ulim).

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

 

 

My zbudowaliśmy w Ulimiu i - jak na razie :wink: - wdaje sie, że to super wybór: dobry dojazd, blisko centurm (4- 6 minut), 2 sklepy czynne 7 dni w tygodniu, "czerwony autobus" i teraz już wystkie media poza kanalizacją. Ci co budowali przed nami nie miel jeszcze wodociągu i gazu a teraz już jest.

 

 

Dokoła jest jeszcze wiele działek, ale z tego co wiem, to w sprawie ich kupna trzeba rozmawiać z gospodarzami. Minus, ze trzeba się nachodzić, plus, że ceny nie winduje biuro nieruchomości. no i w ogóle sporo tańsze rejony - nikt tu nie woła 4-7 tys. jak ostatnio słyszałam w chwalęcicach

 

 

ps. Kominiarza mamy z głowy :)

MIły Pan z Warszawskiej za 150 zł wypełnił papiery do MOW i dziennik budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :lol: :lol:

Funia sory i jeszcze raz sory - nie było mnie troszke wieC nie mogłam poprawic podanego nr.

Ze wzgledu na to iz ostatnio mało co jestem - zaprzestałm budowy do wiosny

ŻYCZĘ WSZYSTKIM FORMOWICZOM NOWYM I TYM STARYM ZDROWYCH WESOŁYCH SWIAT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

POZDRAWIAM SERDECZNIE :D :D

 

PS. Przypomne wam drodzy jesli ktos bedzie potrzebował lusterka , szkła itp-szklarza przed swietami to sie polecam - mamy obecnie nawał ale postaram sie pomóc :lol: :lol:

607 870 999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem ekipe górali do wybudowania stanu surowego zadaszonego i po rozmowie telefonicznej powiedzieli mi cene za moj domek(taki jak w stopce) okolo 20tys (moze nawet wyjdzie taniej).ekipa jest sprawdzona bo budowała 2 domy w okolicy o ktorych wiem i moze jeszcze inne ale tego nie wiem.

Kosztorysy jakie robili mi rozni wykonawcy do tej pory byly od 33tys ...do nawet 50tys.wiec ta ekipa jest dobra i tania!

Wykonawca powiedział mi ze zastanowi sie czy chce mu sie przyjezdzac do mnie bo woli poszukac czego na miejscu..i wolałby przyjechac zeby miec wiecej pracy/budow.Wiec postanowiłem poszukac kogos kto chce zaczac budowac wczesna wiosna(jak tylko pogoda pozwoli) a nie ma jeszcze wykonawcy...

Jezeli jest ktos kogo interesuje taka ekipa to piszcie na priv..moze panu goralowi bardziej bedzie sie chciało przyjechac do winnego grodu zeby zarobic i zbudowac nam domki..

Trzeba im zapewnic noclegi ale to chyba nie jest problem bo budowa stanu surowego zadaszonego to okolo 2mc ,a mozna wynajac mieszkanie za 1tys/mc dla 4 osob z ekipy(moze nawet wiecej by ich przyjechalo).Mysle ze ogolnie zapewniajac im wiekszy front robot na raz to mozna jeszcze ponegocjowac ceny.

Tak wiec piszcie jezeli ktos szuka wykonawcy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...