Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Witam w tym Świątecznym dniu. :D

Życze Wam wiele radosci :D zdrowia i WIELU WIELU SiŁ zdrowych i wesołych Świąt abyscie albo zaczeli budować lub juz ukończyli zaczęte budowy, sporo kasy zdrowia i czasu bo jak bedzie czas to wyniki na budowie beda zauważalne

 

Pozdrawiam ARi :wink:

 

ARi skonczyles juz budowanie? Jezeli tak to proponuje zmienic Twoja animacje. Zamiast kopania np na to jak lezysz na lezaczku z piwkiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam :lol: :lol:

Jeśli chodzi o przyłącza to warto to sprawdzić przed zakupem działki :wink:

Ja kupiłam działkę w zeszłym roku,dostałam pozwolenie na budowe i okazało sie iz enea nie da mi prądu bo dla jednej osoby nie opłaci się im budować transformatora... miałam multi problemy z tym zwiazane...długo by opowiedac..nerwówka..nerwówka...lepiej dopłacić wiecej i kupic działkę z pełnym uzbrojeniem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy wiec WITAM wszystkich.... kilka dni temu kupilismy z żoną i synkiem dom http://www.al-group.pl/dom i jestesmy na etapie wydawania kasy na wykonczenie.... :-?

potrzebuje na ta chwile sprawdzonego/dobrego/taniego ( najlepiej w tej kolejnosci ) fachowca od CO. Moze mi ktos kogos polecic z okolic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich noworocznie :-)

Nadal mam same fundamenty bo z ostrożności wolałam zakończyć z końcem października na zerówce w obawie przed zimą (jaką zimą :o ?)

Jestem już tak zdeprymowana piękną jesienio-wiosną tej zimy, że prawdopodobnie z końcem stycznia ruszę dalej. Albo pożałuję decyzji albo nie :-)

 

W związku z tym muszę zamówić więźbę.

Czy możecie pochwalić się z jakich tartaków macie drewno? Chciałabym pojeździć po "poleconych " tartakach, moi budowlańcy niestety nie mają nikogo godnego polecenia :-(

 

Czekam na info: gdzie, jak z terminowością, jak z cenami i ogólnie czy warto czy nie.

 

Liczę jak zawsze na pomoc, pozdrawiam, serdecznie

thrier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

Ja też kupowałam w Łośnie- Agrodrew-Wronski & Springer-700 netto

tel 095 731 14 87

Więżba jest ok, ale zdażyły sie dwie krokwie pęknięte :roll: Ale było ich na tyle, ze ciesle bez problemu sobie poradzili.

Z terminem nie bylo problemu.

 

Nie wiem, czy odważyłabym sie zacząć w styczniu :roll: bo zapowiadaja ochlodzenie, ale ja z tych bojazliwych jestem :wink:

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

mamy już dogadaną ekipę na marzec, teraz szukamy do kupienia jakiegoś używanego blaszaka, konteneru bądź czegoś nadajacego się na budę na budowę. Moze macie jakieś dobre rady w tym względzie lub może ktoś ma do odsprzedania.

Jaki tartak polecacie w okolicach ZG musimy kupić deski na szalunki, ile takie drewno kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...