Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie dzisiaj miałm wizje lokalna na dzIałce z przedstawicielem od oczyszczali scieków "LIDER": Więc sama oczyszczalnia na 4 osoby to 3,800tys

mała przepompownia bo jest konieczna z powodu na odległosć od studni 2tys

noi robocizna 2tys.

Umowa podpisana na niecałe 8tys. Gwarancja na 10lat.I najważniejsze serwis ,

jak cos będzie kogo pociagnać do odpowiedzialności 8)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D :D :D

 

Mamy umowionych posadzkarzy 8) znalazlam namiar na goscia za Strzelec, cena super, Pan zrobł bdb wrażenie 8) okazało się, ze robil wylewki u mojego kuzyna- pamietal nawet nazwisko i adres :D

Jakby co, to służę namiarem :D

 

Z wieści niebudowlanych- mam pracę :D :D :D zaczynam 1.02 8)

 

 

 

Pozdrawiam Wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D :D :D

 

Mamy umowionych posadzkarzy 8) znalazlam namiar na goscia za Strzelec, cena super, Pan zrobł bdb wrażenie 8) okazało się, ze robil wylewki u mojego kuzyna- pamietal nawet nazwisko i adres :D

Jakby co, to służę namiarem :D

 

Z wieści niebudowlanych- mam pracę :D :D :D zaczynam 1.02 8)

 

 

 

Pozdrawiam Wszystkich :D

HEJ, HEJ :lol:

 

CO DO TYCH POSADZKARZY TO JAK BĘDĄ SPRAWDZENI :lol: :lol: :lol: TO POPROSZE O NAMIARY A PRZEDE WSZYSTKIM GRATULACJE ZA PRACĘ -pochwal się coś więcej. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D :D :D

 

Mamy umowionych posadzkarzy 8) znalazlam namiar na goscia za Strzelec, cena super, Pan zrobł bdb wrażenie 8) okazało się, ze robil wylewki u mojego kuzyna- pamietal nawet nazwisko i adres :D

Jakby co, to służę namiarem :D

Z wieści niebudowlanych- mam pracę :D :D :D zaczynam 1.02 8)

Pozdrawiam Wszystkich :D

 

Czy owy Pan pochodzi z Jugosławi ?? :wink:

 

i mam taki problem o ktorym pisze w innym poscie... ale dodam to i tutaj :

 

W domu ktory kupiłem nie ma odpowietrzania/napowietrzania ( nie wiem jak to zwac ) pionow kanalizacyjnych :-/ W projekcie jest wyraznie napisane :

"Piony kanalizacyjne muszą być wyposażone w rury wywiewne, wyprowadzone nad dach oraz czyszczaki zamontowane możliwie najniżej na każdym pionie"

Nie wiem teraz jak to ugrysc.... czy bedzie problem z odbiorem technicznym, czy koniecznie to musi byc ( nie wiem czy ma to znaczenie jestem wpiety do kanalizacji gminnej ) w lazience gdzie jest pion jest juz glazura itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu ktory kupiłem nie ma odpowietrzania/napowietrzania ( nie wiem jak to zwac ) pionow kanalizacyjnych :-/ W projekcie jest wyraznie napisane :

"Piony kanalizacyjne muszą być wyposażone w rury wywiewne, wyprowadzone nad dach oraz czyszczaki zamontowane możliwie najniżej na każdym pionie"

Nie wiem teraz jak to ugrysc.... czy bedzie problem z odbiorem technicznym, czy koniecznie to musi byc ( nie wiem czy ma to znaczenie jestem wpiety do kanalizacji gminnej ) w lazience gdzie jest pion jest juz glazura itp...

Nie wiem jak z odbiorami ale to musi być w domu zrobione

Jest nawet artykuł na ten temat w czasopiśmie Ładny Dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Witam wszystkich budujących LUBUSZAN!

 

Stawiam pierwsze kroki na forum i również mam zamiar budować dom.

Na chwilę obecną czekam na warunki zabudowy, które lada moment będę już miała :D

Projekt wybrany, formalności z prądem i wodą załatwione, mapka do celów projektowych również i to za normalne pieniądze.

Jeśli chodzi o aktualną cenę adaptacji projektu to z Anaor się zgadzam wszędzie gdzie pytałam to 2 500 zł z tym, że nikt nie mówił że to cena netto! :-? na szczęście udało mi się załatwić adaptację za mniejsze pieniądze.

Mam jeszcze pytanko: czy ktoś z Was może uzgadniał lokalizację i warunki techniczne zjazdu na posesję z Zarządem Dróg Wojewódzkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anaor :D

 

poszło na priva :roll:

 

Wiesiek czy dałeś namiary na naszą Panią architekt, bo nie wiem czy też wysyłać? :D

 

Funia dzięki za odpowiedź. Jutro skontaktuję się :D

 

Mimo wszystko poproszę forumowiczów o namiary na kierownika budowy najlepiej z okolic Zawarcia, Osiedle Poznańskie, Deszczno itp. coby Pan miał do mnie blisko. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...