Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Witam :D :D Serdecznie :D :D

Wiesiek 2

Sory za ta przerwę ale Ania 67 Wiedziała o jaką hurt. mi chodzi :wink: bo troszkę sie już poznałyśmy..Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia to moge powiedzieć iż nie wazne w jakiej hurtowni kupujesz ale z jakimi ludzmi negocjujesz i tak jak napiłes w swoich pierwszych postach -" SIŁA PRZEBICIA" - to 85% powodzenia w negocjacjach. :D

 

alkman

To Twój wykonawca powinien liczyc ile na dany dzień potrzeba materiału -a Ty powinieneś po nim sprawdzić czy czasem sie nie pomylił .

Przytocze pewna anegdote: Mój były wykonawca pomylił się w wyliczeniu ilości m3 betonu podczas wylewania fundamentów - Pierwsze co powiedziałam to to : Zapakuj se Pan teraz ta niepotrzebna gruche betonu w kieszeń -Pan wyliczał i Pan sie martw co teraz....Byłam wk.... :evil: bo to moja kasa ale zlitowałm się wkońcu nad biedakiem i jakoś sie dogadaliśmy . Ale przemyślajac teraz to pomyłkabyła naprawdę fatalna - to była cała grucha betonu.... :-? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam :D :D Serdecznie :D :D

Wiesiek 2

Sory za ta przerwę ale Ania 67 Wiedziała o jaką hurt. mi chodzi :wink: bo troszkę sie już poznałyśmy..Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia to moge powiedzieć iż nie wazne w jakiej hurtowni kupujesz ale z jakimi ludzmi negocjujesz i tak jak napiłes w swoich pierwszych postach -" SIŁA PRZEBICIA" - to 85% powodzenia w negocjacjach. :D

 

He, he, he

Wiesiek 2 to ja już wiem jak wyglądają te negocjacje :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sunnychris - będę wdzięczna za namiar - przeglądałam niektóre biura nieruchomości w necie - ale w tej chwili mają działki z powalającymi cenami za m2. Może akurat u Twojego znajomka coś wypatrzę. POZDRAWIAM!

 

888611110 <--- Ela z agencji nieruchomości Drągowski na pocztowej. Powiedz że numer tel. masz od krzyska jarosza i ze ma sie postarac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania 67

Powiedz proszę coś więcej na temat podłogówki którą kupiłaś...

Przeglądałam ich strne ale konkretów tam nie znalazłam...reklamuja sie w nowym muratorze podajac koszt xl na cały dom 10tys.

Jestem na etapie zastanawiania sie czy układ mieszny czy całość w podł.

Cały czas myślę i zastanawiam się. Z tego co wiem przy instalacji całościowej podłogowej sa mniejsze koszty eksploatacji ,warto czy nie ?... kurde ale mam problem.. :-? Na forum różne opine widziałam ale na ogól są podzielone ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam konkretnego instalatora co do podłogówki, płaszcza wodnego, kaloryferów który zna sie na rzeczy i sam umie przeliczyć co trzeba.

Casandro czy ty cos z tego rozumiesz- jakie rury zastosować -miedź czy inne , jakie do wody ciepłej i zimnej, cholerka jaki kominek z płaszczem też nie zdecydowałam.Już mam mętlik od tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

Juz pisze o tej poodłogówce 8)

 

Na reklamie jest napisane" tego.sie.nie.da.spieprzyć"

 

-komponenty przeliczone i dobrane przez fachowców

-czytelna i zrozumiala instrukcja obslugi- to prawda, uważam, że samemu mozna ja ułożyć, intukcja do kazdego rozmiaru jest łopatologiczna

-pelen zestaw

 

Zestw S do pomieszczeń ok 20-30 m2 - łazienka, łazienka z kuchnią, korytarz, salon- zwój 100 mb

 

zestaw M do pomieszczeń ok 30-60 m2-apartament, maly domek, mieszkanie - zwój 200 mb

 

zestaw L do pomieszczeń ok.100-150 m2- piętro domu, duze mieszkanie-2 zwoje po 200 mb i 1 100 mb

 

zestaw XL do pomieszczeń ok 150-200 m2- 4 zwoje po 200 mb, możliwosć rozbudowy zestawu, zawiera pełne sterowanie pogodowe

 

Zestaw L i XL mają rozdzielacze

 

Ja kupilam w Sanitexie zestaw M za 2 435,90. Zestaw S kosztuje, po rabatach :wink: 1 554

Cen na większe zestawy nie znam.

 

Podłogówke planujemy w łazience, holu, wiatrołapie, kuchni i salonie. Grzejniki będą w sypialniach 8)

 

Casandra zapraszam 8) :D Na budowie jesteśmy cały dzień przeważnie w soboty.Ale nie musimy spotykać się na budowie. jakby co, to masz tel. Zapraszam na kawę, to dostaniesz materiały o podłogówce :lol:

 

 

 

Pozdrawiam :D

 

Jakbyscie chcieli wiedzieć, co konkretnie zawiera jakiś zestaw, to napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu napisz co jest w zestawie M, jaki rodzaj rurek, jakiej firmy, czy mozna to złapać w internecie.

 

Zawor mieszajacy TZM vta 323 3/4'' GZ ESBE- 1 szt

zawór termostatyczny TS-90 DN 15 Herz -2

silownik termoelektryczny AFRIKO -2

termostat pokojowy TA 3n IMIT-2

zawor upustowy różnicy ciśnień 3/4'' AFRISO- 1

termostat przylgowy BRC IMIT -1

pompa Star RS 25/4 ze śrubunkami WILO -1

zawór regulacyjno- pomiarowy 1/2'' STVU MMA- 1

złączki - kpl

rura 16x 2,0 mm HENCO 200 mb

 

 

:D w interncie jest tylko to http://www.podłogówka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...