Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Casandra o ile pamiętam byłyśmy na tym samym etapie.

Też myślicie o przeprowadzce na wakacje, więc rzeczywiście nie ma co czekać.

Mam pytanie techniczne- zniknął obrazek domu a pojawła się koperta z krzyżykiem, czy ktoś wie dlaczego i jak to zmienić.

Jeszcze muszę mauczyć się wklejać zdjęcia w teks postu......

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Casandra o ile pamiętam byłyśmy na tym samym etapie.

Też myślicie o przeprowadzce na wakacje, więc rzeczywiście nie ma co czekać.

Mam pytanie techniczne- zniknął obrazek domu a pojawła się koperta z krzyżykiem, czy ktoś wie dlaczego i jak to zmienić.

Jeszcze musze mauczyć się wklejać zdjęcia w teks postu......

Pozdrawiam wszystkich.

 

Miejsce skad bralas obrazek jest juz nieaktualne. Musisz sobie znalezc nowy i wrzucic do profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciliście swoim kierownikom budowy? ( i co dostaliście w zamian)

 

Gorzów, w ubiegłym roku umówiłem się na 1600 PLN, płatne w równych ratach po fundamentach, po wymurowaniu ścian, po ukończeniu dachu i ostatnia (dopiero w tym roku) po odbiorze końcowym.

Kierownik sam doglądał wszystkich istotnych etapów budowy, a w razie potrzeby przyjeżdżał dodatkowo na wezwanie w celu wyjaśnienia niejasności. Jak na razie jestem zadowolony.

 

Obecnie jestem na etapie poszukiwania wykonawców. Dzisiaj kontaktowałem się z panem od ocieplenia (styropian) i zaśpiewał mi 50zł za m2 :-? (z tynkami, sama robocizna). Strasznie drogo. Ile płaciliście za ocieplenie?

Dodatkowo dostałem cenę 40zł/m2 za zrobienie sufitu podwieszanego z płyt GK + 10zł/m2 za ocieplenie stropu drewnianego wełną. Co wy na to?

 

Pozdrawiam

xoq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie pytam się bo ceny usłyszałam z kosmosu, a jak patrzę na innym wątku, że to tylko w naszych okolicach takie ceny to trafia mnie. W innych miastach przeważają ceny 1200 - max 2000 a ja znalazłam tylko jednego za 1500 zł ale w sumie dał mi do zrozumienia, że przemęczać to on sie nie będzie (odwiedziny raz na tydzień - dwa). Kolejni "śpiewają" od 2400 do 3000 zł. Jestem w szoku i zastanawiam się, czy kierownik budowy jest bardzo potrzebny czy wystarczy, że czasami zajrzy. Nie mam już siły.

 

xoq 1600 zł to dobra cena, jesli możesz przyślij namiary na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*(!@_)(# :evil: :x w garażu nie moża używać miedzianych rur do gazu :cry: Wszystko musze wycinac i wstawiac zwykle czarne rury.... chce ktos kupic troche używanych rur miedzianych ??? :lol:

 

Przerobka zrobiona.... licznik zalozony ( w poniedzialek musze zlozyc papiery na podlaczenie :lol: ) i ogrzewanie dziala... dodatkowo dotarlem do magika ktory zrobil gaz w miedzi i jestem na etapie wyciskania z niego kasy za przerobke 8) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sunnychris

A i jeszcze jedno mam córeczkę prawie w tym samym wieku co ten mały szkrab ze zdjęcia i pewnie będą chodzić razem do tej ślicznej szkoły w Bogdańcu. Bo do przedszkola to jeszcze chyba w Gorzowie będzie chodzić nasza, my dopiero zaczynamy się budować.

Ale nudy w niedzielę w pracy, wszyscy jeszcze pewnie śpią, ale interes musi się kręcić, bo na budowę nie starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: Anaor, tarki naprawde sa swietne i szczerze polecam... nie wiem skad mozesz mnie znac.... mieszkalem kiedys na os. staszica, pozniej na ul. oginskiego w gorzowie a ostatnio na ul. jana pawla..... :D

Domek mamy na ul. różanej w bogdańcu.... kolo tej pieknej szkoly :p

Teraz pogoda srednia... ale jak sie zrobi cieplej to zapraszam z rodzinka na jakiegos malego grila.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jana Pawła to nie daleko nas bo my z Papuszy może z widzenia się znamy, a jak tylko zrobi się ciepło to napewno się odwiedzimy my w Jeninie jesteśmy często bo tam już maja swój domek moi teściowie, więc pewnie jeszcze się spotkamy. Teście mają domek na ul. Osiedlowej a my będziemy mieli domek na ul. Sosnowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...