Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Witam wszystkich, :D :D

U mnie na budowie znowu cisza, a z tą bombą to rzeczywiście niewypał, jeździliśmy dzisiaj po hurtowniach za suporexem ceny różne "24" od 5,85 do 7,30 a "12" 3,40 do 3.80 zł/szt. Dostaliśmy też ofertę na dachówkę, firma Martens w okolicach Międzyrzecza, czy ktoś ma taką dachówkę i może coś więcej powiedzieć na jej temat? my zdecydowalibyśmy się na cementową z połyskiem ale praktycznie nic nie wiem na temat tej firmy, dużo słyszałam o Braas, Roben a czy Martens też jest godna polecenia?oczywiście mam ulotki ale chodzi mi jak w praktyce?

pozdrawiam wszystkich Martini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich, :D :D

U mnie na budowie znowu cisza, a z tą bombą to rzeczywiście niewypał, jeździliśmy dzisiaj po hurtowniach za suporexem ceny różne "24" od 5,85 do 7,30 a "12" 3,40 do 3.80 zł/szt. Dostaliśmy też ofertę na dachówkę, firma Martens w okolicach Międzyrzecza, czy ktoś ma taką dachówkę i może coś więcej powiedzieć na jej temat? my zdecydowalibyśmy się na cementową z połyskiem ale praktycznie nic nie wiem na temat tej firmy, dużo słyszałam o Braas, Roben a czy Martens też jest godna polecenia?oczywiście mam ulotki ale chodzi mi jak w praktyce?

pozdrawiam wszystkich Martini

 

Hej Martini kiedyś nawet ni jedna hurtownia z Sulechowa sprowadzałą suporex chyba Jobex czy coś w tym stylu mieli nwet cene konkurecyjna ale to mogło sie zmienić już a pozatym jak bym wiedział i byłbym bardziej dociekliwy to bym z samej fabryki sobie ściągnoł suporeks kiedyś nawet donich dzwoniłem trzeba im pokazać projekt i zamawiasz suporeks na całą budowe ale niechciało mi sie jechać donich ale troche taniej bedzie tylko wiecej zachodu

 

Dobra trzymajcie sie udanego dnia życze pa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, :D :D

U mnie na budowie znowu cisza, a z tą bombą to rzeczywiście niewypał, jeździliśmy dzisiaj po hurtowniach za suporexem ceny różne "24" od 5,85 do 7,30 a "12" 3,40 do 3.80 zł/szt. Dostaliśmy też ofertę na dachówkę, firma Martens w okolicach Międzyrzecza, czy ktoś ma taką dachówkę i może coś więcej powiedzieć na jej temat? my zdecydowalibyśmy się na cementową z połyskiem ale praktycznie nic nie wiem na temat tej firmy, dużo słyszałam o Braas, Roben a czy Martens też jest godna polecenia?oczywiście mam ulotki ale chodzi mi jak w praktyce?

pozdrawiam wszystkich Martini

 

Hej Martini kiedyś nawet ni jedna hurtownia z Sulechowa sprowadzałą suporex chyba Jobex czy coś w tym stylu mieli nwet cene konkurecyjna ale to mogło sie zmienić już a pozatym jak bym wiedział i byłbym bardziej dociekliwy to bym z samej fabryki sobie ściągnoł suporeks kiedyś nawet donich dzwoniłem trzeba im pokazać projekt i zamawiasz suporeks na całą budowe ale niechciało mi sie jechać donich ale troche taniej bedzie tylko wiecej zachodu

 

Dobra trzymajcie sie udanego dnia życze pa :wink:

Fabryka chyba sie znajduje w Powodowie ale gdzie to jest? Musi byc chyba gzies w poblizu skoro firma, ktora u mnie budowala z tamtad sprowadzala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D :D

Sprowadzaliśmy suporki z Powodowa, to jest na trasie Sulechów- Poznań za Kargową, Kopanicą, ale mój małżonek przeliczył się i nam trochę brakło"24" i nie wiem czy jest sens sprowadzać te parę pustaków(ok.200)czy warto płacić dodatkowo za transport, namiary na tą firmę mam i mogę podać jak ktoś chce, zadzwonię, sprawdzę cenę i zobaczymy czy sie opłaci z transportem. A jeśli chodzi o dachówkę, to nikt nie słyszał o firmie "MARTENS"?

pozdrawiam wszystkich Martini :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo ostatnio piszemy, nie??

 

Ale wiem dlaczego - wszyscy budują.

Jak sobie ostatnio z moim Misiem przejechaliśmy rundkę po Chwalęcicach i Kłodawie (dla niewtajemniczonych - taka Gorzowska wersja exclusive) to aż nie poznaliśmy tyle sie pozmieniało i tyle nowych domków.

 

No to dobra - budujcie, ale skrobnijcie coś do Forumowiczów 8)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Funia ale masz fajną animacje że fiu fiu

umnie na budowie spokuj tylko ja sam działąm fachowcy sie wynieśli i jest smutno tylko radio gra. Wkopałęm sie w dwa pomieszczenia zostawiłem żeby mi nie gipsowali że sobie sam to zrobie noi robie tylko zabardzo dużo czasu mi to zajmuje i lekka praca to niejest jak sie supie na oczy bo właśnie w tych pomieszczeniach są najwieksze skosy. Pozatym ciąg dalszy grodzenia sie trzeba wkońcu skączyć jedną strone od sąsiada siatka już kupiona dziś słupki były poziomowane może jutro zaleje je.

ROBOTY MAM OD ZARĄBANIA :lol: na brak zajecia nie bede nażekał jeszcze spory czas.

Pozdrawiam udanej nocy i dnia życze Pa ARi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM LUBUSZAN

U mnie prace postępują choć jak na mój gust to o wiele za wolno. Zalewają wieniec fundamentów. Ilość piasku jaką potrzebuję do obsypania fundamentów jest przerażająca. Wysypałam już 30 wywrotek i nadal brak a jeszcze po zewnętrznej stronie będzie trzeba wysypać. Za późno zamówiłam więźbę i najbliższy termin to 17.09, nie wiem gdzie jeszcze w moich okolicach robią dobrą więźbę. Potrzebuję na początek września.

Czy ktoś z was słyszał coś o firmie słowińscy produkującej okna??? Mogę dostać ciekawą ofertę ale nie wiem czego mogę się po tej firmie spodziewać.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Funia BASEN??????? :o :o :o Dobrze że budujesz się niedaleko to może wproszę się od czasu do czasu na wymoczenie nóżek :wink: :D

 

Do mnie natomiast będzie można wpaść na łowienie rybek. Właśnie jestem w trakcie załatwiania pozwolenia na stawek (20mx20m) :lol: :lol: :lol:

 

A tak poza tym uległam dzisiaj wypadkowi na własnej budowie. Miałam spotkanie z prętem zbrojeniowym. Noga załatwiona. Czas krótkich spódniczek się skończył - będzie blizna. Najgorzej że upał a tu do wody wchodzić nie wolno.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basen??

 

Na razie mi sie marzy.

 

Ale mała szansa jest.

 

Taki 5 x 8 x 1,5.

 

Jak sie da to chiałabym żeby był kryty, a od strony ogrodu ściana z przezroczystej pleksy, którą bedzie można rozsunąć latem i bedzie jak na dworze.

 

Dlatego na dachu bedą kolektory słoneczne, zebym przez rachunki za prąd do podgrzewania wody nie poszła z torbami.

 

 

Jak sie uda to zapraszam. Malinkę przede wszytskim

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka-dzięki za odpowiedż,chyba i tak przyjdzie mi poczekac kilka dni ,bo więźba wprawdzie gotowa ale jeszcze nie "przyjechała". Zamówiłam więźbę modrzewiową w Starej Kraśnicy (koło Jeleniej Góry).U nas chcieli podobną cenę a terminy za 1-1,5 miesiąca,a ja chcę w tym roku już zamieszakć,więc raczej dość mi sie spieszy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka-dzięki za odpowiedż,chyba i tak przyjdzie mi poczekac kilka dni ,bo więźba wprawdzie gotowa ale jeszcze nie "przyjechała". Zamówiłam więźbę modrzewiową w Starej Kraśnicy (koło Jeleniej Góry).U nas chcieli podobną cenę a terminy za 1-1,5 miesiąca,a ja chcę w tym roku już zamieszakć,więc raczej dość mi sie spieszy :lol:

 

To gdzie się budujesz??? Skoro ściągasz więźbę z pod Jeleniej Góry?? Opłaca się??? Ja właśnie mam problem bo więźbę mam zamówioną na około 17.09 a potrzebowałabym na około 01.09 ale nie myślałam żeby z tak daleka ściągać. A okna już zamówiłaś bo jeśli drewniane to też trzeba czekać ok 6 tygodni.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po urlopie 8)

 

W końcu coś sie ruszyło, wyjechałam nad morze i jak wróciłam zobaczylam pięknie wylane ławy :D :D :D Tak się zastanawiam, czy fachowcy specjalnie nie przychodzili, tylko czekali aż wyjadę. Czyżby się bali kobiety na budowie :wink: Wróciłam wczoraj wszystko pieknie wygląda, nawet polewać nie trzeba bo pada :wink: Fachowców przez tydzień brak, pewnie czekają aż wyjadę :D :wink:

 

Ari kolejka coraz bliżej :D

 

Pozdrawiam

MALINKA

 

Witaj MALINKA, witaj ARi :)

przyjechałam w gości - wykąpać się w moim ulubionym lubuskim jeziorku (Szarcz)

i pomyślałam sobie że wpadnę pogadać - można?

Malinka - pojechałaś nad morze jak lali ławy ?!

Mnie serce boli że mam 2 tygodnie urlopu i pogodę a ławy leją i nie da się jechać :evil: a dzieci płaczą że chcą nad wodę ... tzn da się jechać ale jakoś strach zostawić budowniczych na placu samych ...

pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...