Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas elektycy robią swoje.

Sunnychris -meble w kuchni ładne. Płyta na ścianie bardzo pomysłowa.Kolorek najmodniejszy.A może jednak podasz ku przestrodze salon meblowy.....ja uczyniłam wstępny projet kuchni ale u mnie to jeszcze kilka miesięcy czasu do zamówienia kuchni.

qqrq5 bardzo popoba mi się Twój domek; może nawet jest trochę podobny do mojego.

Pozdrawiam wszystkich.

[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qqrq5 bardzo popoba mi się Twój domek; może nawet jest trochę podobny do mojego.

 

a twoj co to za projekt???

 

 

 

sunnychrispiekna kuchnia, nie przepadam za taka nowoczesnoscia, ale sliczny kolor i te mleczne szynby :roll:

 

słuchajcie, wczoraj byłam w gorzowie w poszukiwaniu Porothermu25

byłam u Kowaleskiego, ale ceny ma zabojcze, a transport by mnie zjadł (wiadomo do mnie jest 35km) zaspieał nam cene 7,10/szt

u mnie w Pyrmo cena jest ok 6,50

moze ktos mi poleci jeszcze jakis skład budowlany???

zastanawiamy sie tez nad Porotonem z Robena

ma ktos moze do czynienia z tym??

 

 

bylismy tez w Anmarze tu na wylocie z Chwalęcic po wycene dachu

wybralismy podwojna eske kolor ciemny braz :)

polecacie ta firme czy nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, wczoraj byłam w gorzowie w poszukiwaniu Porothermu25

byłam u Kowaleskiego, ale ceny ma zabojcze, a transport by mnie zjadł (wiadomo do mnie jest 35km) zaspieał nam cene 7,10/szt

u mnie w Pyrmo cena jest ok 6,50

moze ktos mi poleci jeszcze jakis skład budowlany???

zastanawiamy sie tez nad Porotonem z Robena

ma ktos moze do czynienia z tym??

 

 

bylismy tez w Anmarze tu na wylocie z Chwalęcic po wycene dachu

wybralismy podwojna eske kolor ciemny braz :)

polecacie ta firme czy nie ??

 

A spróbuj w Prod-Bet w karninie. My dostaliśmy tam w piątek keramzyt za 6,8zł/szt. + transport gratis (jakieś 30km). A teraz wszędzie keramzyt kosztuje już 8zł :-(

Ceny zmieniają się z dnia na dzień....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qqrq5 Mój projekt to m-137 z http://www.konradmatuszewski.pl

 

Gwiadko -pozdrawiam, zaglądaj czasem. Może doczekamy się zdjęć Twojego domu... nie pytam jak się mieszka bo wiem że świetnie.

Ktoś pytał o dachówkę, warto pytać o promocje. My swoją właśnie tak kupiliśmy w dobrej cenie.

Zapraszam na str. domu http://www.m137.fotosik.pl

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiamy sie tez nad Porotonem z Robena

ma ktos moze do czynienia z tym??

 

Ja swój dom mam wybudowany z Porotonu. Materiał podobny do Porothermu, wybrałem go, bo był tańszy. Murarze twierdzili, że jakość (równość bloczków) była zależna od dostawy. Co do innych właściwości, to ciężko mi się wypowiedzieć, bo dom dopiero w stanie surowym, ale gdybym miał znowu wybierać, to pewnie też byłby to Poroton.

Musisz pamiętać, żeby nie porównywać ceny 1 bloczka różnych producentów, tylko przeliczyć na m2 (bloczki mają różne wymiary).

Kupowałem w HMB, bo mieli najtaniej, ale to było w zeszłym roku. Niestety są mało elastyczni jeśli chodzi o transport. Możesz popytać też w ProdBet w Karninie albo w Zwolbet w Gliniku - tam z transportem jest lepiej.

 

Pozdrawiam

xoq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilismy do Archonu do architekta zeby sie wypowiedział sprawie Porotonu bo on jest 24

gosc oczywiscie nie ma nic przeciwko,ale prosił sprowadzic aby byly nienaruszone bloczki bo maja słabsza wytrzymałosc

niestety nie ma szans na to zeby wszystkie bloczki na palecie były cacy nie popękane

jak patrzyłam u Kowalewskiego to zadnej palety dobrej bym nie znalazła :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Latem ruszamy z budową tego http://www.archon.pl/index.php?act=32&sid=m42d27d5822cae domu w okolicach Zielonej Góry. Szukamy dobrej, taniej ekipy budowlanej. Nie mam rozeznania w cenach. Ile za stan surowy zamknięty, ile instalacje,gdzie kupować materiały itp itd???? Proszę Was o wszystkie rady, uwagi na temat projektu, cen, wykonawców na naszym terenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tranasport hds ma zwolbet kowalewski i hmb.

Kochani negocjujcie ceny -uzyskacie dobre tam gdzie nie mają swo

jego trasportu bo to ich minus

 

 

:wink: :D Pozdrawiam

 

u Kowalewskiego strazna drozyzna, byłam w srode

 

słuchajcie poszukuje z Leiera THERMOPOR 25 odpowiednik Porothermu

wiem ze nie maja przedstawicieli w lubuskim, ale moze ktos to sprowadza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...