Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej :D

 

 

Casandra, ja nie mam założonych nowych drzwi, mam jeszcze tymczasowe.

Ja kupowalam drzwi też w Koppi, a oni daja drzwi tymczasowe 8) Ale jeszcze niestety nie zakładamy(czekaja w Koppi) Nie wiem, kiedy będziemy wstawiać. A na kiedy potrzebujesz?

 

Może polecałam okna na Owocowej, ale mam z Koppi 8) Są super, a cena...

napewno taka korzystna dzieki Wieśkowi 8) - Dzięki Wiesiek :D :wink:

 

A żeby jeszcze bardziej namieszać, to Koppi jest na Olimpijskiej naprzeciwko sklepu ALBERT :roll:

 

A plyty mamy z Międzychodu. Było najtaniej, ale trzeba zamawiać wcześniej, aby mieć na czas.Trochę nas to kosztowało nerwów, ale było tanio :roll:

 

 

Gwiazdko, czekam na prawko( :D w tym tygodnu mam odebrać :D ) a potem jazda :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Jeszcze raz dzięki za zaproszenie :D

Napewno przyjdziemy-teraz bedę mogła sama przyjechać do Ciebie na kawkę 8) :D

 

A przeprowadzka, jak najszybciej, myślę, że na wakacje :D

 

 

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w jednym banku zapytać się o kredyt , przy kwocie 200000zł na 25 lat kredyt przepłacimy o 144000zł to dużo czy mało a może w sam raz :roll: .

 

nie wiem nie znam sie ale cos duzo

 

Liczenie ile się "przepłaci: jest bez sensu. Nie wiesz dzisiaj ile "przepłacisz" bo nie wiesz jakie będa stopy procentowe w czasie kredytowania ( są zmienne ).

Musisz ustalić jaką masz tzw marzę ryzyka. Czyli ile bank dolicza do stopy referencyjnej ( tzw WIBOR-u). Ja mam np: 0,9% czyli oprocentowanie WIBOR ( 4,2% ) + ta marża 0,9% daje razem 5,1%. Jeżeli dostaniesz marże około 1% i 0% prowizji za udzielenie to jest to dobry kredyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

 

Casandra, ja nie mam założonych nowych drzwi, mam jeszcze tymczasowe.

Ja kupowalam drzwi też w Koppi, a oni daja drzwi tymczasowe 8) Ale jeszcze niestety nie zakładamy(czekaja w Koppi) Nie wiem, kiedy będziemy wstawiać. A na kiedy potrzebujesz?

 

Może polecałam okna na Owocowej, ale mam z Koppi 8) Są super, a cena...

napewno taka korzystna dzieki Wieśkowi 8) - Dzięki Wiesiek :D :wink:

 

A żeby jeszcze bardziej namieszać, to Koppi jest na Olimpijskiej naprzeciwko sklepu ALBERT :roll:

 

A plyty mamy z Międzychodu. Było najtaniej, ale trzeba zamawiać wcześniej, aby mieć na czas.Trochę nas to kosztowało nerwów, ale było tanio :roll:

 

 

Gwiazdko, czekam na prawko( :D w tym tygodnu mam odebrać :D ) a potem jazda :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Jeszcze raz dzięki za zaproszenie :D

Napewno przyjdziemy-teraz bedę mogła sama przyjechać do Ciebie na kawkę 8) :D

 

A przeprowadzka, jak najszybciej, myślę, że na wakacje :D

 

 

 

 

Pozdrawiam :D

 

 

 

 

NIE MA ZA CO DZIĘKOWAĆ JAK KTOŚ CHCE DRZWI, OKNA, BRAMY, ROLETY I TAKIE TAM PODOBNE RZECZY TO ZAPRASZAM DZWOŃCIE, PISZCIE -POMOGE JAK TYLKO BĘDĘ MÓGŁ, ZAŁATWIE NAJWIEKSZE RABATY :lol: :lol: :lol: DLA KOLEGÓW I KOLEŻANEK Z FORUM BO JAK BĘDZIEMY SOBIE POMAGAĆ TO TE NASZE DOMY BEDĄ JESZCZE PIEKNIEJSZE I MOŻE TROCHĘ TAŃSZE. 8) 8) 8) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w jednym banku zapytać się o kredyt , przy kwocie 200000zł na 25 lat kredyt przepłacimy o 144000zł to dużo czy mało a może w sam raz :roll: .

 

nie wiem nie znam sie ale cos duzo

 

Liczenie ile się "przepłaci: jest bez sensu. Nie wiesz dzisiaj ile "przepłacisz" bo nie wiesz jakie będa stopy procentowe w czasie kredytowania ( są zmienne ).

Musisz ustalić jaką masz tzw marzę ryzyka. Czyli ile bank dolicza do stopy referencyjnej ( tzw WIBOR-u). Ja mam np: 0,9% czyli oprocentowanie WIBOR ( 4,2% ) + ta marża 0,9% daje razem 5,1%. Jeżeli dostaniesz marże około 1% i 0% prowizji za udzielenie to jest to dobry kredyt.

 

Prowizja wstępna 0%

prowizja przygotowawcza 1% kwoty kredytu czyli u nas 2000zł

 

Oprocentowanie przez pierwsze 12 mcy Wibor 6M na dzien dzisiejszy 4,30%+ marza 0,5% razem 4,80%

 

po 12 mcach 4,30%+ 1% marza=5,30%

 

Taką nam pani zrobiła symulację kredytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi seria kolejnych pytan:

gdzie dostane najtaniej stal???

 

byłam w Prefadom, cholera i musze chyba przeprojektowac stropy na terrive :(

podobno tak bedzie najlepiej

pan mnie pocieszył, że niepotrzebnie bralismy projekt z balkonem, co sie wiaze z dodatkowym kosztem (akurat to mnie nie martwi, bo wiedziałam o tym), ale i że masa problemu z tym

 

byłam w betoniarni i strasznie drogo u Was, musze szukac dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...