Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

sunnychris - cholernie zazdroszczę...ale masz fajnie...

Nadal wierzę, ze do końca roku się przeprowadzimy tym bardziej, że mieszkanie wystawione na sprzedaż do wysiedlenia na koniec roku...

Wprawdzie jestem dopiero na początku drogi przez mękę, to już uważam, ze casandra (i wszyscy, którzy przed nią to mówili) ma rację. pierwszy dom dla wroga.

już bym zmieniła projekt, materiał na ściany i dachówkę (dopiero co kupioną) a dopiero muruję :-(

 

Czy wy też tak macie?

Stwierdziłam, ze mam pod górkę:

- kredyt wzięłam jak CHF był najtańszy

- materiały najdroższe w historii

- robotnicy najdrożsi i najtrudniej osiągalni

- zima najcieplejsza w historii (a ja czekałam strachliwie do wiosny)

- woda na działce miałą być a studniarze jej nie znaleźli

- miałam mieć piękny widok z okna a mam czworaki

- i parę innych drobiazgów dobitnie wskazujących, że łatwo nie będzie

(obiecani robotnicy mieli robić w 5 osób, robią w 2, dacharze się wypięli, itp)

 

ot, taki poranny defetyzm :-(((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zaglądałem, zaglądałem i w końcu pozbierałem wszystkie papiery i (mam nadzieję) już wkrótce zacznę się budować :)

 

Nie wiem jak się trzeba tu przedstawiać - zwe się e2rd i chcę postawić w okolicach Żar Irysa z garażem ( http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=33&a=68&sid=5 ). Na razie zbieram kosztorysy, dogrywam kierownika budowy i kredyt - jeżeli wszystko pójdzie ok w połowie kwietnia zaczną się wykopy pod ławy.

 

Z pytaniami jeszcze powrócę, jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to proszę pisac, w miare możliwości chętnie jej udzielę.

 

Serdecznie wszystkich pozdrawiam,

e2rd

Darek K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

działkę mam w Grabiku, więc tam też będe budować :)

 

Na szczęście pozwolenie już mam, ale musze praktycznie sam sobie zrobić zmiany w projekcie, takiego mi projektanta polecili %$^&%&%^#! Do polecających pretensji nie mam, bo to stary kumpel, który też się bedzie budowac i wpadł dokładnie tak samo jak ja.

 

Namierzałeś już kierownika budowy? Paprak od projektu bierze 1000zł/rok, ale jego nie chce choćby dopłacał, sprawdzałem jeszcze dwóch i wołaja po 3000zł, szukam kogoś po środku.

 

Pozdr,

e2rd

Darek K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

No ja mam kierownika stary facet bierze 1400zł z Żagania jest!

Rozmawiałem też z innymi to też wołali od 2tys. nawet do 5tys.

Czy są dobrzy tego to nie wiem?

 

Mi projekt robił architekt z ratusza może znasz? Nie dołączył mi jednego papierka o połączeniu działki z drogą publiczną, a projekt był już w starostwie i teraz muszę dłużej czekać.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jutro pojadę gadać z kobietą, która obejmuje kierownictwo za 3tys, nie będę się targować bo podobno zna się na rzeczy a że sporo prac chcę zrobić sam to dobra rada się jak najbardziej przyda. Jeżeli miałbym dobra ekipę to odpuściłbym sobie drogiego kierownika a tak chyba lepiej będzie nie oszczędzać za bardzo przynajmniej w tym momencie.

 

Obym się nie mylił....

 

Pozdrawiam,

e2rd

Darek K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D :D :D

 

 

Po konsultacjach telefonicznych z Casandrą75, ustaliłyśmy termin spotkania 8)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

24.03.-sobota godz.18.00

 

przy fontannie obok katedry

 

A potem ustalimy dokąd pójdziemy 8) :D

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :

 

Lista jest otwarta :D :wink: 8)

Mam nadzieję, że będzie WAMpasowało. Jakby co, to jeszcze mozna zmienić termin i miejsce spotkania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wystarczy się na chwilę zaniedbać, a tu już tyle się dzieje. A u mnie już są belki stropowe przywiezione, juhu! Jutro mąż ukochany zacznie je układać! :D :D :D

Gorzów - wam to dobrze, tyle was... Gratuluję ustalenia spotkania. Wypijcie za mnie kawę! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...