Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam :lol: :lol: :lol:

Oczywiście z Żagańskiego też zapraszamy :lol: :lol: :lol: i nie tylko.... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

O! :o To ja widzę, że nie jest tak źle. :D Chyba dołączę do tego spotkania, jeśli nie za daleko od Żagania... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstepnie zglaszam chec przybycia wraz z zona... zobaczymy czy bedziemy mieli gdzie podrzucic synka :wink:

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=92756&highlight= <--- prosze doswiadczonych ogrodnikow :wink: o pomoc w naprawieniu trawnika...

 

Zajrzyj na swój wątek, coś Ci zostawiłam... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSTARAM SIE PRZYBYĆ NA SPOTKANIE :wink:

Hej Wiesiek :lol: NIE MA MOWY BY CIĘ IE BYŁO :lol: :lol:

ZGŁASZAM TWOJĄ OSOBE JAKO TRZECIĄ DO ZARZĄDU :lol: :lol: :lol: :lol:

Aniu :wink: co Ty na to? :wink: :wink: :lol: :lol:

 

HEJ

Dziewczyny to wy jesteście podstawą tego forum, o czym świadczy ilość waszych postów. Miło mi że wymieniacie moją kandydaturę ale ja nadaję się jedynie jako skarbnik :lol: :lol: kasa nigdy mnie sie nie trzymała :oops: 8) 8) .

A tak powaznie to we dwie sobie super poradzicie.

Rozmawiałem z żoną i postaramy sie być na spotkaniu (na dzień dzisiejszy termin nam pasuje). :lol:

POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacjach telefonicznych z Casandrą75, ustaliłyśmy termin spotkania

24.03.-sobota godz.18.00

przy fontannie obok katedry

A potem ustalimy dokąd pójdziemy

Lista jest otwarta :D :wink: 8)

Mam nadzieję, że będzie WAMpasowało.

Jakby co, to jeszcze mozna zmienić termin i miejsce spotkania 8)

 

ja bardzo chciałabym Was spotkac i poznac, ale pracuje w sobobe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Ciekawa jestem jak wypadlo spotkanie, niestety ja wyjeżdziałam NA WEKEDND Z gORZOWA do Nowej Soli. Miałam nadzieję,że może się przesunie i będzie później. Marzyłam o spotkaniu i objeździe po Waszych domach a także chciałam pochwalić się swoim. Trudno, może następnym razem.

Na budowie skończona elaktryka, robią teraz instalacje wodno- kanalizacyjną, a niedługo tynki. Pytanie które juz otoczyło ziemię: CZY NA KONIEC WAKACJI ZAMIESZKAMY W DOMU????????

Aniu jadąc do Nowej Soli przez J. Zapuszczałam oko na Twój domek.

Casandra rzeczywiście jesteśmy na podobnym etapie.

qqrq5 - pytałaś o kosmetyczke która wykonuje mikrodermobrazje.Ja polecam ten zabieg wykonany przez panią dr Korżel, robiałam kilkarkotnie.Lekarz to coś więcej od kosmetyczki i może większe steżenie zastosować.Tylko pamiętaj o wolnym z pracy-jeśli pracujesz.

 

 

http://www.m137.fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę, ze udało mi się znaleźć w końcu wykonawcę do dachu. Wprawdzie plany wejścia cieśli są dopiero na początek maja ale to powinno styknąć, bo w przyszłym tygodniu przyjeżdża terriva. a przez murarzami jeszcze sporo roboty...

Cena robocizny za dach wynegocjowana całkiem konkurencyjna a wydaje się, ze mam dobrego fachowca (polecany)...no cóż, napiszę wam w czerwcu, jak już będzie dach gotowy :-)

Jeśli sie sprawdzi będę go polecać...

A doświadczenia dotychczasowe miałam niemiłe

Dogadani dacharze z zeszłego roku okazali się niekompetentni,

Moje negocjacje z p.Gąską sprzed tygodnia okazały się porażką i odniosłam wrażenie, że leci na kasę :-( kręcił nosem na mój dach i wyraźnie dawał do zrozumienia, że zrobi mi łaskę przyjmując zlecenie nie gwarantując terminu. Najpierw miał sam uzgodnić cieślę, potem nam kazał dzwonić i uzgadniać. A w nosie go mam!

Teraz trzymam kciuki, żeby dokonany przeze mnie wybór okazał się trafny.

 

Przy okazji dowiedziałam się, ze mój dach ma skomplikowaną konstrukcję a sądziłam że czterospadowy dach z jednym dużym koszem i dwoma nad gankiem, bez wolich oczu i lukarn będzie prosty do zrobienia...o naiwności...

 

a przy okazji...ciekawe jak ja was poznam na tym spotkaniu, hehe róża w butonierce? tulipan w prawej dłoni? napis murator na czole?

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D :D :D

 

Miałam nadzieję,że może się przesunie i będzie później. Marzyłam o spotkaniu i objeździe po Waszych domach a także chciałam pochwalić się swoim. Trudno, może następnym razem.

 

 

R>H To będziesz miała okazję się spotkać, bo spotykamy się 24.03 :lol: :lol: :lol:

 

Ja też zapuszczam oko na Twój domek, zawsze jak jadę do J. :wink:

 

 

Therier napewno sie poznamy 8) A może ubierzemy sie w robocze ciuchy :lol: :lol: :lol:

 

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...