Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

U mnie dziś się już ruszyło zrobiłem wykopy i ogrodziłem działkę. Trochę się naszukałem i nadzwoniłem zanim znalazłem wykonawcę na wykopy. Ale w końcu znalazłem solidnego, który poradził sobie w kilka godzin i wzioł nie dużo. Inni wołali nawet ponad tysiąc za wykopy, a mój wzioł dużo mniej!

 

Pozdrawaim

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

U mnie dziś się już ruszyło zrobiłem wykopy i ogrodziłem działkę. Trochę się naszukałem i nadzwoniłem zanim znalazłem wykonawcę na wykopy. Ale w końcu znalazłem solidnego, który poradził sobie w kilka godzin i wzioł nie dużo. Inni wołali nawet ponad tysiąc za wykopy, a mój wzioł dużo mniej!

 

Pozdrawaim

:lol:

 

Cześć wszystkim! Fiacior, gratulacje!!! :D Teraz już na pewno prace będą szły do przodu! U mnie też do przodu, komin już gotowy, przymierzamy się do ścian działowych i już myślimy kiedy wołać zduna, żeby kuchnię kaflową postawił. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w słoneczne popołudnie :D

Dziękujemy za miłe przyjęcie :wink:

 

Budujemy................. Gienię z pracowni dom na horyzoncie .

2 dni temu zamówiliśmy projekt, geodeta przygotowuje mapki do celów projektowych a dziś "olał "nas pan od Catepilara , który miał................. coś tam robić na działce .Mąż bardzo zawiedziony . Oczami wyobraźni widział piękny placyk pod domek . Naszczęście on z tych upartych i już znalazł następnego ktosia , który w poniedziałek zajmie się sprawą .

Pilnie poszukujemy architekta . Może macie jakieś namiary , oczywiście w przystępnych cenach .

Wczoraj zrobiliśmy sobie rundkę po miejscowych składach budowlanych , aby rozeznać się w temacie . I ostatecznie bardzo podnieść sobie ciśnienie.

 

Będziemy wdzięczni za Waszą pomoc ,sugestie i wszelkie uwagi , bo jesteśmy "zieloni" w tym temacie .

Pozdrawiam :D

 

Wysłałem na priv namiary na dobrą i tanią panią architekt -polecam.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

 

Do wiadomości Tych, którzy nie byli wczoraj na spotkaniu-

 

Spotkanie odbyło się

 

Czekaliśmy na Wszystkich, mam nadzieję, że następnym razem zobaczymy się w jeszcze większym gronie. Było SUPER!!!

 

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

 

TAK TAK BYŁO BARDZO SYMPATYCZNIE :lol: I NIE JEST TO OSTATNIE SPOTKANIE SZANOWNEJ KAPITUŁY FORUM 8) . JAKO UCZESTNIK I OBSERWATOR (męski rodzynek :oops: ) OBWIESZCZAM WSZEM I WOBEC ŻE CI CO NIE BYLI MAJĄ CZEGO ŻAŁOWAĆ.

Nastepnym razem mam nadzieje że będzie nas więcej.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, była bardzo fajna atmosfera, szkoda, że tak szybko zrobiło się ciemno i nie można było dłuzej pooglądać :-(

Jestem pod wrażeniem waszych domków...

Wiesiek, byłam wczoraj na budowie i w dzień obejrzałam sobie Wierzbę. Naprawdę bardzo sympatyczny projekt...

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, fajnie, że spotkanie się odbyło :D i że było miło :wink: .

 

Ja mam pilne pytanie , musimy wycenić naszą działkę do kredytu i ma to zrobić rzeczoznawca i oni wołają średnio 300zł( a wycena działki+domu to koszt 600-900zł), czy to jest dużo czy mało czy tak normalnie.

 

Wszystko podrożało, suporex kosztuje 12 zł/szt, znaleźliśmy u znajomego za

9,60zł/szt, a może znacie gdzie jest taniej :roll: , chyba, że to już jest tanio.

 

Acha byliśmy dowiedzieć się o kredyt w banku BPH , tam marża jest 0,69% myslę, że bardzo dobra :roll: .

 

Pozdrawiam :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłam, kilka domów zobaczyłam, pobliskie miejscowości zwiedziłam wiele ładnych domów widziałam i chcę Wam powiedzieć, że było przesympatycznie!!!!!! objechaliśmy nasze domy.

Ania ma pięklne tynki -jaki gładziusieńkie.

Wiesiek ma działkę w zacisznym miejscu.

Thirer na fajne miejsce na domek i już wiadać mury.

Wszyscy oni są przesympatyczni i rozmawialo nam się super.

Do domu wpadłam równo z cisza nocną..... :D

Żałujcie, żałujcie, żałujcie....A u Turka dają naprawdę dobre sałatki.Chociaż w takim gronie to i przy paluszkach można siedzieć....Pozdrawiam wszystkich, a tym z którymi się spotkałam, dziekuję za mile spędzony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, była bardzo fajna atmosfera, szkoda, że tak szybko zrobiło się ciemno i nie można było dłuzej pooglądać :-(

Jestem pod wrażeniem waszych domków...

Wiesiek, byłam wczoraj na budowie i w dzień obejrzałam sobie Wierzbę. Naprawdę bardzo sympatyczny projekt...

 

pozdrawiam,

 

O TAK JEST PIĘKNY ALE MÓJ BĘDZIE JESZCZE PIĘKNIEJSZY (W ZNACZENIU INNY ) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, fajnie, że spotkanie się odbyło :D i że było miło :wink: .

 

Ja mam pilne pytanie , musimy wycenić naszą działkę do kredytu i ma to zrobić rzeczoznawca i oni wołają średnio 300zł( a wycena działki+domu to koszt 600-900zł), czy to jest dużo czy mało czy tak normalnie.

 

Wszystko podrożało, suporex kosztuje 12 zł/szt, znaleźliśmy u znajomego za

9,60zł/szt, a może znacie gdzie jest taniej :roll: , chyba, że to już jest tanio.

 

Acha byliśmy dowiedzieć się o kredyt w banku BPH , tam marża jest 0,69% myslę, że bardzo dobra :roll: .

 

 

 

Pozdrawiam :D :D .

 

 

Mycha, cześć, zajrzyj tutaj:

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1727112#1727112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

W zeszły poniedziałek w końcu zostałem oficjalnie szczęśliwym posiadaczem działki na ul:Świetlanej (czekałem na tą działkę "tylko" 7 miesięcy), teraz zostało tylko zakasać rękawy i do roboty.

Mam nadzieję, że osoby bardziej doświadczone podzielą się swoją wiedzą, jeśli zajdzie taka konieczność. Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

W zeszły poniedziałek w końcu zostałem oficjalnie szczęśliwym posiadaczem działki na ul:Świetlanej (czekałem na tą działkę "tylko" 7 miesięcy), teraz zostało tylko zakasać rękawy i do roboty.

Mam nadzieję, że osoby bardziej doświadczone podzielą się swoją wiedzą, jeśli zajdzie taka konieczność. Pozdrawiam serdecznie :D

 

Serdecznie gratuluję zakupu działeczki :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...