Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Alkman serdecznie dziękuję :D :D

 

My również będziemy budować systemem gospodarczym .Ktoś taki jak piszesz ,bardzo rzetelny jest nam właśnie potrzebny !

 

Alkman wiesiek2 A dlaczego tajemnicza ............. ta Wasza pani D ?????????????

 

Materiał na ogrodzenie dzialki zakupiony . Jutro mąż rusza do akcji :D A ja do pracki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkman serdecznie dziękuję :D :D

 

my również będziemy budować systemem gospodarczym .ktoś taki jak piszesz ,bardzo rzetelny jest nam właśnie potrzebny !

 

alkman wiesiek2 a dlaczego tajemnicza ............. Ta wasza pani d ?????????????

 

Materiał na ogrodzenie dzialki zakupiony . Jutro mąż rusza do akcji :D a ja do pracki :evil:

 

tajemnicza ale bardzo fajna, pomocna i nie za droga a przede wszystkim słowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek2 , wielkie dzięki za pomoc. Oferta z KOPPI jest super i jesteśmy zdecydowani . :)

 

Czy ktoś zna cenę układania parkietu , ewentualnie ma namiary na sprawdzonego parkieciarza???

 

NIE MA ZA CO DZIĘKOWAĆ :lol: KOPPI TO PROFESJONALIŚCI I NAPEWNO CO DO OSTATECZNEGO WIZERUNKU BEDZIECIE Z OKIEN ZADOWOLENI.

POLECAM SIE 8) WSZYSTKIM 8) NA PRZYSZŁOŚĆ JAK CHCECIE OKNA TO PISZCIE DO MNIE, A JAK JA BĘDĘ COŚ CHCIAŁ TO BĘDĘ PISAŁ DO WAS DRODZY FORUMOWICZE BO TYLKO W TYM TEMACIE MOGĘ WAM POMÓC :wink: :wink: :wink:

APEL-pomagajmy sobie nawzajem a bedzie ok. i taniej na tych naszych budowach. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie byłem. Widzę że sporo się buduje. To fajnie. Ja zacznę na początku maja ze względu na piniążki które dostanę z BGŻ, ten kredyt w 5 dni na który się czeka 3 tygodnie :lol:
Witaj! Gdzie konkretnie budujesz? My mamy działkę w Konradowie. Również staramy się o kredyt, ale w Millenium. Chcielibyśmy zacząć w maju. Przed nami jeszcze parę formalności. Czekamy aż decyzja o pozwoleniu na budowę będzie ostateczna( czyli podobno 2 tyg. od jej otrzymania), potem jeszcze rejestracja dziennika i zgłoszenie do nadzoru budowlanego. Niestety czuję, że to jeszcze potrwa. Może się orientujesz jak długo czeka się na zaświadczenie ze starostwa w N. Soli, że pozwolenie jest ostateczne i ile za to się płaci(potrzebne do kredytu)? I jeszcze jedno pytanie: złożyliśmy w ENEI podpisaną umowę. Podobno teraz oni ją podpiszą i odeślą. Jak długo na to czekałeś? U nas w piątek będą 2 tyg. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest problem z zakupem dachówki BRAASA. Gość który specjalizuje się w handlu dachówkami zadzwonił do mnie że może załatwić od razu BRAASA , tzw Celtycką. Nr kontaktowy do niego 505029751

Dzwoniłam ale nas interesuje dachówka romańska kasztanowa. I dowiedziałam się że nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich.

Jak czytam Nowa Sól, Konradowo, Broniszów to robi mi się ciepło pod sercem - to moje rodzinne okolice.Czasem tesknię za Nowa Solą, lubię tam wracać.

Jak czytam Wasz notki o kłopotach z materiałami to :o .Rzeczywiście brakuje teraz tych materiałów.U mnie praca wre.Są już położone tynki, teraz robią ogrzewnie, pan zaprojektował mi łazienki.

Aniu, Wieśku, Thrier u mnie zakwitły drzewa wiecie jak jest pięknie.Zapraszam do obejrzenia w realu albo w albumie. http://www.m137.fotosik.pl

Życzę wszystkim wiosennych nastrojów i optymizmu w budowaniu.

Mi ten optymizm mówi: może koniec wakcji będzie w domku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie byłem. Widzę że sporo się buduje. To fajnie. Ja zacznę na początku maja ze względu na piniążki które dostanę z BGŻ, ten kredyt w 5 dni na który się czeka 3 tygodnie :lol:
Witaj! Gdzie konkretnie budujesz? My mamy działkę w Konradowie. Również staramy się o kredyt, ale w Millenium. Chcielibyśmy zacząć w maju. Przed nami jeszcze parę formalności. Czekamy aż decyzja o pozwoleniu na budowę będzie ostateczna( czyli podobno 2 tyg. od jej otrzymania), potem jeszcze rejestracja dziennika i zgłoszenie do nadzoru budowlanego. Niestety czuję, że to jeszcze potrwa. Może się orientujesz jak długo czeka się na zaświadczenie ze starostwa w N. Soli, że pozwolenie jest ostateczne i ile za to się płaci(potrzebne do kredytu)? I jeszcze jedno pytanie: złożyliśmy w ENEI podpisaną umowę. Podobno teraz oni ją podpiszą i odeślą. Jak długo na to czekałeś? U nas w piątek będą 2 tyg. Pozdrawiam!

 

Zaświadczenie w starostwie kosztuje 17zł ktore musisz wplacic w Urzedzie Miasta bo to oplata skarbowa. W Enei czekalem okolo 3-4 tygodni im sie jakos tak nie spieszy...Warto im sie przypominac. Co do mnie to mieszkam i pracuje w Nowej Soli (pracuje w hrtowni hydrauliczno sanitarnej na Grobli wiec zapraszam do zakupow a naprawde warto to robic u mnie) budowe natomiast zaczynam w Broniszowie, urzeklo mnie to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...