Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

NO NIE MALINKA MASZ UMNIE ZNOWU DYM WLASNIE LICZYLEM KIEDY BEDZIE NOWA STRONA I WYCHODZIŁO ZE ZARAZ ja niewiem co Tobie zrobie chowaj sie lepiej odemnie :lol: :lol: znów byłaś pierwsza no no no

Pozdrawiam :wink:

a tak na marginesie kobiety puszczam przodem wiec dlatego jesteś pierwsza :p pa udanej nocy życze jest godzina koło 22:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

NO NIE MALINKA MASZ UMNIE ZNOWU DYM WLASNIE LICZYLEM KIEDY BEDZIE NOWA STRONA I WYCHODZIŁO ZE ZARAZ ja niewiem co Tobie zrobie chowaj sie lepiej odemnie :lol: :lol: znów byłaś pierwsza no no no

Pozdrawiam :wink:

a tak na marginesie kobiety puszczam przodem wiec dlatego jesteś pierwsza :p pa udanej nocy życze jest godzina koło 22:50

 

:oops: :oops: :oops: :wink:

 

Miłej nocki życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka-właśnie białe podobają mi się najbardziej 8) i w dodatku ze szprosami więc ...nie będzie to drewno.Za to podłogi będe miała z modrzewia,piękny herbaciany kolor :o

HERBACIANY kolor <hmmm> co to za kolor :D wiem co rozleje herbate i bede wiedizął pozdrawiam ANITE widze że nie tylko ja i malinka tu klikamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka:

jezeli masz garaz w bryle budynku to przy zakupie bramy zwroc uwag na jej grubosc. Wazna jest grubosc warswy ocieplenia. Standardowo oferowane bramy segmentowe maja 2cm i 4cm.

Ari:

kto ci powiedzial ze wisniowski jest glosniejszy i czesciej sie sypie niz horman chyba to byl montarzysta albo sprzedawca hormana. No chyba ze to sam przetestowales to chyle czola. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka,Ari-pomysł z podłogą jest że tak powiem "nowatorski" :wink: W tartaku w którym robią mi więźbę ,zamówiłam też deski podłogowe modrzewiowe (suszone oczywiście).Znalazłam pod Gorzowem tartak który mi te deski 4-stronnie ostruga i zrobi na pióro-wpust,a ja je potem ułożę na legarach.A kolor..hmmm,no jest taki jak średnioparzona herbatka,wykonanej takiej podłogi jeszcze nie widziałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka dzięki za stronkę. Wysłałam meila do firmy z prośbą o wycene potrzebnych mi okien niestety do dziś nie dostałam odpowiedzi. Czyżby za mało okien zamówiłam?, czy taką skrzynkę maja zawalona :o

Czy może ktoś z was się orientowała jakie ceny w okolicach maja okna dachowe?

 

Kasiu radziłabym raczej poprosić o wycenę dealera. Oni dają rabaty. Jak chcesz to dam Ci namiary. Kupowałam w firmie MARPOL. Podejrzewam, że jak będziesz chciała to nawet do Ciebie przyjadą. Im też zależy na kliencie. Zresztą taką podstawową wycenę to zrobią ci na miejscu od ręki. Niestety nie znam cen okien dachowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam FRANCUZA i wszystkich

Jesli chodzi o bramy to słyszałem tylko opinie od gościa co mi montowała że kiedyś montował brame wisniewskiego noi nie był zadowolony wsumie mu to było wsio ryba co montuje ale zachwalał silnik bo powiedział że niedawno montował do wiekszej bramy inny naped noi powiedział mi że długo nie pociągnie tamten, a ten jest OK. Wiec z własnego doświadczenia zabardzo nie moge powiedzieć czy ta czy inna jest lepsza widziałem na targach chyba sześciu producentów bram i przy okazji wiśniewskiego też ale najbardziej mi sie podobałą brama przesuwana na bok nie Hormana ale tamta jest bardzo droga.

WALDON zgadza sie że grubość bramy jest ważna czyli chodzi o ocieplenie jej ale pod warunkiem że garaż jest ogrzewany ciekawe czy są garaże nie ogrzewane w bryle budynku:)

RAPORT z budowy 10 litrów farby już wymalowane dziś ruszły prace z malowaniem sufit pomalowałem dwa razy i gdzie niegdzie jeszcze wychodzą plamy niechce wszedzie pokryć farba na regipsach OK jesli chodzi o dwa sklepy co patrzyłęm z farbami to na jeziorowej w Świebodzinie a rynkiem tam gdzie mieszają farby koło pandy jest różnica 20 zł na 10 litrach noi jeszcze rabacik dostane na Jeziorowej ale mały ale i tak tam taniej.

Dobra to na tyle pozdrawiam udanych dni wolnych życze ale pewnie sobota nie bedzie wolna co nie :) tylko na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kasiu ja mam okna fakro. Na cztery sztuki jedno tylko ciązko sie otwiera niewiem dlaczego tylko ja już mam chyba z 3 lata może wieżba dachowa sie troche skreciła przez te lata i bardziej ciasno chodzi okno, w łazience mam oczywiście białe a w pokojach tylko lakierowane a pozatym okna OK.

Malinka wczoraj byłem w gorzowie tzn przejeżdzałem przez niego fajny macie sklep koło salonu TOYOTY żelazniak czy co ś w tym stylu niestety nie zajechałem to jest jak sie jedzie do Gdańska czy Gdyni chyba wiesz a najlepsze miałem zamiar w drodze powrotnej zajechać do Castoramy noi kicha przyjechałęm o 19 a otej zamykają :( bleeee wiec sobie nic nie pozwiedzałem ale w Zielonej bedzie lub jest Castorama wiec bede miał bliżej.

Ciekawe co słychać u znajomej MYCHY dawno jej tu nie było HALO MYCHA co na budowie

Pozdrawiam wszystkich

PS dziś sie rozliczyliśmy za tynki i gipsowanie ale kasy poszło że szok tyle co kiedyś kosztowało nas wymurowanie jednego pietra robocizny tak mi sie zdaje SZOK ale metrów sie nie oszuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...