Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

R>H ZLITUJ SIĘ :lol: :lol: :lol: ZMNIEJSZ ZDJĘCIE W AVATARZE!!!!! :wink: :wink: BO STRASZNIE STRONA ROZCIĄGNIĘTA :o :o .

 

 

Jest malutka iskierka nadziei , że dostaniemy kredyt hipoteczny w GE money bank, o ile nam zaliczą do przychodu styczeń , luty, marzec :roll: .

 

Proszę trzymajcie kciuki :wink: :D .

 

A na naszej działeczce bo jeziorku nie ma śladu :p .

 

pozdrawiam sedrecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiesiek a ta Twoja Wierzba już rośnie, czy na razie kupujesz materiały?

Na jakie okna dachowe się zdecydowałeś? (to tak z babskiej ciekawości)

 

My dziś byliśmy w Koppi i mam wrażenie, po godzinie rozmowy Pan Marcin miał mnie dość :-) Jeśli coś będzie narzekał, ze przysyłasz marudnych klientów, to z góry przepraszam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R>H ZLITUJ SIĘ :lol: :lol: :lol: ZMNIEJSZ ZDJĘCIE W AVATARZE!!!!! :wink: :wink: BO STRASZNIE STRONA ROZCIĄGNIĘTA :o :o .

 

 

Jest malutka iskierka nadziei , że dostaniemy kredyt hipoteczny w GE money bank, o ile nam zaliczą do przychodu styczeń , luty, marzec :roll: .

 

Proszę trzymajcie kciuki :wink: :D .

 

A na naszej działeczce bo jeziorku nie ma śladu :p .

 

pozdrawiam sedrecznie

Świetnie rozumiem co czujesz. Ja prawdopodobnie jutro dowiem się czy dostaniemy kredyt czy nie( z Millenium). Mam nadzieję, że wszystko będzie o.k., bo nie mam siły od nowa zaczynać tej bieganiny.Pozdrawiam wszystkich!

 

Wiochman! Dzięki za odpowiedź. Jutro jadę do starostwa w Soli. Życzcie mi powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesiek2 ja również zastanawiam się czy prace budowlane idą u ciebie w tak zawrotnym tempie , czy też gromadzisz materiały ?

 

mycha.:)trzymam piąstki za otrzymanie kredyciku :D

A tak swoją drogą to po co pani z banku wyciąg z karty kredytowej?

 

Kasia 1 za Twój kredycik również trzymam kciuki :D

 

Jak tak czytam o Waszych zmaganiach z bankami to jestem lekko zaniepokojona . Tyle jest teraz ofert kredytów hipotecznych na rynku , że nie powinno być problemów.

Z drugiej zaś strony może już teraz należy zadbać o kredyt , skoro tyle czasu to trwa ? My co prawda planowaliśmy zrobić czyli wybudować tyle na ile nas stać , a później zaciągnąć kredyt . Ale teraz to sama już nie wiem ??????????

Może mi coś podpowiecie ?

 

Alkman posłałam wiadomość na priv :D

 

Pozdrawiam Wszystkich budujących i oczekujących na pierwsze prace budowlane tak jak my również !!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesiek2 ja również zastanawiam się czy prace budowlane idą u ciebie w tak zawrotnym tempie , czy też gromadzisz materiały ?

 

mycha.:)trzymam piąstki za otrzymanie kredyciku :D

A tak swoją drogą to po co pani z banku wyciąg z karty kredytowej?

 

Kasia 1 za Twój kredycik również trzymam kciuki :D

 

Jak tak czytam o Waszych zmaganiach z bankami to jestem lekko zaniepokojona . Tyle jest teraz ofert kredytów hipotecznych na rynku , że nie powinno być problemów.

Z drugiej zaś strony może już teraz należy zadbać o kredyt , skoro tyle czasu to trwa ? My co prawda planowaliśmy zrobić czyli wybudować tyle na ile nas stać , a później zaciągnąć kredyt . Ale teraz to sama już nie wiem ??????????

Może mi coś podpowiecie ?

 

Alkman posłałam wiadomość na priv :D

 

Pozdrawiam Wszystkich budujących i oczekujących na pierwsze prace budowlane tak jak my również !!!! :D

No cóż! Nie chciałabym nikogo załamywać, ale kredyty łatwo dostaje się tylko w reklamach. Ciągle jest przy nich dużo formalności, papierków i warunków, które trzeba spełnić. Czasem mam wrażenie, że bez problemów mogą je dostać tylko ludzie, którzy są na tyle dobrze sytuowani, że ich nie potrzebują. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesiek2 ja również zastanawiam się czy prace budowlane idą u ciebie w tak zawrotnym tempie , czy też gromadzisz materiały ?

 

mycha.:)trzymam piąstki za otrzymanie kredyciku :D

A tak swoją drogą to po co pani z banku wyciąg z karty kredytowej?

 

Bo musimy też dostarczyć za ostatnie 3 mce wyciągi z rachunku ROR i kart kredytowych, które musieliśmy szybko spłacić :-? .

 

To fakt dużo ofert jest w bankach, ale tak jak pisze Kasia trzeba dobrze zarabiać.

A niestety nasza księgowa wprowadziła nas w błąd i mieliśmy mały przychód za 2006 rok :evil: .

Pozdrawiam :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem pierwszy kredyt po 7 miesiacach dzialalnosci troche ponad 350 i drugi po 9 kolejne 130. W miedzy-czasie kilka gotowkowych po pare-paredziesiat tys. Wykazywane dochody to 4-12k pln brutto miesiecznie. Jak ktos ma problemy z kredytem to pisac na PRIV. Mam "dobre chody" w PKO BP i INVEST BANKu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tą niemiecką można zamówić czy trzeba jechać do niemiec czy mają swoich pośredników jak mają to gdzie?

 

Byłam wczoraj w firmie Dachsystem ul.Husarska (na terenie Strabagu). Mają Bendersa i przyjmują zamówienia ale nie wiem czy od ręki.

Można zadzwonić i się zapytać,

podaję telefon 095 7250999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek a ta Twoja Wierzba już rośnie, czy na razie kupujesz materiały?

Na jakie okna dachowe się zdecydowałeś? (to tak z babskiej ciekawości)

 

My dziś byliśmy w Koppi i mam wrażenie, po godzinie rozmowy Pan Marcin miał mnie dość :-) Jeśli coś będzie narzekał, ze przysyłasz marudnych klientów, to z góry przepraszam :-)

 

EEEEEEEEEE NA PEWNO CIESZYŁ SIĘ Z TWOJEJ WIZYTY :roll:

 

MOJA WIERZBA II PUSZCZA KORZENIE OD DZISIAJ KOPIĄ , JAKI TO MIŁY WIDOK.

CO DO OKIEN DACHOWYCH TO WYBRAŁEM FAKRO 118/140 W PAKIECIE RAZEM Z DACHÓWKĄ IBF KOL. CZERWONY (w nazwie ale w realu to raczej jest średni brąz) z hurtowni na żwirowej.

Jak będę na budowie to zrobię zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma problemy z kredytem to pisac na PRIV. Mam "dobre chody" w PKO BP i INVEST BANKu

 

Sunnychris szkoda że wcześniej tego nie powiedziałeś :wink: .

 

 

 

 

TAK NA MARGINESIE DODAM ŻE NA ZDJĘCIU OBOK TO NIE JESTEM JA TYLKO MÓJ PIT- BUL HA HA HA HA HA

 

:lol: :lol: :lol: :lol: dobrze że wyjaśniłeś bo byśmy żyli w ciągłej niepewności 8) :lol: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałam się i pochwalić i pożalić. Dzisiaj udało mi się złożyć zawiadomienie o rozpoczęciu prac budowlanych, więc teoretycznie moglibyśmy już za 7 dni ruszać z budową, ale niestety nadal czekamy na decyzję banku w sprawie kredytu. Decyzja miała być w czwartek, teraz mamy czekać do poniedziałku.To już za chwilę będzie 3 tyg. od złożenia wniosku.

Na dodatek ENEA po dwóch tygodniach od złożenia podpisanej przez nas umowy przysłała nam nową bo od stycznia zmieniły się przepisy(tą pierwszą dostaliśmy jeszcze w ub. roku, ale na jej podpisanie mieliśmy 2 lata -teoretycznie), ale dlaczego przy składaniu umowy nie powiedzieli, że jest nieważna? I tak ciągle: dwa kroki do przodu, jeden do tyłu. Pozdrawiam wszystkich! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...