Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ZALAŁEM DZISIAJ FUNDAMENTY :lol: :lol: :lol:

 

I ja też, i ja też!! :D :D Znaczy się zalaliśmy w tamtym tygodniu i już murarz muruje bloczki, a prąd nam podłączyli dokładnie w pierwszy dzień w którym był nam niezbędny czyli w poniedziałek. A ile płaciliscie za skrzynkę, żeby podłączyc prąd, bo ja myślałam że jak przyjadą z energetyki to od razu można korzystać a tu niespodzianka - nastepne wydatki i bralismy pierwszą lepszą skrzynkę i fachowca.

 

Odnośnie zajęcia na działce to samodzielnie nosimy bloczki i przesiewamy piasek :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja odmowna, normalnie chce mi się ryczeć, chociaż byliśmy świadomi tego że tak może być :cry: :cry: :cry: .

Zabrakło 1000zł :( .

 

A może da radę wziąc kredyt na tyle na ile macie zdolnośc kredytową, a zanim wykorzystacie ostatnią transzę to zastanie Was wiosna i nowe zarobki i złożycie wniosek o podwyższenie kredytu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieskzamy od ubiegłych wakacji, a dopiero teraz robimy polbruk 8)

(co nie znaczy, że to koniec - bo jeszcze piętro czeka na zrobienie i sporo rzeczy na dole :wink: )

 

Udało się kupić fajną kostę po baaaaardzo dobrej cenie, ale nie ukrywam, że pomogły znajomości.

 

Nie mamy natomiast humusu :cry:

 

Pilnie szukam namiarów na czarną ziemię pod trawnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia ja rozmawialam z Panem Nowakiem z Zustu. zadzwon do nich. podobno facet ma wywrotke po 70zl plus transport. moze sie bedzie oplacac.

pozdrawiam

 

Kochana z nieba mi spadasz. :D

 

Będę dzwonić zaraz!!!!!!!

 

Serdeczne buziaki

 

ps. swoją drogą Ci moi majstrowie od polbruku to fiu, fiu

ale mi fajny wzorek wymyślili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia ja rozmawialam z Panem Nowakiem z Zustu. zadzwon do nich. podobno facet ma wywrotke po 70zl plus transport. moze sie bedzie oplacac.

pozdrawiam

 

 

A ile ton ma ta wywrotka :roll: ?

 

Czy można prosic jakis namiar?

 

 

Tadam..... mamy posadzki :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Pierwsza tura posadzek zrobiona- cały parter i 1/2 piwnicy, reszta po zaszalowaniu i wylaniu schodów 8)

 

Póki co jesteśmy zadowoleni :D

 

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas jak po grudzie. Nie dość że strop źle podstemplowali i mamy ugięcie na około 3-4 cm ( na szczęście w przedsionku ale jest :-( ) to na dodatek w piątek mieli zalewać wieniec na ścianie kolankowej, bo po długim weekendzie wchodzi cieśla ale się pompa z RMC zepsuła i dopiero zaleją po długim weekendzie :-( oczywiście normalna ekipa zrobiłaby wcześniej ale moi mają "długi weekend"; niech ich szlag trafi!

Im szybciej się pożegnam z tą ekipą tym lepiej..

acha, Wiesiek, dobrze, że ci nie polecałam mojego kierbuda, bo taką fuszerkę odstawić jak z tym stropem to jest u mnie na czarnej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justynap13 ,Funia bardzo Was proszę o kontakt z Panem Noawakiem a sprawie ziemi.

Wiesiek cieszę się, że już zaczełeś pamiętam jak mnie cieszyły fundamenty, tylko się martwiłam ,że takie małe... :wink:

Aniu mamy szczęście, bo taka pogoda jest wymarzona na schnięcie podłogi.

Ja już zamówiłam kafelki do całego domu, ale frajda- wreszcie coś dla kobiety..

Pozdrawiam wekendowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

 

Therier, bardzo mi przykro, że masz kłopoty :cry: :cry: :cry:

Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i będzie dobrze :roll:

 

 

R>H, pogoda wymarzona, to fakt.Super, że masz już zamówione kafelki :D

 

My mamy wybrane na podłogi, ale jeszcze zastanawiamy się jak je ułożyć 8)

Do łazienki kafelki juz mamy wybrane 8) ale jeszcze nie zamówione.

W najblizszym czasie musimy zakupić szambo 8)

No i sąsiad zaczyna budowę i dostaniemy ziemie z wykopu, a będzie tego sporo, bo robi wykop na piwnicę. Także czeka nas łopatologia i będzie musiała popracowac fadroma :roll:

 

 

 

 

Pozdróweczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania67

Fajnie masz z tymi posadzkami jak bedę miał chwilę to zajadę popatrzeć i nacieszyć oko.

 

Thrier

Mój kierbudek jest spoko, grzeczny, stanowczy i mieszka po sasiedzku.

Jak planujesz podwiesić sufit to pokryjesz może tą falę bo samym tynkiem będzie ciężko-ale nie stresuj się bo jeszcze wiele przed tobą :roll: :wink: :wink: :wink:

 

R>H

Co do tych fundamentów to masz rację wydaja sie małe ale mierzyłem trzy razy i sie zgadza. Gdyby nie ten długi wolny tydzień to od pn robiliby stan "o" a tek dopiero za tydzień.

 

Dzisiaj na swojej działce zobaczyłem zająca, wcześniej widziałem pasące się sarny-chyba otworzę zoo.

 

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WYPOCZYNKU PRZEZ TEN TYDZIEŃ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

chciałam się przyłączyć, bo buduję w Dąbroszynie koło Kostrzyna już od lipca zeszłego roku

nie wiem, jak to się stało, że nie zauważyłam grupy lubuskiej do tej pory na forum, ale spieszę aby nadrobić braki :lol:

Mam przy okazji małe pytanko odnośnie dobrego acz niedrogiego parkieciarza w okolicach. Słyszałam o jakimś panu z Witnicy, ale nie mam namiarów.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...