Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

dziekuje za info... ale nie takiego auta szukamy.... idziemy w kierunku sportowo-rodzinnym :

- subaru impreza

- alfa romeo 156

- audi a4 turbo

 

tylko te 3 opcje wchodza w gre.... jak ktos ma na sprzedaz to zapraszam na priv

 

nie szkodzi, powodzenia w szukaniu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Asiu witam Cię. Jestem pod urokiem Twojego domu i pomysłu. Napisz jak zrodził się taki pomysł, nie budowa od zera ale adaptacja.

Justyna dzięki za odpowiedź przekazałam mężowi będzie działał.

 

 

 

http://www.m137.fotosik.pl

 

Dzięki za miłe słowa, ja po prostu nie bardzo lubię nowe rzeczy ... A jak kiedyś przebywałam przez dłuższy czas w Wlk. Brytanii, to zafascynowało mnie mieszkanie w stodołach. Potem udało mi się znaleźć miejsce z budynkiem gospodarczym i od zeszłego lipca buduję !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POmysł Asi faktycznie świetny,

fajne okna i łuki na suficie :)

 

No i ja nie jestem obiektywna, bo też mam skarba Hanię :wink:

 

 

Polbruk "układa się" świetnie tylko na razie roboty mi na trochę staną, bo ciągle szukam humusu

 

ratujcie Kochani

 

Dzięki, cieszę się, że dom sie podoba :oops:

A propos Hani, właśnie mi się rozchorowała, stąd moja czasowa nieobecność na forum. Katar idzie strumieniem ... :cry:

 

A skąd masz pobruk ? Daj znać na priva o pochodzeniu i cenie, pls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz bedziecie konkretnie chodzic po bankach to daj znac... mysle ze bede mogl ci wiecej pomoc :wink: daj namiar na sasiada i powiedz czy moge sie na Ciebie powolac... wyslij mi wszystko na PRIV

Mąż mówi że ten sąsiad to tak sporadycznie tylko ściąga jakieś samochody i sprzedaje a czy tak na zamówienie by jakiś ściągnął to nie wiem teraz ma jakiś jeden do sprzedania ale nie z tych co cię interesują. Najlepiej to jechać na giełdę do Poznania a jak tam nic się nie znajdzie to w powrotnej drodze do Gniezna a tam to jest komis na komisie i sami handlarze i bardzo duży wybór my tam kupiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni.

A co do banków to dziękuję, ale nasza branża jest mocno powiązana z bankami i juz tam mąż się do nich sam uśmiechnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia jak wcześniej pisałam ziemie oferuje żwirownia Stężyca w Dzierżowie tel.602 723 142, lub 95/7511691.

 

Słuchajcie ile płaciliscie za transport piasku do fundamentów z za- i wyładunkiem???????????????

 

Wiesiek2 jesteś na zblizonym etapie do naszego - zamawiałałeś już piasek??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia jak wcześniej pisałam ziemie oferuje żwirownia Stężyca w Dzierżowie tel.602 723 142, lub 95/7511691.

 

Słuchajcie ile płaciliscie za transport piasku do fundamentów z za- i wyładunkiem???????????????

 

Wiesiek2 jesteś na zblizonym etapie do naszego - zamawiałałeś już piasek??????

 

Nie mam pojęcia załatwiał piasek wykonawca robót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia jak wcześniej pisałam ziemie oferuje żwirownia Stężyca w Dzierżowie tel.602 723 142, lub 95/7511691.

 

Słuchajcie ile płaciliscie za transport piasku do fundamentów z za- i wyładunkiem???????????????

 

Wiesiek2 jesteś na zblizonym etapie do naszego - zamawiałałeś już piasek??????

 

dziękuję serdecznie :D

mam nadzieję, że jutro już załatwie w końcu ten temat i że w nadchodzącym tygodniu temat ziemi pod trawnik będzie zamknięty :-?

 

Ps. swoją drogą - koszty tego wszytskiego są horrendalne :evil: :evil: :evil:

Ps. 2 . czy wiecie kiedy będą targi ogrodnicze w Gliśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D po dłuższej nieobecności !!!

 

O kurcze jak ja zazdroszczę wszystkim budującym :wink:

 

My już nie możemy się doczekać , kiedy zacznie się coś dziać na naszej działce .

Od 2 tygodni wniosek o pozwolenie na budowę jest juz w Starostwie , ale dowiadywać mamy się dopiero za 4 tygodnie :o .

Mieliśmy nadzieję , że jeszcze w maju ruszymy z budową . A tu ............. pech czy jakieś inne cholerstwo :evil:

 

 

asia.malczewska domek piekny :D

Podziwiam i jestem pod wrażeniem zapału do odnawiania i przerabiania stodoły .

My mieszkamy w starym domu i już nie mogę się doczekać nowego ........... pachnącego świeżością . Uwielbiam wszystko co nowe :wink:

 

Funia napisz proszę co warto kupić na tych targach . Ja nigdy nie byłam , a może warto ?

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałem wszystkich budujących i piszących powitać :D

 

Ja jestem dopiero na samym początku drogi... Po intensywnych rozmowach z żoną (ale szczerze powiem że niezbyt długich) postanowiliśmy, że chcemy urzeczywistnić nasze marzenia o własnym domu. Nasze mieszkanie, a w zasadzie blok w którym mieszkamy przestały nam się już podobać, a zwłaszcza "szemrane" towarzystwo jakie się kręci po korytarzach. Dość mamy już lumpów śpiących na klatce, notorycznie dewastowanych wind i innych tego typu "kwiatków".

 

Do samej budowy jeszcze daleko, dopiero szukam działki na której miałby nasz domek stanąć. I tutaj liczę na jakąś małą podpowiedź z waszej strony. Szukaliście działki przez pośredników, czy może wzięliście to na własne barki? A może macie kogoś znajomego kto ma działkę do sprzedania? Tak sobie myślę że działka ok. 15arów spokojnie mi wystarczy. Lokalizacja w Kłodawie lub Chwalęcicach raczei odpada ze względu na ceny działek - 10tys. za ar to dla mnie stanowczo za dużo.

 

Jakiś czas temu natrafiłem na ofertę działek z os. Poznańskiego, a w zasadzie z Deszczna - na sprzedaż było ok. 120 działek budowalnych - część cały czas jest na sprzedaż. Czy cena 2,8tys za ar jest jak dla was niska czy wysoka?

 

Będę wdzięczny za każdą wskazówkę. Z tego co przeglądałem wsześniejsze posty prawie wszysycy jesteście już na etapie budowy więc kupno działki macie już dawno za sobą. Macie więc bogaty bagaż doświadczeń w tym temacie.

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałem wszystkich budujących i piszących powitać :D

 

Ja jestem dopiero na samym początku drogi... Po intensywnych rozmowach z żoną (ale szczerze powiem że niezbyt długich) postanowiliśmy, że chcemy urzeczywistnić nasze marzenia o własnym domu. Nasze mieszkanie, a w zasadzie blok w którym mieszkamy przestały nam się już podobać, a zwłaszcza "szemrane" towarzystwo jakie się kręci po korytarzach. Dość mamy już lumpów śpiących na klatce, notorycznie dewastowanych wind i innych tego typu "kwiatków".

 

Do samej budowy jeszcze daleko, dopiero szukam działki na której miałby nasz domek stanąć. I tutaj liczę na jakąś małą podpowiedź z waszej strony. Szukaliście działki przez pośredników, czy może wzięliście to na własne barki? A może macie kogoś znajomego kto ma działkę do sprzedania? Tak sobie myślę że działka ok. 15arów spokojnie mi wystarczy. Lokalizacja w Kłodawie lub Chwalęcicach raczei odpada ze względu na ceny działek - 10tys. za ar to dla mnie stanowczo za dużo.

 

Jakiś czas temu natrafiłem na ofertę działek z os. Poznańskiego, a w zasadzie z Deszczna - na sprzedaż było ok. 120 działek budowalnych - część cały czas jest na sprzedaż. Czy cena 2,8tys za ar jest jak dla was niska czy wysoka?

 

Będę wdzięczny za każdą wskazówkę. Z tego co przeglądałem wsześniejsze posty prawie wszysycy jesteście już na etapie budowy więc kupno działki macie już dawno za sobą. Macie więc bogaty bagaż doświadczeń w tym temacie.

 

pozdrawiam :D

 

Witam :-) z tego co mi sie o uszy obilo to sa dzialki na sprzedaz kolo mnie - Bogdaniec.... a moze jestescie zainteresowani kupnem domu w stanie surowym zamknietym.... brat czlowieka od ktorego kupilem dom chce sprzedac budowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-) z tego co mi sie o uszy obilo to sa dzialki na sprzedaz kolo mnie - Bogdaniec.... a moze jestescie zainteresowani kupnem domu w stanie surowym zamknietym.... brat czlowieka od ktorego kupilem dom chce sprzedac budowe....

 

Co do kupna już postawionego domu to nie jestem raczej zainteresowany... A co do działek to powiem szczerze że nie jestem jakoś przekonany do budowy w tamtym rejonie. Sam nie wiem czemu - może dlatego że przez Bogdaniec czy np. Łupowo przebiega droga w kierunku na Kostrzyn z dość dużym natężeniem ruchu. A czy te działki są w pobliżu głównej drogi? Nie orientujesz się może jak wygląda cena za ar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam jakies 300m od od glownej drogi na polnoc... dziela mnie 3 rzedy domow i wogole nie slysze zadnego ruchu.... :D slyszalem ze 3k za ar. Jesli chcesz moge podejsc do gminy i zapytac....

 

aaa, czyli to gmina sprzedaje? A jak w Bogdańcu jest np. z kanalizą, bo nie jestem zorientowany, trzeba będzie budować szambo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak gmina... jakis przetarg chyba byl i wszystkiego nie sprzedali... nie wiem dokladnie bo mnie to nie interesowalo. Kanaliza jest, telefon jest, internet tez, nowa szkola za 5.5 mln zl :-), duzo lasow ( ja mam 200m od domu )

W tym roku maja tez zrobic czesc drog bo u mnie pod domem jest piaszczysta i troche bloto zima bylo..... Przyjedz kiedys jak chcesz to zobaczysz okolice.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-05 odbędą się targi ogrodnicze w Zieleńcu - wiadomość dla tych którzy nie wiedzieli.

 

Do Glisna też się wybiorę , może będą mieli coś innego niż w Zieleńcu :D

 

W Castoramie były lampy solarne po 5,60 zł za szt. W trzy dni sprzedali 2500szt. :) Załapałem się na pare sztuk -ŚWIECĄ :D :D

Następna dostawa 15-05.

 

Mury ze ścianami działowymi już stoją . Od wtorku startuję z więźbą .

 

P.S.

Ja też intensywnie szukam humusu . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak gmina... jakis przetarg chyba byl i wszystkiego nie sprzedali... nie wiem dokladnie bo mnie to nie interesowalo. Kanaliza jest, telefon jest, internet tez, nowa szkola za 5.5 mln zl :-), duzo lasow ( ja mam 200m od domu )

W tym roku maja tez zrobic czesc drog bo u mnie pod domem jest piaszczysta i troche bloto zima bylo..... Przyjedz kiedys jak chcesz to zobaczysz okolice.... :wink:

 

hmm, brzmi to wszystko coraz lepiej, może niepotrzebnie skreślałem ten kierunek jako miejsce na budowę. A jak długo jedziesz w godzinach szczytu do centrum? zarówno ja jak i żona pracujemy w Gorzowie, więc sam rozumiesz :)

 

chyba któregoś dnia przejadę się zobaczyć jak te działki wyglądają... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...