Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie, budujemy dom w okolicach Zielonej Góry :D

 

Może ktoś potrzebuje komin 14 fi firmy schidel 10m wysokośc po złożeniu. Komin jest ze wszystkimi pustakami i wkładem ceramicznym oraz ociepleniem, cały komplet. Chcemy go odsprzedać bo postawiliśmy jednak komin większej średnicy do palenia paliwem stałym.

Komin był kupiony w listopadzie więc cena też będzie atrakcyjna jak na te szalejące ceny w chwili obecnej (cena jak na fakturze, nie chcemy zarobić tylko się go pozbyć ponieważ stoi koło garażu bezczynie, a many są potrzebne :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich.

Z przyjemnością czytam te Wasze wątki o działkach.Wielu moich znajomych szuka działek, ale działek jest bardzo mało a ceny raczej wysokie.

Cieszę się, ze mamy to już za sobą, bo i ceny działek i ceny materiałów wzrosły strasznie.Cieszy mnie, że do centrum mam 4 km, chociaż działka miała i wady( bardzo wąska i słup)

Aniu M dzięki za odpowiedź.Czy dom będzie w środku w starym stylu?

Ja mam "stary" fajny kredens, który chcę zabrać. http://www.m137.fotosik.pl

Potrzebuję dla znajomej kontaktu z producentami więźby, jeśli ktoś -ma będę wdzięczna.

Szczególne pozdrawienia dla tych z którymi się spotkałam, Aniu, Aniu, Wieśku co u Was słychać? Dzisiaj jestem umówiona z panią od kuchni na pomiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, budujemy dom w okolicach Zielonej Góry :D

 

Może ktoś potrzebuje komin 14 fi firmy schidel 10m wysokośc po złożeniu. Komin jest ze wszystkimi pustakami i wkładem ceramicznym oraz ociepleniem, cały komplet. Chcemy go odsprzedać bo postawiliśmy jednak komin większej średnicy do palenia paliwem stałym.

Komin był kupiony w listopadzie więc cena też będzie atrakcyjna jak na te szalejące ceny w chwili obecnej (cena jak na fakturze, nie chcemy zarobić tylko się go pozbyć ponieważ stoi koło garażu bezczynie, a many są potrzebne :cry: )

 

Zapytaj tutaj:

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1798253#1798253

 

chyba będzie bliżej. :D :D :D :D :D

 

Pozdrowienia dla wszystkich miłych lubuszan! Aniu 67, co słychać? Nie odwiedzasz mnie... :( :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jutro w końcu ma się pojawić się cieśla; wieńce już zalane, nawet szalunki już zdjęte :-) ścianki działowe rosną, luksfery powstawiane a dziś podpisaliśmy umowę na okna (Koppi górą :-) Wiesiek dzięki :-) ).

Po jednym dniu deszczu na budowie mam bagno. Tym bardziej, że rozjeżdżone toto przez ciężki sprzęt :-( a jeszcze w sobotę było wyschnięte na wiór. Ot uroki gliny :-(

Niestety pojawił się pierwszy uszczerbek na w moim zdrowiu za sprawą budowy a dokładnie gwoździa sterczącego radośnie z deski i wbitego perfidnie w moją stopę ... Anatoksyna przeciwtężcowa na wszelki wypadek gratis ...:-)

 

Czy ktoś mi może pomóc wstawić fotkę mojego domku jako emblemat? pliiiissss :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thrier, jeśli przeniesiesz fotki na wwww.fotosik.pl, to będzie łatwiej. Albumy na onecie nie wiedzieć czemu coś robią z tymi fotkami, że one bardzo się powiększają. Albo prześlij mi fotkę na maila, zmniejszę Ci ją i odeślę. Potem na fotosik i do awatara.

Mogę też przesłać Ci na maila genialną instrukcję, którą ja kiedyś dostałam od Robina2. Świetna, obrazkowa i bardzo krótka. Jak wolisz. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thrier

Mogę też przesłać Ci na maila genialną instrukcję, którą ja kiedyś dostałam od Robina2. Świetna, obrazkowa i bardzo krótka. Jak wolisz. :D :D :D

 

 

Baaaardzo poproszę :-) jak nie dam rady z instrukcją będę prosić o dalszą pomoc ;-)

 

Ja tylko podasz na priva adres mailowy... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :D :D :D :D

 

 

R>H mój domek będzie w środku w nowym stylu 8)

Jestem na tym samym etapie co Ty, tzn szukam ładnych mebli kuchennych. A u mnie.....kafle wybrane, parapety wewnętrzne zamówione. W najbliższym czasie rozpoczniemy malowanie i mąż będzie kładł kafle 8) Aha mamy już schody z piwnicy na parter i niebawem szalowanie następnego poziomu. Tak więc czeka nas huk roboty :lol:

R>H, gdzie robisz wycenę mebli kuchennych :roll:

 

Kredens śliczny 8) :D

 

Nie wiem jak Wy , ale ja powtórzyłabym nasze spotkanie 8) 8) 8)

Co Wy na to :roll:

 

 

Dompodsosnami, byłam u Ciebie :wink:

 

 

Pozdrawiam serdecznie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowanie polecam Ulim :wink: i ewentualnie Łagodzin.

Blisko, ładnie i zdecydowanie taniej

(no i ta woda stojąca na podwórku to totalna ściema) :D

 

Ulim biorę bardzo mocno pod uwagę - okolica ładna, cisza spokój, las niedaleko. Byłoby fajnie tam zamieszkać... A co do "zdecydowanie taniej" to jakoś się z tym nie zgodzę - oferty jakie napotkałem to 42-48zl/m2

 

my mamy dom po drugiej stronie drogi - w lagodzinie. w zeszlym roku za 12 arow kobieta chciala 25 000 pln, ale zdecydowalismy sie na zakup domu od dewelopera, ktory buduje w lagodzinie - tu cena dzisiejsza (z tego, co sie orientuje), to ok. 2600 pln za metr domu w stanei surowym zamknietym (dachowka cementowa,okna,ocieplenie) wraz z dzialka ok. 11 arow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu meble zamawiam w brw.Byli sąsiedzi tam kupili i są zadowoleni z mebli i usługi - montowania.Ekipa nawet po sobie posprzątała.Daliśmy do wyceny także w Panoramie ale jest o 2 tyś drożej.Fakt jest taki że mebli w kuchni mamy malutko.Aniu spotkanie warto powtórzyć, sporo ludzi ostatnio przybyło....

Jeszcze raz prosze o namiary na więźbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie mebli kuchennych - moge polecic pana leszka z klodawy. ma pracownie, w ktorej mozna zobaczyc przykladowa aranzacje kuchni, widzialam kilka kuchni przez niego wykonanych solidne, ladne, stosunkowo niedrogie.

robilismy wycene naszego projektu w studiu mebli kuchennych na maczka (naprzeciwko panoramy) i w klodawie. w studiu cena 11 000, w klodawie 7000 (takie same cargo, szuflady, kosze obrotowe, tak samo mdf)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moze mi ktos z Was polecic firme (ew. "pana czesia"), ktora wykona TANIO I SOLIDNIE :) :

- polbruk/kostke granitowa/ cos innego twardego - w sumie jakies 40 - 50 metrow kwadratowych. idzie mi o usluge kompleksowa - czyli zrobia wszystko, co potrzeba i njalepiej przywioza sami piach, jakis cement czy wszystko inne,co im bedzie potrzebne

- ogrodzenie - tu wersja mocno ekonomiczna - metalowe slupki i siatka. w sumie okolo 130 m.b.

sprawa bardzo pilna - wprowadzamy sie za miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makary: nie wiem czy tanio, kostkę układają m.in. ludzie z firmy ogrodniczej przy Kasprzaka. (co do solidności - chodze po swojej ścieżce 5 miesięcy i nie widzę niedoróbek, ani wad ukrytych, zobaczymy jak będzie dalej).

 

Funiu: pochwal sie gdzie dostałaś taką ziemię - ta wiedza może się przydać.

 

Do wszystkich - zaczynam casting na stolarza - do wykonania dwie szafy wnękowe i wyposażenie pokoju do pracy-biblioteczki. Znacie może jakiegoś pasjonata, z dobrą ręką i okiem? Stolarza - artystę? :-)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie mebli kuchennych - moge polecic pana leszka z klodawy. ma pracownie, w ktorej mozna zobaczyc przykladowa aranzacje kuchni, widzialam kilka kuchni przez niego wykonanych solidne, ladne, stosunkowo niedrogie.

robilismy wycene naszego projektu w studiu mebli kuchennych na maczka (naprzeciwko panoramy) i w klodawie. w studiu cena 11 000, w klodawie 7000 (takie same cargo, szuflady, kosze obrotowe, tak samo mdf)

 

informacja dla poszukujących - dobra oferta jest w sklepie Pod Pegazem na oś Staszica . Sprzedają meble systemowe firmy Bog Fran . Ceny mają rewelacyjne . Co do jakości podczas użytkowania to jeszcze nie mogę się wypowiedzieć , bo u mojej znajomej dopiero je montują .

 

Mam jeszcze jedną prośbę ....... Poszukuję jakiejś budy lub garażu " blaszaka" do kupienia !!!!!! Pilne !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moze mi ktos z Was polecic firme (ew. "pana czesia"), ktora wykona TANIO I SOLIDNIE :) :

- polbruk/kostke granitowa/ cos innego twardego - w sumie jakies 40 - 50 metrow kwadratowych. idzie mi o usluge kompleksowa - czyli zrobia wszystko, co potrzeba i njalepiej przywioza sami piach, jakis cement czy wszystko inne,co im bedzie potrzebne

- ogrodzenie - tu wersja mocno ekonomiczna - metalowe slupki i siatka. w sumie okolo 130 m.b.

sprawa bardzo pilna - wprowadzamy sie za miesiac.

 

na priv wysyłam namiary na Panów, którzy teraz u mnie robią i mam nadizeję, za kilka dni skończą

na razie jestem z efektów zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...