Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Makary: nie wiem czy tanio, kostkę układają m.in. ludzie z firmy ogrodniczej przy Kasprzaka. (co do solidności - chodze po swojej ścieżce 5 miesięcy i nie widzę niedoróbek, ani wad ukrytych, zobaczymy jak będzie dalej).

 

Funiu: pochwal sie gdzie dostałaś taką ziemię - ta wiedza może się przydać.

 

Do wszystkich - zaczynam casting na stolarza - do wykonania dwie szafy wnękowe i wyposażenie pokoju do pracy-biblioteczki. Znacie może jakiegoś pasjonata, z dobrą ręką i okiem? Stolarza - artystę? :-)

 

Pozdrawiam.

 

co do ziemi: od klienta (nie napiszę od któego, bo odmówił wielu osobom, żeby mi ją przywieźć :roll: ) :)

co do szafy: polecam mojego Miska - przyjedźcie kiedyś z Ewcią to sam ocenisz efekty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas jutro w końcu ma się pojawić się cieśla; :-)

Ile płaciliście cieśli mój chce 26 zł za metr dachu i nie wiem czy to nie za dużo?

na priv wysyłam namiary na Panów, którzy teraz u mnie robią i mam nadizeję, za kilka dni skończą

na razie jestem z efektów zadowolona

Czy też mogę prosić o namiary na tych panów?

w sprawie mebli kuchennych - moge polecic pana leszka z klodawy. ma pracownie, w ktorej mozna zobaczyc przykladowa aranzacje kuchni, widzialam kilka kuchni przez niego wykonanych solidne, ladne, stosunkowo niedrogie.

robilismy wycene naszego projektu w studiu mebli kuchennych na maczka (naprzeciwko panoramy) i w klodawie. w studiu cena 11 000, w klodawie 7000 (takie same cargo, szuflady, kosze obrotowe, tak samo mdf)

I o namiar na tego Pana też bym prosiła najlepiej telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie mebli kuchennych - moge polecic pana leszka z klodawy. ma pracownie, w ktorej mozna zobaczyc przykladowa aranzacje kuchni, widzialam kilka kuchni przez niego wykonanych solidne, ladne, stosunkowo niedrogie.

robilismy wycene naszego projektu w studiu mebli kuchennych na maczka (naprzeciwko panoramy) i w klodawie. w studiu cena 11 000, w klodawie 7000 (takie same cargo, szuflady, kosze obrotowe, tak samo mdf)

I o namiar na tego Pana też bym prosiła najlepiej telefon

 

numer podam tutaj, poniewaz pan sie oficjalnie reklamuje (w piekarni na hawelanskiej wisi mapa z woj. lubuskiego z malymi reklamami lokalnych firm- jest tam tez fimra wspomnianego pana leszka krzeminskiego /o ile nei przekrecilam nazwiska - sprawdz na mapie/, tel. 601542250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam jeszcze jedną prośbę ....... Poszukuję jakiejś budy lub garażu " blaszaka" do kupienia !!!!!! Pilne !!!!

 

Jakiś czas temu sprzedawali budy znad Warty na OSiRZe , ja płaciłam 610 zł, ale to był dobry miesiąc temu, nie wiem czy jeszcze mają.

 

Wielkie Dzięki !

Sprawdzę również tam !

 

Alkman napisz mi proszę jakiej wielkości jest ta buda , którą kupiłaś ?

 

sunnychris fajne to autko :D

Swego czasu mój syn miał traktor z przyczepą . Coś na zasadzie rowerka . Szalał na nim strasznie , a kiedy nauczył się dobrze pedałować to do przyczepki inne dzieciaczki zabierał :D Niekoniecznie dziewczynki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sunnychris fajne to autko :D

Swego czasu mój syn miał traktor z przyczepą . Coś na zasadzie rowerka . Szalał na nim strasznie , a kiedy nauczył się dobrze pedałować to do przyczepki inne dzieciaczki zabierał :D Niekoniecznie dziewczynki :wink:

 

Ile radosci.... autko jest zdalnie sterowane i tatus siedzi w oknie z "pilotem" i wspomina dawne czasy..... :oops: a syn biega za autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jutro w końcu ma się pojawić się cieśla; wieńce już zalane, nawet szalunki już zdjęte :-) ścianki działowe rosną, luksfery powstawiane a dziś podpisaliśmy umowę na okna (Koppi górą :-) Wiesiek dzięki :-) ).

Słszałem koleżanko że potrafisz nieżle negocjować, jestem zadowolony że i ty dołonczyłaś do naszego grona osób posiadających okna z Koppi-jak ktoś chce okna to zapraszam

 

U mnie po kilku dniach przerwy spowodowanej opadami deszczu pomału rosna fundamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :D :D :D :D

 

 

Nie wiem jak Wy , ale ja powtórzyłabym nasze spotkanie 8) 8) 8)

Co Wy na to :roll:

 

 

Pozdrawiam serdecznie :D :D :D

 

Jestem zdecydowanie za spotkaniem :-) byle nie 26.05 i nie w weekend po Bożym Ciele :-)

 

Może dla odmiany , jak by frekfencja i pogoda dopisała zorganizujemy spotkanie przy ognisku albo grilu- ot taka moja propozycja! :lol:

Ja proponował bym czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek, obawiam się, ze Pan Marcin będzie mnie długo pamiętać - nie każdy w czasie obmiaru okien wbija sobie gwóźdź w stopę :-) a co do negocjacji - w pewnym momencie chyba przegięłam :-) mam nadzieję, że to się nie odbije na dalszej współpracy :-)

 

Co do spotkania - czy ktoś na - jeszcze "bezdomnych" - na tego grilla albo ognisko przygarnie ??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...