Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Jak wiez Malinko, większość materiałów na stan surowy już kupiłam. A więć:

- BK kupiony był w Wolsztynie,

- więźba dachowa w Żelichowie

- dachówka w hurtowni na ulicy dekoracyjnej w Zielonej Górze

- płyty stropowe w PuPrB Międzyrzecz

Jak widzisz rozpiętość terenowa ogroman. Ale mój mężek zawsze wywąch gdzie najtaniej. No i betony też będę brala z miejscowej wytwórni w Międzyrzeczu z firmY BRUKBET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam i pozdrawiam Kobiety pracujące- budujące sie teraz lub w przyszłości :wink:

Widze :o że aktywnie klikają tu tylko dwie osoby :) :) wiec ta harmonie zakłuce :evil: :D teraz

 

PS. dachówke brałem ze Świebodzina a wieźbe z Toporowa tam mieli dostatecznie wielką maszyne żeby można było wykonać moje belki na dach gdzie indziej nie dało sie zrobić dowiadywałem sie w Żelechowie niewiem czy to jest ta sama wioska co Kasia wspominała ale tam nie byli w sanie zrobić tego co chciałem :wink:

 

POZDRAWIAM MIŁEGO DNIA ŻYCZY ARi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie:) no i ja sie dołaczam do grupy:) szkoda ze Nas tak mało:(

ja rozpoczynam zaraz po świetach:) mam juz siporex, lada moment przywioza silke na ściany działowe. Jutro zamawiam zbrojenie:)

Mam juz wykonawce:) teraz tylko czekac az sie zacznie kopanie pod fundamenty:) :D a kiedy sie wprowadzimy? chiało by sie w tym roku, ale planujemy moze przyszły rok:)

 

sory za chaotyczne pisanie, ale siedze w pracy :D

 

pozdrawiam:)

 

_MYCHA__świebodzinianka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta zapasem a ja nie potrafie o niczym innym mysleć jak o budowie i wszystkim co sie z nia wiąże:) jutro jestesmy umowieni z geodeta no i zgłaszamy rozpoczęcie budowy :D :D :D

Ja zamiast malować pisanki wolałabym wziąść sie za kopanie fundamentów:) NOsi mnie , oj nosi. Wezme jutro aparat i zrobie pierwsza fotke naszej działki:)

 

pozdrawiam

 

_MYCHA__niby_świąteczna_a_bardziej_budowlana 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja sie wziołem za garderobe przetestowałem klej do regipsów przyklejając trzy płyty ale bardzo dobry klej :D ale nazwy nie pamietam w nastepnym tygodniu chce skączyć opklejać regipsami garderobe a dziś robiłem stelaż pod oświetlenie i obudowywałem ten stelaż i podłączyłem lampki tylko jeszcze w nocy ich nie przetestowałem wiec niewiem czy trzy lampki pod zabudowe wystarczą na tą moją małą garderobe czy nie

 

Mycha zgarnia humus a ja tydzień temu rozciągnołem :D troche z jednej strony domu zadużo mi rozwiusł i jak łapałęm poziom to sie okazało że musze około 10 lub 15 cm zebrać

 

Pozdrawiam wszystkich ARi udanego dnia życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...