Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie już stan "0" prawie zakończony tylko trzeba w pon. wylać "chudziaka" i pierwszy etap zakończony

No, no Wiesiek, niezłe tempo !!

 

To co z tym spotkaniem? Czy ktoś z własnej woli przyjmie miano organizatora?

Może ktoś nas zaprosi na jakiegoś grilla ;-) Aniu67? R>H?

 

Jak się wybuduję to się zrewanżuję :-) :-)

 

No chyba, ze macie inne propozycje...

Jak dla mnie każdy piątek czerwca jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy mieć kuchnie z Semaru na Matejki.

Może ktoś szłyszał coś o tej firmie?

 

Wychodzi drogo bo ze spiżarką ok. 11 tys :evil: , ale w BRW wycena była podobna :-?

 

nie wiem jaka masz duza ta kuchnie... i czy 11 to ze sprzetem... bo jesli tak to tanio. My dalismy niecale 16, z czego 8600 to meble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy mieć kuchnie z Semaru na Matejki.

Może ktoś szłyszał coś o tej firmie?

 

Wychodzi drogo bo ze spiżarką ok. 11 tys :evil: , ale w BRW wycena była podobna :-?

 

semaru nie znam, cena tez nie wiem,czy jest dobra, bo zalezy, co w sobie zawiera :) ja robie u pana z klodawy - meble + sprzet zanussi wyniosa ok. 12 000. projekt taki oto: http://www.empikfoto.pl/albumy23/168684/351963/previews/9278835_0000001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba jedyne, co pozostaje, to pogodzic sie z cena... spotkalam sie juz z panami w sprawie ukladania kostki - zaczniemy chyba w okilicy lipca, teraz szukamy polbruku. znajomy nam zaoferowal polbruk z "rozbiorki" (ma ogromny plac wylozony polbrukiem nowiutenkim, niuzywanym i chce go jednak zdjac). kostke sprzeda nam po ok. 20zl metr,ale musimy sami ja wyjac no i znalezc transport... wydaje mi sie,ze chyba jednak warto za taka cene.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba jedyne, co pozostaje, to pogodzic sie z cena... spotkalam sie juz z panami w sprawie ukladania kostki - zaczniemy chyba w okilicy lipca, teraz szukamy polbruku. znajomy nam zaoferowal polbruk z "rozbiorki" (ma ogromny plac wylozony polbrukiem nowiutenkim, niuzywanym i chce go jednak zdjac). kostke sprzeda nam po ok. 20zl metr,ale musimy sami ja wyjac no i znalezc transport... wydaje mi sie,ze chyba jednak warto za taka cene.

 

Ani, a ci co mają u Ciebie robić to ci którzy robili u mnie?

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani, a ci co mają u Ciebie robić to ci którzy robili u mnie?

 

;)

 

tak jest, ci sami. zalecili jednak, abysmy najpierw ogrodzili dzialke (wstyd przyznac,ale po dzis dzien nie mamy siatki) i nawiezli ziemie. planujemy zrobic to tak do polowy lipca, wtedy wygrzebiemy ow polbruk za 1/3 ceny i umawiamy sie konkretnie z panami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących oraz marzących o budowaniu tak jak my :D

Ostatnio mało tu zaglądałam ale jakoś nie było o czym pisać .

Teraz mam nadzieję , że wszystko się ruszy .

Niebawem zaczniemy marzenia o budowaniu realizować .

Jeszcze tydzień i możemy rozpocząć prace budowlane . Zawiadomienie o rozpoczęciu budowy już złożone .

 

 

qqrq5 my również dzięki podpowiedzi Wieśka kupiliśmy kiosk od Ruchu .

Kiosk stoi już na działce .

Można powiedzieć , że jest niczego sobie . Mąż zdemontowal wszystkie regały i półki , które były wewnątrz. Dzięki czemu zrobiło się bardzo dużo miejsca .

Kolejnym malutki plusikiem jest rozprowadzona instalacja elektryczna .

Wystarczy podłączyć do prądu i cala bydka oświetlona :wink:

 

Alkman podaj proszę namiary od kogo brałaś piasek do fundamentów i ile Was to kosztowało . Dobrze wiedzieć wcześniej , bo można wybrać lepszą ofertę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

qqrq5 my również dzięki podpowiedzi Wieśka kupiliśmy kiosk od Ruchu .

Kiosk stoi już na działce .

Można powiedzieć , że jest niczego sobie . Mąż zdemontowal wszystkie regały i półki , które były wewnątrz. Dzięki czemu zrobiło się bardzo dużo miejsca .

Kolejnym malutki plusikiem jest rozprowadzona instalacja elektryczna .

Wystarczy podłączyć do prądu i cala bydka oświetlona :wink:

 

.

 

my jednak zdecydujemy sie na blaszaka albo budke drewniana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób poszukujących baraku na budowę. OSiR ma aktualnie promocję :D na swoje kontenery z rynku nad Wartą. Cena aktualna to 305zł brutto. Większość jest w stanie dobrym (do obejrzenia na Giełdzie Samochodowej na Szczecińskiej), kilka sztuk nawet ociera się o stan bardzo dobry, z czego jeden egzemplarz już nabyłem 8)

 

Axlrose1,

z jakiego one są materiału ? bo ja usilnie szukam drewnianego konteneru do przerobienia na coś w rodzaju wozu cygańskiego na letni domek dla moich dzieci. Widziałam cos takiego w angielskiej gazetce i było super: miało łóżko na podwyższeniu, stoliczek, było deskowane, pomalowane i naprawdę ładne. Do postawienia w sadzie czy na łące - można nawet latem używać do spania, jak goście nawiedzą i brak łóżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że weekend był upalny i wszyscy w Gorzowie i okolicach poszli szukać jakiegoś czystego akwenu, ale kochani spadlismy na drugą stronę grup budującyc :lol:

Żyjecie ? Jak to robicie w tym upale ??? Ja to mam chłodną stajenkę, więc wychodzę co jakiś czas, żeby się ogrzać ...

 

Chciałam sie przy okazji pochwalić, że układam podłogę na pięterku i stąd ten świetny humor ... a że przy okazji fachowcy kompetentni, mili, czyści i ... tani, to nic dziwnego, że latam jak wróbelek i ćwierkam :lol: :lol: :lol:

pozdrowionka dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Axlrose1,

z jakiego one są materiału ? bo ja usilnie szukam drewnianego konteneru do przerobienia na coś w rodzaju wozu cygańskiego na letni domek dla moich dzieci. .

 

Witam

Bardzo mi przykro, ale mój barak jest wykonany z blachy, więc się nie nada. Ale widziałem na Allegro jak ktoś z Gorzowa wystawiał takie drewniane baraki za 400zł+ transport, ale nadają się one do generalnego remontu (jeśli chcesz go przerabiać, to nie powinien być to problem). Owocnego szukania

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...