Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Witam wszystkich mam nadzieje,ze za jakis czas tez będę mogła się cieszyc razem z wami.My z mężem jestesmy dopiero na etapie podpisania umowy przedwstępnej ( mamy juz podpisaną) i załatwiania kredytu na zakup działki.Myslę,ze nam się uda.

 

Mam pytanie czy nie wiecie gdzie mozna kupic zuzel do robienia pustaków? bo mój mąż wpadł na pomysł,ze jak dojdzie juz do bydowy,to sam bedzie robił pustaki bo ceny poszalały :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

potrzebuje namiar na jakis fachowcow od dachow lub wentylacji... musze przeciagnac wentylacje z lazienki przez dach i zakonczyc to takim kominkiem/dachowka.... pomozecie mi ?

 

fachowiec na ktorego namiary dostalem od casandry wstepnie zgodzil sie to zrobic... ale musze kupic kominki, przejsciowki i inne pierdoly :-? nie byloby problemu gdybym sie na tym znal... gdzie w gorzowie moge zabrac dachowke i pojechac zeby mi to dopasowali ?? :x

 

Moze ma ktos namiar na jakiegos fachowca od wentylacji z gorzowa ?? Niedlugo odbior techniczny a moj dom wciaz nie ma wentylacji :evil:

Wzialem sie za ogrod a tu dom jeszcze nie skonczony :lol:

i jeszcze jedno :

znajomy kominiarz zrobil mi juz opinie kominiarska... "wszystkie przewody wentylacyjne dobre itp. itd" a ja ich jeszcze nie mam :wink: Przy odbiorze technicznym budynku beda to wszystko sprawdzac czy moge "nagiac pale" i zrobic to pozniej ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sunnychris - fajna studnia - wygląda na solidnie zrobioną - kto Ci robi? pytam, bo zamierzam postawić w przyszłości altanę - może Twój wykonawca robi altany?

 

Ta ze zdjecia nie jest moja... robi mi ja ten sam czlowiek ktory robil mi donice ( link do jego aukcji kilka postow wczesniej ) Niestety on zajmuje sie tylko dorbnymi pracami w drewnie i na zrobienie tej studni namawialem go kilka dni :lol: Jestem tez na etapie poszukiwania wykonawcy altany, jak znajde taniego i solidnego to dam znac bo narazie mowia mi 4000,5000 i wiecej :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

Ja także obiecuję dać znać jak coś wyszukam ciekawego w altanach i wykonawcach ale teraz nurzam się w pustakach, dachówkach itp.

Chcę mieć duuużą drewnianą altanę krytą drewnianym dachem.

[http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a422dc67ca826a12.html]http://images28.fotosik.pl/23/a422dc67ca826a12m.jpg[/url]][/img][/code]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Was :D :D :D

 

Mam pytanko- Czy za szafę 240szer/260 wys, na zamówienie - 1 950 to dobra cena :roll:

 

Pozdrawiam

 

Mysle ze tak... przyjmuje sie mniej wiecej ( to zalezy co bedzie w srodku ) przelicznik 1tys = 1m

 

 

I troche z innej beczki :

Uciekl mi kierownik budowy :evil: :evil: Pol roku temu jak kupowalem dom powiedzial ze dociagniemy wszystko do konca... a dzisiaj dzwonilem i mowi "wie pan zmienil sie inwestor i chyba zrezygnuje" no co za &*^^%^

Duzy klopot mi robi ?? Moze mi ktos polecic dobrego i taniego kierownika... i najlepiej takiego ktory sie nie rozmysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za nadaslane namiary na kierownikow.... udalo mi sie jednak "przekonac" mojego kierownika zeby nie odchodzi i na miejscu zalatwilismy sprawe. Mam wpis w dzienniku ze prace zostaly zakonczone, teren budowy posprzatany a sam budynek nadaje sie do zamieszkania itp. 8)

Jeszcze tylko elektryk na pomiar wpadnie i geodeta i smigam do starostwa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomosc dla tych co szukaja dzialki w okolicach Zar

 

Znajomy ma na sprzedaz 2 dzialki w Grabiku pod Zarami(2km do centrum), o powierzchni 10 i 9 arow.DZIALKI leza na nowopowstajacym osiedlu domkow jednorodzinnych.jest tam podajze 70 dzialek,z czego juz stoi okolo 30 domow.dzialki przylegaja do siebie,sa razem ogrodzone.media prad i woda w drodze.Kanaliza do konca 2009 a gaz rowniez ralny poniewaz niedaleko leci nitka gazu.

Zainteresowanym podesle kontakt.

Info tylko na priva

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sunnychris skoro nie musisz szukać nowego kierownika to może byś mi użyczył tych namiarów na kierowników,

Jutro jesteśmy umówieni z jednym ale dobrze by było mieć namiary na kogoś jeszcze.

Ten do którego jedziemy podobno życzy sobie 3 tys.

Czy możecie powiedzieć ile płacicie swoim kierownikom i za co?

Nie mam zielonego pojęcia o kierownikach budowy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qqrq5 ładny prąd :D

następnie trzeba chyba załatwiać jakiś prąd budowlany, co?

jakaś skrzynka budowlana?

sąsiad koło nas zapłacił chyba 400zł za założenie takiej skrzynki (w cenie skrzynka)

jutro mogę zrobić zdjęcie takiej skrzynki[/u]

 

a pewnie zrob zdjecie :)

 

a powiedzcie mi jak to jest ze zmianami w projekcie po wydaniu pozwolenia???

wymyslilismy sobie teraz, że jednak szkoda ze wywaliliśmy dwa okna na dole jedno w salonie drugie w kuchni (bylismy wczoraj na działce i sasiadka ma kuchnie w tym samym miejscu co my i ma okropna ciemnice)

 

jak to zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...