Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Witam Lubuszczan :D Ale macie jezior w okolicy, wyslalam córkę na obóz harcerski w wasze strony chyba nad jezioro Osiek. Macie też takie? :roll:

pozdrowienia z Krakowa

 

 

Majka jeziorko piękne. Moja przyczepa stała tam kilka latek (aż do czasu budowy) także spędziłam tam kilka fajnych urlopików. Mam tylko nadzieję że nie posłałaś biednego dziecka na obóz żeglarski. Byłam tam często podczas obozów i o zgrozo swojego dziecka bym tam nie posłała. Szkoda gadać. Mam nadzieję że wróci cała i zdrowa.

 

 

Witajcie lubuszanie

 

U mnie prace trwają, choć ostatnio szef ekipy stwierdził że od 01.09 idą wylać fundamenty na innej budowie a potem wrócą do mnie. Po moim trupie :evil: :evil: :evil: Awanturka była niezła. :evil:

 

bolon w Gorzowie na ul. Podmiejskiej jest firma HOLZWELT czy coś w tym stylu, wiem że robią drogą więźbę więc może to w tej technologii. Miałam kiedyś wycenę na swój domek z firmy ze środkowej Polski ale różnica w cenie była kolosalna w tym systemie więc odpuściłam.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Czy ktoś zna dobrych producentów wiązarów kratowych w Lubuskiem (najlepiej w okolicach Gorzowa)?

Z góry dzięki za info.

Gdzies w okolicach Gorzowa jest albo byl producent wiazarow wg technologi szwedzkiej. Zamiast gwozdzi na laczeniach wprasowywane sa plytki metalowe z kolcami. Ja rozmawialem z przedstawicielem (przed paroma laty) w Poznaniu. Mialem gdzies ulotke-prospekt i jak znajde dam znac.

Karol N.

Chyba znalazlem i musze przyznac, ze z tymi okolicami Gorz. Wlkp. przesadzilem :oops: chociaz jest to tylko troszeczke dalej.

 

http://www.eurotimber.com.pl/index.php

Mozesz za pomoca internetu poprosic o wycene wstepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

francuz,pustaki były ok,trzymały wymiar i w ogóle żadnych zatrzeżeń :lol: Z ekipą to był już problem,nie bardzo chcieli budować jednowarstwową ścianę, której w razie pewnych niedociągnięć murarskich nie zakryje sie już styropianem.Byli też "śmiałkowie" :wink: ,którzy mówi że to nie problem,ale jak pojechałam obrjrzeć jak zbudowali inne domy,to już wiedziałam że ich nie chcę 8) W rezultacie mury zbudował mi kuzyn z 20 letnią praktyką murarską i mimo że budował pierwszy raz z tego materiału wykonał to na medal :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a w mojej sprawie żadnych odpowiedzi KAROL !!!!! niemasz jakiś namiarów ? :)

EKIPAD DO ELEWACJI AKRYLOWEJ bo jedną mam ale niewiem czy drodzy czy nie a chcą juz od poniedziałku wchodzić.

Pozdrawiam ARi :wink:

Wal do tego z Wilkowa co prawda specjalizuja sie w posadzkach i tynkach ale elewacje tez robia. Zapytac nie zaszkodzi. Pozatym raczej nie mam namiarow w tej dziedzinie. Kiedys bylem w Gaji w Z.G. tam sprzedaja cale systemy i maja tez chyba jakies firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje o producentach. Znalazłem jeszcze kilku (najbliżej PARTNER Szczecin).

Jeżeli ktoś ma dach w takiej konstrukcji będę wdzięczny za informacje o wykonawcy, kosztach, fachowości montażu itd.

Tak faktycznie Euro Timber to jest ta firma z ktora kiedys rozmawialem i chyba masz blizej jak do Szczecina. Przegladales ich strone internetowa?

Maja tam taki bajer czyli liste z pytaniami ktora wypelniasz a otrzymasz wstepna ocene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka, dzieki za odzew :D Przynajmniej wiem, ze jeziorko faktycznie istnieje. Córka jest na obozie pod namiotami, sami je stawiali, budowali prycze. Bez prądu i bieżącej wody :roll: Wracają już w niedzielę, ciekawe, czy da się rozpoznać spod warstwy brudu. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka, Ari Jaki internet, telewizję :o Tam o sanitariaty walczyliśmy 3 lata. Postawili w tym roku ale kiedy je uruchomią to nie wiadomo. O kuchni i stołówce nie mówmy bo to atrapa. Ale jeziorko cudne. Szczególnie do żeglowania. A tak swoją drogą to byłam tam w czasie obozu więc być może widziałam tam Twoją córcie. Jaki ten świat mały. POZDRAWIAM i jestem naprawdę ciekawa wrażeń Twojej córki.

 

PS. CZY KTOŚ WIE CO SIĘ DZIEJE Z MYCHĄ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

z MychĄ niemam pojecia co sie dzieje chociaż chyba jestem najbliżej jak by co to wiem gdzie sie buduje moge kiedyś zajechać a pozatym kiedyś obiecała dać mi znać jak bedzie ulewa i bedzie można zrobić spływ kajakarski z jej górki było pare ulew a znaku mi nie dała :)

Pozdrawiam oj bedzie sie działo w nastepnym tygodniu umnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tymi rabatami to jest różnie zależy od ceny i marży ja miałem 5 % na profile ale w porównaniu z innymi hurtowniami to już bez rabatu było taniej wiec jak by co pisz konkretne ceny do konkretnych pozycji.

Teraz przerabiam kładzenie płytek na budowie w łazience fachowcy kładą jak na razie jest super więcej nie będę klikał żeby nie zapeszyć miała być opcja że płytki będą kładzione do samego sufitu ale w czasie wykonywania padła decyzja że będzie troche ponad okno tylko. Jutro kładą podłogę noi czekam na drzwi do łazienki bo bez nich nie skoczą łazienki.

Mam problem z balkonem zle został wylana podłoga powinna posadzka być o szerokość styropianu dłuższa i jest problem może trzeb będzie skuwać wylewkę przechlapane bo płytki na styropianie niezabardzo kłąść noi kicha.

Dobra to narazie tyle Trzymajcie sie Pa

ostatnio kupuje troche kabla a wiecie że kalbel trzy żyłowy jest tańszy od 2 dziwne co nie jakoś mi to wcześniej umkło uwadze pewnie dlatego bo elektryk kupował kabel na cały dom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tymi rabatami to jest różnie zależy od ceny i marży ja miałem 5 % na profile ale w porównaniu z innymi hurtowniami to już bez rabatu było taniej wiec jak by co pisz konkretne ceny do konkretnych pozycji.

Teraz przerabiam kładzenie płytek na budowie w łazience fachowcy kładą jak na razie jest super więcej nie będę klikał żeby nie zapeszyć miała być opcja że płytki będą kładzione do samego sufitu ale w czasie wykonywania padła decyzja że będzie troche ponad okno tylko. Jutro kładą podłogę noi czekam na drzwi do łazienki bo bez nich nie skoczą łazienki.

Mam problem z balkonem zle został wylana podłoga powinna posadzka być o szerokość styropianu dłuższa i jest problem może trzeb będzie skuwać wylewkę przechlapane bo płytki na styropianie niezabardzo kłąść noi kicha.

Dobra to narazie tyle Trzymajcie sie Pa

ostatnio kupuje troche kabla a wiecie że kalbel trzy żyłowy jest tańszy od 2 dziwne co nie jakoś mi to wcześniej umkło uwadze pewnie dlatego bo elektryk kupował kabel na cały dom ;)

 

Kabel 3 zylowy jest najczesciej uzywany i najczesciej kupowany. 2 zylowy to rarytas ( w instalacji raczej sie nie uzywa) a za rarytasy trzeba placic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj miałek

 

Więźbę zamówiłam w Łośnie obok Kłodawy " AGRODREW Springer i Wroński" Według opini robią dobrą więźbę, przede wszystkim trzyma wymiar. Zorientowałam się że są polecani przez wiele osób. Niestety prawdą jest to że trzeba zamawiać około 1,5 miesiąca wcześniej. Są w okolicy tacy u których można zamówić od ręki ale nie odważyłam się. Jeśli chodzi o cenę to nie odbiegają od innych. Prawdopodobnie jest jeszcze dobry tartak gdzieś w Baczynie. Jeśli będziesz potrzebował dokładnych namiarów na Łośno (jak dojechać) to mogę na priv. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...