Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

witam !

Pozdrawiam Wszystkich budujących i wypoczywających :D

 

Alkman napisz proszę , w której hurtowni usłyszałeś to magiczne słowo RABAT :o

 

My właśnie jesteśmy na etapie zasypywania fundamentów i najpóżniej w przyszłym tygodniu musimy mieć suporex na placu budowy .

Ogólnie to jestem zszokowana cenami , które oferują gorzowskie hurtownie . Jesli nic nie znajdę taniego to będziemy kupować w zachodnio-pomorskim , gdzie mimo kosztów transportu i tak się opłaca . :wink:

 

Miłego dnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U Kowalewskiego na Myśliborskiej, chociaż nie orientuję się w cenach jakie mają. Ja generalnie trzymam się jednej hurtowni i chociaż nie jest najtaniej to doszło do sytuacji, że mimo że własnie skończyła mi sie kasa z transzy (dziś była pani z banku na budowie) to hurtownia odroczyła mi płatność prawie na miesiąc na materiały, które nadal mi przywozi :oops: , ale to wyjątkowa sytuacja.

 

My dzisiaj zalewaliśmy wieniec, w nastepnym tygodniu pierwsze roboty zacznie cieśla.

 

Ostatnio jak dzwoniłam za materiałami na ścianki działowe to praktycznie mieli w każdej hurtowni więc przypuszczam, że z suporexem nie powinno byc problemów.

 

Natomiast warto obejrzeć co się kupuje zanim zdecydujesz się na najtańsze. Ja przeżyłam szok jak zobaczyłam tańsze bloczki fundamentowe, które ostatnio zamówiłam na tarasy u naszego lokalnego producenta. Na fundamenty kupowałam u Marciniaka - były droższe ale jak kupiłam te drugie to dopiero przestałam żałować, że tyle kasy wydałam u Marciniaka. Różnica w jakości ogromna, widoczna gołym okiem chociaż do znawców nie należę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkman zapewne masz rację . Nie kupuje się kota w worku .

 

Co do bloczków betonowych to się z Tobą zgodzę .

My pierwszą partię kupiliśmy w dobrej cenia , ale były odlewan w formie , a co za tym idzie niezbyt kształtne . Klejne zaś produkowane maszynowo, czyli takie jak oferuje Marciniak z jedną podstawową różnicą : cenową .

 

Gratuluję wyboru hurtowni. Widać zależy im na dobrych klientach. :wink:

Jeśli możesz to zdradź co to za hurtownia , z którą współpracujesz.

My jak do tej pory to staramy się szukać najtańszych materiałów , dlatego kupujemy w różnych miejscach .

 

Jutro wybiorę się do Kowalewskiego , zobaczymy co może nam zaoferować 8)

 

Dzięki za info !

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmar2

Jeśli chodzi o bloczki to nie miałam na mysli kształtu (choć ten też pozostawiał wiele do życzenia), ale raczej spójność - w tych drugich przeważa piasek, w niektórych miejscach mogłam palcem wyskrobywać :evil: , tak więc bardzo zawiodłam się na naszych drobnych przedsiębiorcach. Co do hurtowni to równiez nie chciałabym oficjalnie chwalić się, bo jest to trochę po znajomości :oops: , poza tym wspólpracujemy od początku budowy a ostatnio po prostu powiedziałam im wprost, że zabrakło mi kasy i mam do wyboru - albo nie wezmę materiału, albo dają na krechę. W sumie i tak musiałabym skombinować pieniądze na brakujące materiały, ale widocznie mieli w ten dzień serca zamiast kamieni 8)

 

sunnychris ja mam wrażenie że takiego momentu nie doczekam, wzbudzasz we mnie ogólną zazdrość :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam transportu dachówki będzie z 15 palet, trzeba odebrać z hurtowni, hurtownia ma swoich ale trochę chcą drogo, znalazłam jeszcze za kurs czyli 5 palet 150zł razem by wyszło 450zł, może ktoś ma namiar na jakieś większe HDSy żeby zabrać razem 15 palet z okolic Gorzowa może wyszłoby taniej niż 3 razy jeździć w tę i z powrotem.

 

Sunnychris

A jeśli chodzi o "święto chleba" to mąż był z córką i z dziadkami w sobotę i w niedzielę bawili się świetnie mi akurat wypadła praca, ale ktoś musi interesu pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sunnychris ja mam wrażenie że takiego momentu nie doczekam, wzbudzasz we mnie ogólną zazdrość :p

 

:evil: elektryk okazal sie elektrykiem bez uprawnien do odbierania budynkow :D i nie przyjeli wniosku :D chyba dostanie kare bo zmarnowal mi czas i ukradl 150 zl

 

Sunnychris

A jeśli chodzi o "święto chleba" to mąż był z córką i z dziadkami w sobotę i w niedzielę bawili się świetnie mi akurat wypadła praca, ale ktoś musi interesu pilnować.

 

Ktos musi pracowac... zeby inni mogli sie bawic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście ten weekend mam wolny (jak i co drugi dzień) i chyba wybierzemy się do tego parku dinozaurów powiem szczerze że pierwsze o nim słyszę.

 

ja tez o nim nie slyszalem a jest 5km od nas :D jakas slaba reklame maja. Pytalem o to pania w barze DINO :lol: i mowila ze sa tablice reklamowe, reklama w internecie "i wogle" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten wasz synek Panie Krzysztofie, nie boicie się że spadnie z tak wąskiego łóżka? My naszą córę daliśmy na normalne łóżko jak skończyla roczek ale na takie duże dwuosobowe więc miała bezpiecznie.

Jak się przeprowadzimy (może za rok) to może razem pójdą tam do przedszkola jest tam fajna dyrektorka kilka razy już razem imprezowaliśmy więc miejsce w przedszkolu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anaor, to lozko to taka mala atrapa :wink: ( dwa materace na kupie, ktore rozkladamy na noc i spimy wszyscy razem :oops: ) Az wstyd sie przyznac ze nie mamy swojego kata w domu... ale poki nie skonczymy gory nie bedzie sypialni i malzenskiego loza :evil: Wasza coreczka jest ciut starsza... i raczej do jednej grupy nie trafia ( a moze tu wogole nie ma podzialu ? ) a tak pozatym to jakbyscie mieli kiedys ochote to zapraszam z rodzinka na integracyjnego grila :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkman

byłam dziś u Kowalewskiego ............... na pytanie o rabat powiedział , że cena jest nienegocjowalna . Podobno już po rabacie . :o

 

sunnychris ja o święcie chleba zapomniałam . Byłam kilka razy i było fajnie .

 

Co do święta ziemniak w Jenińcu to do zeszłego roku nie miałam pojęcia , że cosik takiego odbywa się w okolicy .

Zaciągnęła mnie tam koleżanka , dzialaczka sportowa i społeczna .

Było wspaniale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od zapytania tu... bo moze ktos mial juz taki problem. Psy sasiada ( 4 owczarki kakuazkie ) zagryzly dzisiaj szczeniaka innego sasiada.. Ten od owczarkow nic sobie z tego nie robi... byly juz wczesniej takie przypadki... policja przyjezdzala... i odjezdzala. Dzisiaj te psy przeciagnely przez dziure w ogrodzeniu ( ktora same zrobily ) tego pieska do siebie i przez 15 min rozrywaly go na kawalki. Przyjechala pozniej policja, ludzie z gminy i nic. Psy nadal biegaja :evil: czy musze je otruc zeby rozwiazac problem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od zapytania tu... bo moze ktos mial juz taki problem. Psy sasiada ( 4 owczarki kakuazkie ) zagryzly dzisiaj szczeniaka innego sasiada.. Ten od owczarkow nic sobie z tego nie robi... byly juz wczesniej takie przypadki... policja przyjezdzala... i odjezdzala. Dzisiaj te psy przeciagnely przez dziure w ogrodzeniu ( ktora same zrobily ) tego pieska do siebie i przez 15 min rozrywaly go na kawalki. Przyjechala pozniej policja, ludzie z gminy i nic. Psy nadal biegaja :evil: czy musze je otruc zeby rozwiazac problem ?

 

matko jedyna a gdzie ludzie od praw zwierząt???????

 

ŚWIATOWA DEKLARACJA PRAW ZWIERZĘCIA

 

uchwalona przez UNESCO w dniu 15.10.1978 w Paryżu

Art. 3.

a/ Żadne zwierzę nie może być przedmiotem maltretowania i aktów okrucieństwa.

 

trzeba sie z kims skontaktowac zeby to wyjasnic

dowiem sie i napisze pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...