Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
@eelii nareszcie jakaś pokrewna dusza! ale tu strasznie cicho jakoś :( Ludzie, jak daleko jesteście z pracami? gdzie się budujecie?

 

Fakt, cisza w grupie lubuskiej :cry:

Witam więc Ciebie ( ja jako długoletni forumowicz) wśród nas :D :D :D

Mieszkam już od roku w swoim domku. Trochę jeszcze zostało do zrobienia i tym samym jeszcze buduję 8) swój domek :D W dalszym cięgu brak podbitki i elewacji, ale jest już kostka brukowa!!!właśnie skończyliśmy!!!

 

A jaki domek budujesz 8) :D Pochwal się 8)

 

Pozdrawiam wszystkich nowych i "starych" budujących :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdcznie - zwłaszcza nowych ( też kiedyś zaczynałam hihihihihih).

My budujemy pod Gorzowem, dzisiaj wchodzi elektryk, okna, brama wstawione :).

Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę spokojnego budowania i oby pogoda była jako tako - jak najdłużej - podobno w październiku ma padać śnieg:(

 

Pozdrawiam

 

przeprowadzka za 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz dach? jaki duzy i jak skomplikowany?40zl\m2 to cena za robocizne?

Ekpiy nie moge Ci co prawda polecic (pracownik nie ma juz wolnych termoniow) ale cene moge porownac z cena za robocizne mojego dachu

 

U nas za dach prosty dwuspadowy (dom i garaz), z dwoma lukarnami o metrazu calkowitym 200m2 zaplacimy niecale 7000zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u nas wyszlo niewiele taniej, ale jednak - 32zl\m2 po przeliczeniu na m2. U nas dach tylko troche bardziej skomplikowany - 2 lukarny, i do tego maly dach nad garazem. My jestesmy z ceny zadowoleni poniewaz widzielismy prace tego robotnika na innych dachach i nam sie podobala.

 

a mam jeszcze jedno pytanie, czy ta cena obejmowała obrobki, połozenie okien dachowych, rynien ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...