Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Witam

No włałśnie zdania są podzielone niektórzy mówią żeby zostawić i nie malować zawsze to sie zaoszczedzi prawie 1700zł na farbie ale już farba zamówiona a pozatym tez sie zastanawiałem czy ten tynk ten baranek można zostawić już tak czy nie czy koniecznie trzeba malować bo efekt już jest. Wczoraj zrobiłem prube kazałem pracownikom baranek położyc jak zostanie w garażu na ścianie i właśnie wczoraj pomalowałem pedzlem dwa kolory co sie okazało myslałem że ta farba bedzie sie bardziej świeciła ona jest matowa boi ten jasny kolorek jest faktycznie jasny może zajasny a jeszcze ten jasny miał iść na piwnice ale może go nie wystarczy wiec farba o kolorze ciemno pmaranczowym pujdzie na cały dom a ramki czyli jak to fachowcy mówią BONIE bedą na żółto sie okaże jak to bedzie :lol: jeszcze muszą dać baranek na dwuch szczytach i bedzie domeb bialutki do czasu pomalowania go. Karol umnie niejest łatwą sprawą pomalowć domek muszą gdzieniegdzie dachówki ściągać poprosty ci fachowcy to kaskaderzy :lol:

MychA jak tam dogadałaś sie z tym gościem co mi robił dach czy nie ???

Malinka pamietasz miałem nie pisać wiec nie pisze z czyn ta kawe pewnie zrobisz :lol: z ..... a tak na marginesie kawy niepije :wink: ale wielkie dzieki a tak na marginesie czekamy jeszcze w kolejce ? Bo ktos mi dał cynk ze jest beczkowus do sprzedania tzn że stoi i niszczeje ciekawe ile by ktoś chiał za niego jak nie drogo to bym kupił i do ziemi i do ziemi

AHA bym zapomniał o najważniejszym MOJE OKNA TRÓJKATNE mają już szyby sam ich nie wyciołem pojechałem do szklarza miało mnie to kosztować 10 zł ale dałem 20zł wiedziałem że mnie tylko by policzył za materiał czyli sylikon bo szybe miałem własną noi dałem wiecej bo szybko nam poszło szybe tez miałem z odzysku sam rozwalałem ramy żeby dostać sie do szyby wiec prawie w całości okna są z odzysku nawet sie zamykają

Dobra to na tyle udanego dnia życze

Pozdrawiam ARi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MychA jak tam dogadałaś sie z tym gościem co mi robił dach czy nie ???

 

 

tak dogadaliśmy sie, cena przekonała nas za robocizne, obysmy na tym się nie przejechali.

Za półtora tygodnia juz przywozimy drewno na więżbe z tartaku z Toporowa a pod koniec października wchodzi ekipa dobrze Ci znana:)

Już nie moge się doczekac, bo jak patrze na tą naszą budowe na której nic sie nie dzieje to serce ściska :cry:

 

dobrej nocy

 

_MYCHA__

 

ps. ARI a okna gdzie robiłeś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich lubuszan.Jestem tu nowy i nie wiem jak to się stałó,że nie znalazłem Was wcześniej.Jeszcze nic nie postawiłem,zaczynam na wiosne.Teraz jestem na etapie załatwiania(to takie modne słowo w polsce)zezwolenia na budowę.To dzisiaj koszmar.Gdyby nie moj architekt to pewnie już dawno wysadziłbym starostwo w powietrze :evil: Ta banda idiotów wiecznie wynajduje coś co jest do poprawki,albo czegoś brak.tak nawiasem czy ktoś z was drodzy moi może polecić mi sprawdzoną ekipę do postawienia stanu surowego?

Celowo nie piszę "dobrą" bo ponoć takich nie ma.(słowa kolegi który wywalił już 3 ekipy z budowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj toto74. Cierpliwości załatwianie spraw w urzedzie to chyba njabardziej spokojna i przyjemna część budowania :wink: Jeżeli chodzi o ekipę. Moja ekipa zrobiła mi wszystko (prawie) dobrze - no chyba że coś wyjdzie później. Niestety są nieterminowi a tym samym nie kwalifikują się do polecenia. Choć niewątpliwie kierownik jest bardzo dokładnym facetem i wydaje mi się że niewiele może spaprać. W przyszłym tygodniu wchodzi do mnie ekipa od klinkieru i oni chyba też budują. Słyszałam o nich dobre opinie i jak ich sprawdzę to podam namiary.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna licytacja

 

Tylko dzis od godziny 8:30 do jutra do godziny 8.30 rano mozna licytowac kasku muratora z podpisami calej redakcji, jak widzicie kask jest wyjatkowy, mamy tez nadzieje ze sama licytacja bedzie wyjatkowo, zapraszamy.

 

licytacja http://www.dlanikoli.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Malinka a masz kupca na niego ?? bo niewiem co z tym beczkowozem :lol: ile by chciał i czy wogule jest do sprzedarzy jak bym go niebrał to bym zawitał w twoje progi budowy w nastepnym tygodniu bo teraz mam sajgon na budowie, musze pojechać do gościa i spytać sie tylko zapomniałem nazwizka :) właściciela ale raczej tej beczki na kułkach nie łykne zawielka to jak bym tira ORLEN zakopał w ziemi :lol:

MychA ja tez brałem wieżbe w Toporowie ekipa ta co bedzie Tobie robiła narazie siedzi umnie i mojego sąsiada wsumie ekipa jest ok trzeba napewno bywać na budowie i kontrolować od czasu do czasu achówki brałem w Świebodzinie bo jednak w Zielonej było wtedy drożej noi wszystko było prawie namiejscu a jak coś było zdużo to sie oddało. A o jakie okna Tobie chodzi dachowe ? jak tak to mam Fakro nie nażekam jedno coś gożej sie otwiera ale niewiadomo z jakiej winy a reszta okien to są plastikowe noi te co zrobiłem trujkątne to drewniane ale to już jest na zamuwienie robione sam zamuwiłem i sam zrobiłem właśnie dziś rame opiankowałem tak na marginesie.

 

MALINKA nie mazałem postu chodz wtrakcie klikania dostałęm smsa od Ciebie noi rozmawialiśmy wiec post zostaje dam znać jutro Tobie co i jak noi czy bedzie mysie LUDWIKIEM czy nie :lol: <he he he>

Pozdrawiam udanego dnia życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARi masz naped hormana czy nice ?

 

naped SUPER MATIC E to jest hurmanowski pilot jeden gratis a za mały pilocik musisz dopłacić. Można w połowie brame zatrzymać to jest plus :D i oto mi chodziło

 

MychA to widze że jednak sie nie dogadałaś z ta ekipą co umnie lata po budowie bo tam jest Marcin a nie Mariusz :D ale spoko maroki mnie to nie obchodzi czy oni bedą tam czy gdzie indziej robić.

 

MALINKA byłem u gościa wsprawie beczkowozu nieszło sie znim dogadać powiedział że nie sprzeda :( pytał skąd mam takie informacje ale INFORMATORA nie ujawniłem :lol: niedługo zawitam u Ciebie z LUDWIKIEM :D tylko nie w tym tygodniu jeszcze sie zgadamy a czy wstepnie Tobie by odpowiadał piatek za tydzień ?

 

RAport z budowy okna wstawione jeszcze musze domalować conieco ale spoko może poczekać noi szyby umyć ale to tez może poczekać płydkarze jutro powinni sie zmyć bo narazie nie będą mieli co robić.

Jedną ściane mam już pomalowaną farba kryje super gożej z malowaniem bo nażekają że gesta ale tylko raz bedzie malowane a straszyli mnie że jak innej firmy malowali po elewacji że 3 razy nawet wiec narazie zapowiada sie bardzo ciekawie okaże sie ile farby zostanie mam nadzieje że nie zabraknie :evil: ale kto to wie he he he jutro są plany że dokończą baranek i malowanie innych ścian bo już sąsiadowi skończyli kładli u niego Atlasowską strukture z wiaderek odrazu bez malowania kolor narazie jego jest OK taki intesywny mocniejszy od mojego ale spoko fajnie że ulica sie odmładza i nastają kolory a nie tylko szare po kleju ładny nawet ten domek sie zrobił sąsiada serio :D mozajke sobie walnoł na dole noi niedawno płot rozwalił odgradzający mnie i jego bo ja zrobiłem murek i dałem siatke ale chyba otym już klikałem :wink:

AHA bym zapomniał przywitać TOTO 74 witaj facetów nam tu brakuje w lubuskim :D to może jakieś pytanie zadam do Ciebie projekt masz na zamówienie ?? bo piszesz architekt. Co pamietam to znajomości sie przydają w załatwianiu np. energetyka myślałem o zasilaniu pkablem co idzie w ziemi do posesji niema sprawy trzeba projekt cena niezła ale przypadkowo ktos z energetyki robi projekty prywatnie i można załatwić od A do Z bez problemu ale nie skożystałem zostałem przy zasilaniu góra kablem mniej zachodu a przedewszystkim taniej noi drogi nie musiałem rozkuwać. I tak pewnie jest wszedzie .TOTO niełam sie a decyzna na coś musi swoje odczekać i poleżeć a to jest najgorsze :evil:

Pozdrawiam Udanego dnia i nocy zycze Pa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari dogadałam sie a pan Mariusz to nie od dachu tylko od dachówki, Waldon mi dał namiary na goscia który sie zna na rzeczy i tyle. Wczoraj przeprowadziłam z NIm długą rozmowe i mam wrazenie ze faceta juz bardzo lubie :oops: Waldon jeszcze raz padam do nóżek. Najbardziej sie śmiałam jak pan Mariusz zareagował na nazwisko Waldona :D rzekłam ze ja z polecenia <skreślone> i ze to mi otwiera droge do super zniżek:) Waldon dobrze powiedziałam?

 

pozdrawiam

 

_MYCHA__

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari dogadałam sie a pan Mariusz to nie od dachu tylko od dachówki, Waldon mi dał namiary na goscia który sie zna na rzeczy i tyle. Wczoraj przeprowadziłam z NIm długą rozmowe i mam wrazenie ze faceta juz bardzo lubie :oops: Waldon jeszcze raz padam do nóżek. Najbardziej sie śmiałam jak pan Mariusz zareagował na nazwisko Waldona :D rzekłam ze ja z polecenia <skreślone> i ze to mi otwiera droge do super zniżek:) Waldon dobrze powiedziałam?

 

pozdrawiam

 

_MYCHA__

 

:D Dobre :D

 

Pan Mariusz jest dobry w tym co robi to prawda?

Ja jestem zadowolony z obslugi przez firme która tobie polecilem i mam nadzieje ze sie nie zepsuja (jak to u nas w kraju czesto bywa) i tez bedziesz zadowolona.

Waldon wielkie dzieki na namiary na pana Mariusza juz jestesmy w trakcie negocjacji a tak na marginesie nie żałował słow pochwalnych w stosunku do Ciebie moze pochwaliłbys sie swoim dachem co?

:lol: Milo czytac takie rzeczy dzieki :lol:

Mam troche fotek w albumie linke zamieszczam w stopce.

pozdrówka Waldon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldon widze że masz dachówke taka jak ja mam czyli ładną :), jestem ciekaw o jakim to jest przekroju ta belka co jest nad garażem pewnie wiekszym niż umnie były a już myslałem że nie ma wiekszych a tu ciach jednak na oko jest wieksza a moje miały 12cm na 27 cm a długość prawie 12 m.

MychA niema co doradzać bieże sie jakie sie podobają dachówki noi czy cenowo sie wyrobi byle nie cementowe bo to cieżkie i robią sie po czasie zielone jak nie są malowane a karpiówka to sporo gwoździ idzie ale efekt jest napewno

 

Raport z budowy płytkarze sie prawie już wynieśli jutro tylko kawałek fugi dadzą i koniec na razie jedna łązienka do szcześcia wystarczy. Rozliczeni jesteśmy wiem mniej wiecej co ile kosztowało prace dodatkowe. Moge napisać ile sobie zawołali za schody do piwnicy co narazie nie bedziemy robić wiec 1200 zł bo są zabiegowe a może ja sie naucze kłaść płytki bo piwnica czeka nie ruszona kto wie mieć a niemieć 1200 zł za schody.

Jutro ostatnie metry baranka kładzą i koniec teraz tylko bedzie malowanie i mozajka.

Na koniec zostawiam najlepszą wiadomość MAM PSA wilka jeszcze go nie widziałem :o ale za pare godzin bedzie WIEC OTWIERAM WONTEK pt. imie dla psa :D

Pozdrawiam ARi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...